Як дізнатися стаж мобільного номеру?

Позначка
  • Новачок
  • 3 відповідей

Мій номер був активований близько 15 років тому, хотілося б дізнатися точну дату. Це було можливо під час надання послуги "Програма лояльності", але ви її відключили. Чи можна дізнатися дату активації мого номеру?

Xomyak 2 років тому

@Anton-E, в WEB-версії особистого кабінету через меню “Управління”-”Користувач” 😉
А в додатку знайти цю інформацію можна в розділі “Ще”-”Інформація про користувача”.

P.S.: інформація "на всякий випадок" 🤓

Переглянути оригінал

13 Відповідей

@Anton-E в личном кабинете my.kyivstar.ua есть такая информация -- там все подробно
Позначка
@andyz, благодарю за ответ. нашёл в меню Управління → Користувач
Рівень користувача 8
Позначка +5

@Anton-E, в WEB-версії особистого кабінету через меню “Управління”-”Користувач” 😉
А в додатку знайти цю інформацію можна в розділі “Ще”-”Інформація про користувача”.

P.S.: інформація "на всякий випадок" 🤓

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как узнать дату активации стартового пакета предоплаченого сервиса? Спасибо
в личном кабинете Мой Киевстар регистрируетесь и смотрите -- там есть
Де дізнатись скільки років моєму пакетові?
в додатку мій київстар
Рівень користувача 8
Позначка +5
@7777777777, також дізнатись стаж номеру можна і через оператора 🤓
Рівень користувача 4

Після оновлення додатку мій Київстар там взагалі важко щось знайти. Де тепер знайти інформацію про стаж номеру?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Kolya1976, таку інформацію можна через оператора дізнатись. :wink:  Напишіть в чат: https://kyivstar.ua/uk/support

Стаж номеру.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Только через оператора

Рівень користувача 8
Позначка +1

Після оновлення додатку мій Київстар там взагалі важко щось знайти. Де тепер знайти інформацію про стаж номеру?

нащо тобі та інформація про стаж номеру? воно ні на що не впливає!

Відповісти