Вирішено

Як заблокувати номер, який до мене телефонує/відправляє смс? // Отримую невідомі вхідні дзвінки/смс

Показати перший допис

143 Відповідей

Рівень користувача 7
Позначка
Час від часу на мій номер дзвонить автовідповідач компанії "Київстар". Як відключити це? Дзвінки з різних номерів, що унеможливлює заблокувати власними силами.
Если не секрет, звонки на тему?
Рівень користувача 1

Час від часу на мій номер дзвонить автовідповідач компанії "Київстар". Як відключити це? Дзвінки з різних номерів, що унеможливлює заблокувати власними силами.Если не секрет, звонки на тему?

Зазвичай починається зі слів "Шановний абоненте...", а потім я кладу слухавку
Рівень користувача 5
Позначка +1

Час від часу на мій номер дзвонить автовідповідач компанії "Київстар". Як відключити це? Дзвінки з різних номерів, що унеможливлює заблокувати власними силами.Если не секрет, звонки на тему?

Скоріше за все, це опитування стосовно обслуговування, або пропозиції зі сторони Київстара. Один раз дослухайте до кінця і зрозумієте, що Київстар хоче 🙂. Подзвоніть в колцентр на 466 і спитайте їх, як відмовитись від надокучливих дзвінків.
Рівень користувача 1

Скоріше за все, це опитування стосовно обслуговування, або пропозиції зі сторони Київстара. Один раз дослухайте до кінця і зрозумієте, що Київстар хоче 🙂. Подзвоніть в колцентр на 466 і спитайте їх, як відмовитись від надокучливих дзвінків.

Так, я декілька разів дослуховував до кінця і колись навіть лишав відгук (якщо не помиляюсь, бо це було давно). Але чому не робити компанії те саме але за допомогою анкетування з посиланням у СМС, наприклад. Це дуже нервує коли дзвонять з невідомого номеру... 😞
Рівень користувача 5
Позначка +1

Так, я декілька разів дослуховував до кінця і колись навіть лишав відгук (якщо не помиляюсь, бо це було давно). Але чому не робити компанії те саме але за допомогою анкетування з посиланням у СМС, наприклад. Це дуже нервує коли дзвонять з невідомого номеру... :(

Згоден з Вами. Я теж вважаю, що смс значно зручніше для опитування, ніж дзвінки з незнайомих номерів, коли заманеться. До відома Київстара: я, зазвичай просто не відповідаю на дзвінки з номерів, які відсутні в записній книжці мого смартфону 😎
Рівень користувача 7
Позначка +1
@FactorX, рекомендую звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support, щоб він перевірив деталі за номером та посприяв блокуванню такої активності.
Рівень користувача 1
В онлайн чаті мені не змогли допомогти оскільки, цитую: "На жаль, з цих номерів не проходить двізнки автовідповідачу, тому з нашого боку заблокувати їх можливість відсутня. Можу Вам лише порекомендувати внести ці номери блокування від телефону.".
Цікаво, кому вигідно підроблювати автовідповідач Київстару і нащо?
Рівень користувача 7
Позначка +1
@FactorX, якщо оператор перевірив номер і виявилося, що телефонували не з нашої компанії, значить з нашої сторони, дійсно, заблокувати такі вхідні не зможемо. 🤓
Кому вигідно, не знаю... та от мені, наприклад, телефонували шахраї з якогось міського номеру і включали автовідповідач одного із відомих банків (не буду назву писати). Потім начебто підключився до розмови співробітник банку... дивна ситуація, тому будьте обережні і нікому не називайте свої персональні дані.
Рівень користувача 1
@FactorX, якщо оператор перевірив номер і виявилося, що телефонували не з нашої компанії, значить з нашої сторони, дійсно, заблокувати такі вхідні не зможемо. 🤓

Кому вигідно, не знаю... та от мені, наприклад, телефонували шахраї з якогось міського номеру і включали автовідповідач одного із відомих банків (не буду назву писати). Потім начебто підключився до розмови співробітник банку... дивна ситуація, тому будьте обережні і нікому не називайте свої персональні дані.

Дякую. Буду мати на увазі.
Каждую минуту идет вызов с скрытого номера. Сброшу - через 3 секунды новый вызов. Приму - звонит следующий скрытый номер. Пользоваться телефоном невозможно. Отключил. Кто может помочь? Черный список НЕ ПОМОГАЕТ. Программы для блокировки вызовов тоже - каждые три секунды новый звонок
Рівень користувача 8
Позначка +2
Если у вас iOS, можете обновиться до iOS 13 Public Beta и включить опцию блокировки неизвестных входящих звонков. Тогда всё что не в телефонной книге идёт в блок. Сам этим пользуюсь
Рівень користувача 7
Позначка +1
@Alixander86, если вы приняли звонок от скрытого номера, можно посмотреть этот номер в системе "Мой Киевстар". Пожалуйста, выберите пункт "Расходы и платежи"/месяц, который интересует/"Рассчитать начисления"/ "Детализация начислений".
Блокировать такие номера со стороны Компании возможность отсутствует.
как заблокировать скрытый номер ??
Звонят и днем и ночью!!!
Рівень користувача 5
Позначка +1
Никак вроде.
У меня Xiaomi, где есть «Антиспам», там есть функция «Блокировать неизвестные номера». Не знаю, как у вас.
У меня тоже xiaomi, не нашла такой функции (((((((((((((((
Рівень користувача 7
Позначка +1
@DDDDD, у оператора подобной услуги нет. Как вариант, можете номер рассекретить, если подключить услугу "Суперопределитель номера". Или можно посмотреть скрытый номер в личном кабинете, если принять звонок от такого номера.
Рівень користувача 5
Позначка +1
У меня тоже xiaomi, не нашла такой функции (((((((((((((((
Звонки > три полоски в левом нижнем углу > почти в самом низу выбираем «Антиспам» > блокировка вызовов > активируем «вызовы от незнакомых». Всё.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@DDDDD, 🤔воспользовались инструкцией @kikiwora, получилось включить функцию?

Відповісти