Вирішено

Звернення без конкретики

Рівень користувача 5
  • Новачок
  • 1 відповідь

Гроші тільки навчилися знімати!
Немає на вас нормального суду!!!
Люди не купуйте Київстар!!

icon

Найкраща відповідь від Olga 21 November 2017, 13:05

Переглянути оригінал

517 Відповідей

у мене не продолжаеться акцыя незнаю что делать помогите пожалуйсто
Рівень користувача 1
Давайте вімовлятися від цього грьобаного оператора.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Наивно @Ruslan123 😂 Почти как замочить в сортире.
Тут даже черная пятница тринадцатого не поможет 😆
Рівень користувача 8
Позначка +1
та відмовляйтеся, можете також і від Водафон та Лайфсел відмовитися та перейти на збирання хмизу для ватри і спілкування за допомогою диму.

Рівень користувача 8
Позначка +1
яку саме акцію намагаєтеся підключити?
Рівень користувача 8
Позначка +1
Давайте вімовлятися від цього грьобаного оператора.

Так не от оператора отказывайтесь, а наймите банду киллеров - замочите Чернышёва Петю Анатольевича, в подъезде — займёте его место на посту президента ПрАТ «Київстар».

Вот мы посмотрим какую управленческую политику @Ruslan123 создаст — чего и кого сам жрать будет. 🤓 🤣
Рівень користувача 1
https://new.kyivstar.ua/ecare/_ui/desktop/theme-kyivstar/images/default_product_icon.svg
Рівень користувача 8
Позначка +1
А где вопрос?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@vasiliy123, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
🤔о какой именно акции идет речь? Что сделали для того, чтобы ее продолжить? Что именно не получается? Больше конкретики.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Ruslan123, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔це право кожного користувача, обирати оператора, котрим в подальшому користуватись.
Але хотілось би більше конкретики. Чим не сподобався "Київстар"?
Рівень користувача 1
До голосового оператора не дозвонится. Боты проблем не решают. Ответы все как под копирку. Раньше дозвонился до оператора , рассказал проблему и все решалось. А сейчас сидят там тупые боты.
П
з
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Ruslan123, а пробовали обратиться к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support ?
Рівень користувача 1
Оператор чата это вообще бесполезный ботяра
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Natali2552, раді вітати вас в нашій спільноті!
В чому саме полягає суть вашого питання? Конкретизуйте, будь ласка.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Ruslan123, через бота Зоряну можно выйти на реального человека, оператора Онлайн Чата. Не получилось с ним соединиться, правильно понимаю?
Мені треба повернути з незнакомого номера на мій
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Yakov Shmal, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔повернути кошти? Поповнили не на той номер, або помилились в цифрах номеру? Коли та яким чином робили поповнення рахунку? На яку суму? Можете написати більше деталей.
Рівень користувача 1
Все не для людей. Обнаглели киевстар.буду менять вас.
Рівень користувача 1
Повернусь з відпустки перейду на іншого оператора зі всією сім'єю ,щоб більше не мати з вами справ.
Рівень користувача 5
Позначка +1
Адекватні люди в цій країні залишились, чи всі вже виїхали за кордон?
Рівень користувача 8
Позначка +3
Звісно що залишились, більшість, бо безвіз не дає права виїзду за кордон із влаштуванням на роботу, а тим паче постійного проживання.
А ті хто хотіли працювати та жити у інших країнах, як могли це зробити до безвізу, так і роблять це зараз.

Доречі, усі проблеми у нашій країні йдуть відь людей, а не влади, бо люди цю владу і формують. Як то кажусь, кожен народ заслуговує свого правителя. Це я до того, що подивіться навколо себе.
Коли люди не цінують працю та час інших людей, коли люди засираюсь усе навколо себе, нормальної країни не побудуєш.
Рівень користувача 5
Позначка +1
Звісно що залишились, більшість, бо безвіз не дає права виїзду за кордон із влаштуванням на роботу, а тим паче постійного проживання.
А ті хто хотіли працювати та жити у інших країнах, як могли це зробити до безвізу, так і роблять це зараз.

Доречі, усі проблеми у нашій країні йдуть відь людей, а не влади, бо люди цю владу і формують. Як то кажусь, кожен народ заслуговує свого правителя. Це я до того, що подивіться навколо себе.
Коли люди не цінують працю та час інших людей, коли люди засираюсь усе навколо себе, нормальної країни не побудуєш.

Так і я ж про те
Рівень користувача 8
Позначка +3
Так і я ж про те
Безвіз немає жодного відношення до того що 90% людей у нашій країні навіть не розуміють того що я сказав, вони вважають что не вони винуваті у своїх проблемах, а хтось інший - влада, Росія чи ще хто, і просто сидять на дупі та у кращому випадку нічого не роблять.
Шкода звичай, але перш ніж наша країна стане схожою на ту ж Швецію чи Фінляндію пройде занадто багато років, якщо люди самі не почнуть змінювати країну.

Хоча існує думка що так завжди і повсюди. Лише ~10% людей щось роблять та просувають прогресс уперед, інші - лише інертна маса, що їм заважає.

Хоча, я розумію про що ви. Якщо я не побачу змін у країні, я вирішу що вона не варта мого часу та сил, та переїду жити та працювати у більш гідне мене місце. Щоб такого не відбувалось, повинна існувати достатьня кількість людей, що бажаюсть щось змінити. А по власному досвіду я вже можу сказати що, як на мене, таких людей замало.
В магазині Київстар запропонували акцію,при купівлі смартфона с 4G надають безкоштовний інтернет до Нового року.Перевели з тарифу "Розмови" на "Преміум" наче до Нового року,з можливістю повернутися на старий тариф.Вже 4дні не маю ні моб.зв"язку,ні інтернета.Кажуть кожного дня чекайте і невідомо скількі.Напишіть будь-ласка чи є хтось ще такий випадок,ще в кого.Нема довіри,чи не обдурюють,в нас час буває.

Відповісти