Вирішено

Як продовжити термін дії мобільного номера?

Показати перший допис

123 Відповідей

@Jay, ви можете приймати вхідні дзвінки, котрі вважаються активністю, продовжуючою термін дії сім карти на 365 днів із дня такої активності.

Дякую за відповідь. Вхідні дзвінки будуть приходити навіть якщо я зараз за кордоном ? і треба підняти трубку чи достатньо тільки гудок ?

Позначка +1

@Jay, вхідні дзвінки за кордоном оплачуються відповідно до тарифів оператора.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Jay, навіть, якщо ви перебуваєте в іншій країні, ви зможете отримувати вхідні дзвінки. Тільки гудків буде недостатньо, доведеться відповісти.

Як часто і на яку суму потрібно поповнювати рахунок, щоб зберегти номер?

Рівень користувача 8
Позначка +2

Номер действителен 365 дней с последнего пополнения + месяц на восстановление. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@098877665, ознайомтесь, будь ласка, з інформацією в “шапці” теми. Знайдете всю необхідну інформацію :nerd:

@098877665, ознайомтесь, будь ласка, з інформацією в “шапці” теми. Знайдете всю необхідну інформацію :nerd:

В шапке сказано любым способом и на любую сумму, но сбивает эта подсказка 50 грн для какого-то там тарифа.

т.е. правильно ли я понимаю что:

Достаточно пополнять номер на 1 грн что бы он жил ещё 1 год?

p.s. банки и пополняхи не дают закинуть сумму меньше чем 1 грн. 

Проверил, для продления срока действия номера на 1 год  достаточно пополнения на  1 грн.

на меньшую сумму сервисов пока не нашел.

Рівень користувача 6
Позначка

Вообще-то достаточно входящего звонка, пополнение по 1 грн. - это для мажоров

Рівень користувача 6
Позначка

@Firex, для продления срока действия можно пополнять счет на любую сумму любым образом, кроме услуги “Кредит трансфер”. Детально информация по ссылке: https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/additional#

через скільки часу блокується номер якщо він не використовується? ТОбто я за кордоном і там немає мержі.

Рівень користувача 6
Позначка

365 дней после последнего пополнения или входящего/исходящего звонка.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Pavel rey rey:thinking: яка у вас форма обслуговування? Передплата або контракт?

Доброго дня, я хочу анолювати стару сімкарту при наявності в мене нової сім кийвстар. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Nezuko:thinking: я вірно розумію, що номер старої SIM-карти відрізняється від номеру нової? Яка форма обслуговування на старій SIM-карті? Контракт або передплата? 

Питання: якщо абонент знаходиться за кордоном і не користується своїм номером, то чи може це бути причиною “втрати” номеру (наприклад, якщо номером не користується більше року)?
Номер використовується в меменджерах, але не за прямим призначенням - тобто поза мережею.
І, власне, питання, як запобігти такому розвитку подій - як зберегти номер (можливо якісь платежі потрібно зробити, то в якому розмірі, чи ще щось, щоб зберегти свій номер)?
Дякую за допомогу!

Рівень користувача 8
Позначка +1

Питання: якщо абонент знаходиться за кордоном і не користується своїм номером, то чи може це бути причиною “втрати” номеру (наприклад, якщо номером не користується більше року)?
Номер використовується в меменджерах, але не за прямим призначенням - тобто поза мережею.
І, власне, питання, як запобігти такому розвитку подій - як зберегти номер (можливо якісь платежі потрібно зробити, то в якому розмірі, чи ще щось, щоб зберегти свій номер)?
Дякую за допомогу!

робити платежі та здійснювати дзвінки- тоді все буде ок!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Questioner, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми :nerd:

Доброго дня!

Знаходжусь постійно за кордоном. Маю активну сім-карту Київ Стар з 2019 року. Останній раз користувалась картою літом 2020р. Зараз на карті доступні тільки екстренні виклики. В чому проблема? Карта поповнювалась приблизно пів року тому

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Evita, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону. Консультант перевірить статус номеру і надасть необхідні рекомендації.

Добрый день. Купил новую симку Киевстар. Хочу привязать к номеру некоторые данные и положить симку в ящик, чтобы не потерять.  

Вопрос: какие минимальные действия нужно делать, чтобы симку не заблокировали?

Рівень користувача 8
Позначка +1

пополнение/звонок на бесплатные номеры типа 0800 *** *** или 465/принятие входящего звонка в течении года, от момента данного действия номер продляется на год

Рівень користувача 8
Позначка +5

@evgendokolen, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми :nerd:

Відповісти