Вирішено

Звернення без конкретики

Показати перший допис

397 Відповідей

Почему так плохо работает интернет .за шо я плачу деньги

Рівень користувача 8
Позначка +1

Почему так плохо работает интернет .за шо я плачу деньги

Наверное плохо платите, потому и плохо работает)). Извините за любопытство, что в вашем понимании плохо?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Вадым:thinking: о каком Интернете идет речь? О мобильном Интернете или об услуге “Домашний Интернет”?

Почему так плохо работает интернет...

Можно больше конкретики?

Что это?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Что это?

Павербанк на грязній правій штанині)

Рівень користувача 2
Позначка

Доброго дня, у оператора зв'язку зміна тарифів і в зв'язку з цим тим у кого вони змінюються є подарунки. Ось такий подарунок отримано за зміну вартості тарифу))) рельєф у шоколадки можливо дизайнерський)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Abdul777, :hushed: думаю вы лучше всех должны знать, что это такое. Ведь это ваше устройство! 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AnatoliY676767:thinking: якщо не секрет, хто вам подарував шоколадку? І чому ви вирішили, що це подарунок за зміну тарифа?

бонусные деньги

З'явився та зник сигнал 4G чому?

Рівень користувача 8
Позначка +1

З'явився та зник сигнал 4G чому?

Така його доля.
Яке питання - така відповідь)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@SkY_AngeL:thinking: а вопрос, собственно, в чем?

Немає інтернету с самого утра что ето только у меня?

Рівень користувача 2
Позначка

@AnatoliY676767:thinking: якщо не секрет, хто вам подарував шоколадку? І чому ви вирішили, що це подарунок за зміну тарифа?

Звернувся в відділення в місті Біла Церква. Консультувався про зміну тарифу і після розмови мені подарували пакетик , як заявлено співробітником саме за зміну тарифу. Негативу в мене ніякого немає, шоколадку я з'їв і ще живий)) Але мені здається що належного контролю за стан шоколаду не було (

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AnatoliY676767, дякую за зворотний зв’язок :hugging:

шоколадку я з'їв і ще живий)) Але мені здається що належного контролю за стан шоколаду не було (

:sweat_smile: тобто від шоколадки можна не відмовлятись. Головне щоби смачна була, але, так, належний вигляд також має значення. Передам коментар куди слідує :wink:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Руслан Коваленко, про який Інтернет йде мова? Про мобільний Інтернет, або про послугу “Домашній Інтернет” від “Київстар”?

Переписку. Здравствуйте! 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Здравствуйте 

Привітики :stuck_out_tongue_winking_eye:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ivanku, добрий день :wink:
Я правильно понимаю, что у вас возникли вопросы по каким-то услугам Компании “Киевстар”?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sergeikopi:thinking: дійсно, чому? 

Ви можете надати більше інформації? Наприклад, де ви знаходитесь? Яка область, якій населений пункт? Раніше Інтернет 4G працював без збоїв? 

У мене вкрали гроші прошу допомогти так як вкрали гроші на вашій системі

Вкрали гроші

Рівень користувача 8
Позначка +1

Ничего не понятно. Кто украл, где украл?

Пишите конструктивнее

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вкрали гроші

Телефонуйте 102.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Как теперь с этим жить

Відповісти