Вирішено

Звернення без конкретики

Рівень користувача 5
  • Новачок
  • 1 відповідь

Гроші тільки навчилися знімати!
Немає на вас нормального суду!!!
Люди не купуйте Київстар!!

icon

Найкраща відповідь від Olga 21 November 2017, 13:05

Переглянути оригінал

514 Відповідей

Рівень користувача 4
Я уже эмоционально успокоилась и решила проблему - перешла на старый добрый лайф. Там и с оператором пообщаться можно, и тарифы божеские
Рівень користувача 6
Позначка +1
Маркер (письменная принадлежность) — фломастер на спиртовой основе, не смывающийся водой.
Рівень користувача 1
Киевстар самая главная связь и интернет,да ещё дорогой,Лидия отказывайтесь от Киевстар,не кормите бондер
Рівень користувача 1
Давайте вімовлятися від цього грьобаного оператора.
Рівень користувача 4
Считаю что нужно максимально объединится и подавать на Киевстар в суд. Это массовое кидалово и грабеж
Рівень користувача 8
Позначка +1
А где вопрос?
Рівень користувача 1
Повернусь з відпустки перейду на іншого оператора зі всією сім'єю ,щоб більше не мати з вами справ.
Рівень користувача 1

Месяц не платим и посмотрим на их отношение к абонентам

Рівень користувача 1
НЕКАЧЕСТВЕННОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ.
Господя,до каких пор вы будете обдирать и забивать на людей? мы всей семьей перешли на мтс и другим советую!!!
Рівень користувача 8
Позначка +3
Звісно що залишились, більшість, бо безвіз не дає права виїзду за кордон із влаштуванням на роботу, а тим паче постійного проживання.
А ті хто хотіли працювати та жити у інших країнах, як могли це зробити до безвізу, так і роблять це зараз.

Доречі, усі проблеми у нашій країні йдуть відь людей, а не влади, бо люди цю владу і формують. Як то кажусь, кожен народ заслуговує свого правителя. Це я до того, що подивіться навколо себе.
Коли люди не цінують працю та час інших людей, коли люди засираюсь усе навколо себе, нормальної країни не побудуєш.
Рівень користувача 8
Позначка +1
за номером 466, можете сюди поскаржитися, можете мені в приватні повідомлення.
Рівень користувача 8
Позначка +1
запитайте в нього новий номер
Рівень користувача 1

До операторів додзвонитись не можливо, програма мій київстар не працює коректно, абонплату не поймеш чи зняло чи ні. Ціна за послуги не дешева! 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Київстар тримав за спиною схрещені пальці)

Рівень користувача 8
Позначка +1

А потом 3 раза сплюнул через плечо :)

Рівень користувача 8
Позначка +3

Краще на Lifecell, бо Vodafone ще гірше за Київстар зі своїми політиками обмеження, і навіть вартість роумінгу значно більша.

У Lifecell отримаєте безліміт зі 150ГБ на місяць без обмеженя швидкості всього за 150₴ / 4 тижні.
А з послугою “Плюс”, ще більше.

І звісно що без обмежень на Hotspot з мобіли чи перегляд відео.

Рівень користувача 1
...
Рівень користувача 8
Позначка +2
Хрустальный шар сломан, а гадалки в отпуске. Какой тарифный план? Их много.
Рівень користувача 1
Киевстар,самый худший оператор!
Позначка +1

@Xomyak, договір з Київстаром може бути ще й на надання телекомунікаційних послуг мобільного зв`язку :hugging:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ekaterina_1993:thinking: в чем суть вопроса?

Прошу прощения, но на месте человека, который не имеет доступа к вашему номеру, и который ориентируется только по вопросу, заданному пользователем, что бы вы себе ответили?

Я думаю, что…, ничего, так как информации критически не хватает :shrug_tone2:

Вы можете описать более детально, какую услугу вы хотели подключить? Что произошло при подаче заявки, почему решили, что надо платить 200 грн.?

Позначка +1

@rom9999:thinking: київстар використовує динамічний адрес будь ласка

Рівень користувача 1

Давно хотел сказать : Киевстар - пошел ты!!! Лайф дает 20 ГБ Интернета, 750 мин. на ВСЕ ОПЕРАТОРЫ и это все ЗА 90 ГРН В МЕСЯЦ!

Рівень користувача 1
code:
">
``
Рівень користувача 8
Позначка +5

@bespal:thinking: если вам не нравятся тарифы, которые предлагает Киевстар, вы можете перейти на любого другого оператора. 
Могу только пожелать удачи :raising_hand_tone2:

Відповісти