Вирішено

Як продовжити термін дії мобільного номера?

Показати перший допис

123 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Andrey Kyivstar:hugging:

Рівень користувача 1

Доброго дня! Прошу допомоги у вирішення питання. Яким чином можна зберегти номер (контрактний) за мінімальною вартістю? Вже півроку не користуюсь (за особистими причинами),  тільки сплачую вартість пакету кожен місяць. Ще мінімум 4 місяці не буду користуватися. 

Можливо є прийнятний варіант для цього випадку?

Дякую

Рівень користувача 8
Позначка +2

Є якась послуга для тимчасової зупинки дії номеру. Назву не пам’ятаю. Обмеження, здається, до пів року.

Реактивація якщо не помиляюсь по факту виходу в мережу, тобто картка увесь цей час повинна бути неактивною.

Позначка +1

@kikiwora, а ще ця послуга коштує на контракті 5 грн. в місяць, на предоплаті - безкоштовно.

Рівень користувача 8
Позначка +2

@kikiwora, а ще ця послуга коштує на контракті 5 грн. в місяць, на предоплаті - безкоштовно.

Всеядно у порівнянні із вартістю тарифу це саме те що потрібно :)

Позначка +1

Всеядно у порівнянні із вартістю тарифу це саме те що потрібно :)

Всеядно?

Рівень користувача 8
Позначка +1

@VLAD.Z  Тут про 5 гривень зовсім не говориться. Про платне збереження номеру зовсім інформації не бачу. Скиньте посилання 

Позначка +1

@VLAD.Z  Тут про 5 гривень зовсім не говориться. Про платне збереження номеру зовсім інформації не бачу. Скиньте посилання 

Колись послуга коштувала на контракті 5,31 грн/місяць, а на передплаті безкоштовно: https://community.kyivstar.ua/tarifi-ta-poslugi-15/priostanovlenie-obsluzhivaniya-nomera-442#post3068

Ви дали посилання на відновлення номера після анулювання, а має бути тимчасове відключення/повторне включення номера https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/reactivation#tab-#contract

Щомісячна плата за послугу, грн

10,00

Тарифи зазначені з урахуванням усіх податків та зборів.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Саме цікаво, що ваше посилання відкривається, але вкладка для контракту працює тільки, якщо в браузері chrome ставиш галочку "Версія для комп'ютера". Коли заходиш через стартову сторінку Київстару в розділі "послуги" то про тимчасове призупинення номеру згадки взагалі нема. Принаймні в мене.

Позначка +1

Саме цікаво, що ваше посилання відкривається, але вкладка для контракту працює тільки, якщо в браузері chrome ставиш галочку "Версія для комп'ютера". Коли заходиш через стартову сторінку Київстару в розділі "послуги" то про тимчасове призупинення номеру згадки взагалі нема. Принаймні в мене.

В даній ситуації потрібна технічна перевірка. 

Рівень користувача 1

Какое-то время, я не собираюсь пополнять “онлайн без меж”.

1. Какие условия необходимо выполнить, чтобы номер оставался активным?
  2. Какая тарифная сетка начинает действовать без пополнения?
Позначка +1

Вы можете зайти в Мой Киевстар и подключить "Временное закрытие".

Рівень користувача 1

Если я закрою номер, на него никто не сможет позвонить. Не годится.

Позначка +1

Если вы не будете пополнять, будет возможность принять входящие звонки.

Рівень користувача 8
Позначка +2

Вот же хитрые.
Платить за связь не хочу, а связь иметь хочу 😂

Ну, выше все верно сказано - если просто не пополнять счёт, будет как вам нужно.
Главное не забывайте - год без пополнений и звонков и номер уже не ваш.

Рівень користувача 1

Вот же хитрые.

Ну, выше все верно сказано - если просто не пополнять счёт, будет как вам нужно.

Кто хитрый? Я? 

Если у меня в конце 4х недель (не месяца!) остается 75 мин из 100, интернета 9,8Гб из 10, и я должен платить за это 100 грн? И при этом дешевле пакетов для меня нет. Появляется вполне закономерный вопрос, зачем мне этот киевстар?

Позначка +1

Вот же хитрые.

Кто хитрый? Я? 

Если у меня в конце 4х недель (не месяца!) остается 75 мин из 100, интернета 9,8Гб из 10, и я должен платить за это 100 грн? И при этом дешевле пакетов для меня нет. Появляется вполне закономерный вопрос, зачем мне этот киевстар?

@IhateKstar, если вы не пополнять счёт,
но при этом вы не сможете совершать исходящие звонки.
При этом сохранится возможность принимать входящие.

Также вы можете перейти на Киевстар Комфорт, стоимость которого “всего” 75 грн/мес

Рівень користувача 8
Позначка +1

@IhateKstar а вам не здається недоречним загинати пальці і ставити свої умови? При цьому ви робите такий невдоволений вигляд, як ніби-то умови надання послуг тільки недавно змінились. В київстарі завжди був пакет, невикористані хвилини якого не переносяться на наступний місяць. Заради вас одного ніхто міняти умови тарифів не буде.

Хто хотів перейти на іншого оператора, той і перейшов. А той, хто тільки погрожує, так і буде далі користуватись і продовжувати нити. Київстар, маючи дохід в мільярди гривень, якось і не помітить втрату такого пана з його 100 гривнями абонплати.

Если год не пополнять карту, она деактивируется?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Если год не пополнять карту, она деактивируется?

Возможно это https://kyivstar.ua/ru/support/mobile_connection/sim_and_number/kakoy-srok-deystviya-nomera вам подскажет!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@OlegKievstaatatr, :thinking: ознакомились с информацией? Возникли дополнительные вопросы? 

Рівень користувача 1

Добрий день.Вчора вирішив почати використовувати свою стару сім карту 38097ххххх72,ще вчора все було добре,а сьогодні вона вже заблокована,я так зрозумів закінчився термін дії.Допоможіть будь ласка

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Hells50, відповіла на ваше питання в особистих повідомленнях. Будь ласка, ознайомтесь з інформацією.

Чи вийде термін дії  моєї сім карти якщо я не буду поповняти рахунок більше ніж півтора року, і якщо так то що мені зробити щоби зберегти мою сім карту активною ?

Позначка +1

@Jay, ви можете приймати вхідні дзвінки, котрі вважаються активністю, продовжуючою термін дії сім карти на 365 днів із дня такої активності.

Відповісти