Вирішено

Як заблокувати номер, який до мене телефонує/відправляє SMS? / Отримую невідомі вхідні дзвінки/SMS

Показати перший допис

171 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2
Если бы Киевстар не знал о существовании данного телефона то они бы не продавали данный бренд у себя в интернет магазине
Можно и иначе сказать - некоторые люди всю жизнь пользуются посудой или устройствами с ураном / радием, и не знаю этого. Но это не значит что урана/радия там нет.
Вот то же самое и здесь - оператор просто не знает о том какие функции есть в телефоне и как их подключить.
Рівень користувача 8
Позначка +2

@vmart не знаю чи писав вже я вам те що напишу ще раз, але про всяк випадок - є два типи додатку, обидва для блокування небажаних вхідних викликів.
Перший тип - зі спам-базою, наприклад, Truecaller. Там також можливо визначити кому належить номер. Зручно тим що відомі номери вже заблоковані, а решту ви можете додати власноруч.
Другий тип - додаток, що дозволяє вам задати діапазон номерів. Не найкраще рішення, але якщо номерів з котрих вам телефонують дуже багато, але в них є якийсь спільний паттерн, підійде.
Це буде кращим за блокуванні усіх викликів, як на мене.

Також, звісно ж, варіантом є блокування кожного з номерів власноруч.
Оскільки їх кількисть лімітна, це можливо. Навряд чи там більше 30 різних номерів.

Рівень користувача 8
Позначка +1
Значить номер для односторонней связи и у него переадресовывает на не сущ.номер.
Больше всего какие-то фин.компании
Рівень користувача 8
Позначка +2

при попытке перезвонить туда отвечает что набрали несуществующий номерА у меня звонок прошел

Там может стоять автомат на какое-то количество линий, который просто выполняет переадресацию если, скажем, все линии операторов заняты. А переадрессацию случайно или умышленно вникуда.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Профілактика мобільного шахрайства
Рівень користувача 8
Позначка +2

Ви ваш номер нещодавно придбали?
Якщо так, то цей номер, вочевидь, раніше належав комусь-іншому, а мудні не знають що тепер в нього новий володар.

Рівень користувача 8
Позначка +1
только функцией в телефоне
Рівень користувача 6
Позначка +1
Никак вроде.
У меня Xiaomi, где есть «Антиспам», там есть функция «Блокировать неизвестные номера». Не знаю, как у вас.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@DDDDD, у оператора подобной услуги нет. Как вариант, можете номер рассекретить, если подключить услугу "Суперопределитель номера". Или можно посмотреть скрытый номер в личном кабинете, если принять звонок от такого номера.
Рівень користувача 5
Позначка +1

Час від часу на мій номер дзвонить автовідповідач компанії "Київстар". Як відключити це? Дзвінки з різних номерів, що унеможливлює заблокувати власними силами.Если не секрет, звонки на тему?
Зазвичай починається зі слів "Шановний абоненте...", а потім я кладу слухавку

Скоріше за все, це опитування стосовно обслуговування, або пропозиції зі сторони Київстара. Один раз дослухайте до кінця і зрозумієте, що Київстар хоче 🙂. Подзвоніть в колцентр на 466 і спитайте їх, як відмовитись від надокучливих дзвінків.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@FactorX, рекомендую звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support, щоб він перевірив деталі за номером та посприяв блокуванню такої активності.
Рівень користувача 5

@vmart, пожалуйста, поделитесь потом с нами результатом решения данного вопроса.

К сожалению пока ничего не решилось. Ваши коллеги пару дней назад сообщили, что звонки заблокированы, но на самом деле нет. За последние 3 дня - 432 звонка. Сообщил, чтоб обновили заявку. 

Рівень користувача 8
Позначка +2
@mewl2007, зі сторони оператора такі дзвінки не блокуються, адже відсутня подібна послуга, тому тільки через додатки. 🤓
@mewl2007, зі сторони оператора такі дзвінки не блокуються, адже відсутня подібна послуга, тому тільки через додатки. 🤓

а вот между прочим могли бы и сделать услугу "черный список" в Моем Киевстаре (для обладателей кнопочных телефонов, например)

у конкурентов есть (и даже не просто есть, а есть -- за деньги)

чем не источник дополнительного дохода?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@FactorX, якщо оператор перевірив номер і виявилося, що телефонували не з нашої компанії, значить з нашої сторони, дійсно, заблокувати такі вхідні не зможемо. 🤓
Кому вигідно, не знаю... та от мені, наприклад, телефонували шахраї з якогось міського номеру і включали автовідповідач одного із відомих банків (не буду назву писати). Потім начебто підключився до розмови співробітник банку... дивна ситуація, тому будьте обережні і нікому не називайте свої персональні дані.
Рівень користувача 1
@FactorX, якщо оператор перевірив номер і виявилося, що телефонували не з нашої компанії, значить з нашої сторони, дійсно, заблокувати такі вхідні не зможемо. 🤓

Кому вигідно, не знаю... та от мені, наприклад, телефонували шахраї з якогось міського номеру і включали автовідповідач одного із відомих банків (не буду назву писати). Потім начебто підключився до розмови співробітник банку... дивна ситуація, тому будьте обережні і нікому не називайте свої персональні дані.

Дякую. Буду мати на увазі.
Рівень користувача 3
Позначка
Тут нужно обратиться к отправителю, чтобы убрал из базы, ну или включить черный список на телефоне, скачав приложение из маркета - там есть куча бесплатных.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Причём здесь Киевстар то?
Вам рассылает этот хлам не Киевстар, а какой-то отдел этого депутатат.
С ним и разбирайтесь.

Ну или как вариант, поставить спам-фильтр. У меня такой стоит, и 95% всего приходящего спама отлавливает, звонки с неизвестных номеров (не скрытых) определеяет, и если нужно тоже блокирует.
Программа бесплатная, Truecaller, если интересно.

Других вариантов я не вижу. Не, вы конечно можете ещё и вручную добавить номер с которого приходит рассылка в чёрный список самого телефона, без лишних приложений.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Если у вас iOS, можете обновиться до iOS 13 Public Beta и включить опцию блокировки неизвестных входящих звонков. Тогда всё что не в телефонной книге идёт в блок. Сам этим пользуюсь
Рівень користувача 6
Позначка +1
@kokso, вітаю вас у спільноті!
Оператор не надає інформації про дзвінки. При оформлені кредидиту зазвичай залишають декілька контактних номерів друзів та родичів.
Рівень користувача 8
Позначка +4
Здравствуйте. Подскажите, что делать ... начиная с 1 марта поступают звонки со скрытого номера на ежедневной основе, каждый час со скрытого номера.один раз была взята трубка, а там тишина несколько секунд и сброс.
куда обращаться?

рекомендую такие звонки блокировать с помощью программ (черный список/фильтр звонков).
Рівень користувача 6
Позначка +1
@1789 вітаю вас у спільноті Київстар!
Зі сторони компанії, на жаль, відсутня можливість блокувати номери, якщо ваш мобільний телефон підтримує таку функцію, можна встановити блокування через функції телефону.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Либо же через систему мой Киевстар посмотрите что за номер
Рівень користувача 8
Позначка +4
Киевстар Вам в данном вопросе не поможет. Только доп. программы. как вариант купите какую нибудь платную, где функционал действительно работает.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Aleksei.Sivokhin черный список
Можно блокировать звонки со скрытых.

Відповісти