Віртуальний помічник Зоряна

Рівень користувача 1

На які питання за номером передплати може відповісти Чат-бот Зоряна?

Jusik 2 років тому

@Iror12345, можна дізнатись у Зоряни свій тарифний план, залишок на рахунку, хвилини, перелік підключених послуг, а також PUK1-код. Щоби надати персоналізовану інформацію, Зоряна ідентифікує клієнта за тимчасовим паролем. Після успішного проходження ідентифікації надає потрібну інформацію.

Переглянути оригінал

25 Відповідей

Рівень користувача 3
Позначка +1

@Iror12345, можна дізнатись у Зоряни свій тарифний план, залишок на рахунку, хвилини, перелік підключених послуг, а також PUK1-код. Щоби надати персоналізовану інформацію, Зоряна ідентифікує клієнта за тимчасовим паролем. Після успішного проходження ідентифікації надає потрібну інформацію.

Рівень користувача 1
Бот чат - неправильно работает, он видит какое-либо слово из чата - и по нему подбирает тему. Но словосочетание пропускает. Мой вопрос - тариф без интернета. Его ответ - тарифы с интернетом. Разница существенна
нету тарифов без интернета больше

так что с ботом все в порядке 🙂
Рівень користувача 8
Позначка +1
в усіх тарифах фактично є інтернет
Рівень користувача 8
Позначка +5
@AntonAnton, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Учасники сообщества, увы, правы😥
С доступными для подключения тарифными планами можете ознакомиться по данной ссылке https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs
Рівень користувача 2
Позначка
Зачем создавать бесполезного бота? У кого-нибудь был полезный опыт общения с этим ботом @Zoriana_Kyivstar_Bot в Telegram?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@KSHater Если задавать адекватные вопросы то дает нормальные ответы 🙂 часто пользуюсь её услугами когда даю ответы в данном сообществе.
Рівень користувача 2
Позначка
Что значит адекватные вопросы? Вопросы бывают: конкретные, по существу, развёрнутые, прямые и косвенные, а адекватным может или не может быть только тот кто их задаёт.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@KSHater, Зоряна отвечает на общие вопросы по тарифам/услугам Компании. Увы, бот не может ответить на вопросы, которые требуют индивидуальной проверки по номеру (если, конечно, это не вопрос по PUK-коду)😥
Чи хтось володіє інформацією, як (або де) була створена анімація бота? Мені цікаво з технічної сторони, тому що сам хочу створити подібне.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Varmelion, ділюсь з вами інформацією, котру вдалось роздобути по вашому питанню:

"Партнером Компанії "Київстар" в реалізації віртуального помічника є компанія «Наносемантика», розробник технологій штучного інтелекту, націлених на вирішення бізнес-завдань.
Компанія з 2005 року займається розробкою віртуальних співрозмовників, керованих штучним інтелектом.
«Наносемантика» розвиває технології та онлайн-сервіси, в основі яких лежить прямий діалог машини з користувачем.

«Наносемантика» - партнер міжнародної групи VimpelCom і вже реалізовувала подібні проекти для інших телекомунікаційних операторів групи в інших країнах. Це найбільш професійний постачальник з 10-річним досвідом, аналогів якому немає на ринку.""

P.S.: офіційний сайт Компанії "Наносемантика" https://nanosemantics.ai/ якщо довіряти пошуковій системі "Google" 😉
Рівень користувача 8
Позначка +2
нету тарифов без интернета больше
так что с ботом все в порядке :)

Нет, не в порядке. Я занимался написанием семантических систем. Оно должно давать ответ что таких тарифов нет, но вот есть другие. Как я понимаю, этого не происходит а просто вываливаются доступные тарифы.
Разница небольшая, но из таких моментов складывается общий user expirience.
@kikiwora абоненту ни под каким соусом нельзя говорить слово "Нет", поэтому оно и не говорит, что таких тарифов нет, а сразу предлагает

это все основы пиара

Рекомендую видалити зоряну !

Позначка +1

@andyz киевстару ни под каким соусом нельзя говорить слово "Нет", поэтому оно и не говорит, что таких тарифов нет, а сразу эти тарифы повышает

это все основы заработка денег

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Persey:thinking: чому так категорично? 

Рівень користувача 1

Зізнайтесь, розробники чат-боту "Зоряна" фанати Бендера з Футурами і люблять коли мішки з м'ясом страждають? 

Якщо їй задати питання, як змінити сімку самому зі збереженням номеру, то вона видасть наступне повідомлення:
"Ви можете замінити SIM-карту самостійно, не виходячи з дому. Як це зробити:
Придбайте стартовий пакет «Спілкування без меж» із доставкою в нашому інтернет-магазині.
Вставте нову SIM-карту в телефон і надішліть запит *111#, щоб активувати номер.
Надішліть запит *245*380ХХXXXXXXX*YYYYY#, де 380ХХXXXXXXX — номер телефону вашої старої SIM-карти, а YYYYYY — 19 цифр ICC-коду або 8 цифр її PUK1.
Протягом 7 годин ви отримаєте SMS-підтвердження про заміну SIM-карти."

Проте якщо перейти за посиланням, у цьому повідомленні 
https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/simcard_restoration?zoriana=true
То там написано, що сім карта повинна бути  Smart SIM або пакетом без позначки «Перший пакет послуг включено».

У онлайн магазині Київстар стартові пакети "Спілкування без меж" продаються з вже включеним пакетом послуг. Тобто якщо не перевіряти текст за посиланням, а діяти як відповідає чат-бот - у вас буде стартовий пакет на який не можна перевести старий номер. 
Вітаю! Ви допомогли Київстару пережиті скрутні часи благодійною пожертвою у сто гривень.

Далі. При покупці сім карти у вашому інтернет магазині з доставкою Новою поштою - у формі оформлення запитують лише про ім'я та прізвище. Хоча для Нової Пошти потрібне ще і по-батькові. Тому через певний час буде телефонувати співробітник компанії та уточнювати це. Чудовий приклад налагоджених бізнес-процесів.  
Окей, можливо це треба не для НП, але у мене уточнювали. 

Ще один пункт - взаємодія з операторами. Зрозуміло, що ви хочете заробити всі гроші світу і мабуть тому намагаєтеся мінімізувати кількість операторів колл центру замінивши їх на чат бот. Але ваш чат бот - відповідає дурниці (дивись вище).

Також, при дзвінку на 466 для з'єднання з оператором потрібно:
1. Прослухати нерелевантну інформацію та натиснути 2
2. Прослухати нерелевантну інформацію та натиснути 2
3. Прослухати нерелевантну інформацію та натиснути 2. Після цього ви у головному меню. 
4. Далі треба обрати ще якесь підменю і вже у ньому - є змога з'єднатися з оператором. 

Мабуть, якщо я хочу зателефонувати оператору - то у мене є якісь проблеми які я не зміг вирішити сам. І гра у "натисніть кнопку 2 щоб пройти далі" це не те що я шукаю. 

Якщо підсумувати, то складається враження, що ви дійсно працюєте над тим щоб ваші абоненти страждали та переходили до інших операторів. 

Успіхів вам у ваших починаннях! 

Рівень користувача 7
Позначка +1

Проте якщо перейти за посиланням, у цьому повідомленні 
https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/simcard_restoration?zoriana=true
То там написано, що сім карта повинна бути  Smart SIM або пакетом без позначки «Перший пакет послуг включено».

У онлайн магазині Київстар стартові пакети "Спілкування без меж" продаються з вже включеним пакетом послуг. Тобто якщо не перевіряти текст за посиланням, а діяти як відповідає чат-бот - у вас буде стартовий пакет на який не можна перевести старий номер. 
Вітаю! Ви допомогли Київстару пережиті скрутні часи благодійною пожертвою у сто гривень.

Чорним по-білому написано, купіть СмартСім, або стартовий без першої абонплати. Оскільки в інтернет магазині вже не продають стартові без першої абонплати, купуєте Смарт Сім. Раніше були ще без першої абонплати, тому цей пункт залишили, оскільки в продажі (офлайн магазини) ще гуляють стартові без першої абонплати.
Якщо не перевіряти що пише на товарі то можна і протермінований йогурт в супермаркеті купити, і склеїти ласти, саме тому у вас є світла голова і вміння читати, щоб уберегти себе від таких нюансів.

При покупці сім карти у вашому інтернет магазині з доставкою Новою поштою - у формі оформлення запитують лише про ім'я та прізвище. Хоча для Нової Пошти потрібне ще і по-батькові. Тому через певний час буде телефонувати співробітник компанії та уточнювати це. Чудовий приклад налагоджених бізнес-процесів.  
Окей, можливо це треба не для НП, але у мене уточнювали. 

Придирки на рівні, чому небо голубе, і море мокре.
Не потрібно ніяких по-батькові.

Ще один пункт - взаємодія з операторами. Зрозуміло, що ви хочете заробити всі гроші світу і мабуть тому намагаєтеся мінімізувати кількість операторів колл центру замінивши їх на чат бот.

Хочуть мінімізувати звернення таких як ви, які засирають лінію своїми неадекватними питаннями.

Рівень користувача 1

Чорним по-білому написано, купіть СмартСім, або стартовий без першої абонплати. Оскільки в інтернет магазині вже не продають стартові без першої абонплати, купуєте Смарт Сім. Раніше були ще без першої абонплати, тому цей пункт залишили, оскільки в продажі (офлайн магазини) ще гуляють стартові без першої абонплати.
Якщо не перевіряти що пише на товарі то можна і протермінований йогурт в супермаркеті купити, і склеїти ласти, саме тому у вас є світла голова і вміння читати, щоб уберегти себе від таких нюансів.

Тоді мабуть варто писати, що відповіді чат бота носять консультативний характер і краще читати що за посиланням написано. Інакше ви просто плутаєте своїх клієнтів. 

Придирки на рівні, чому небо голубе, і море мокре.
Не потрібно ніяких по-батькові.

Навіщо ви скинули мені скріни з сайтів інших операторів? Натякаєте, що час змінювати оператора бо тут діло гибле? 🙂 Моє повідомлення було не про те.  Так, на вашому сайті не потрібно по батькові вводити. Але мені ось щойно знову зателефонував оператор щоб уточнити цю інформацію. Це схоже є люди, цілий день лише тим і займаються що сидять і уточнюють по батькові. Скорочуємо штат операторів що відповідають на питання клієнтів - але наймаємо людей що будуть уточнювати по батькові! 

Хочуть мінімізувати звернення таких як ви, які засирають лінію своїми неадекватними питаннями.

Уу, перехід на особистості. Вас за це премії не позбавлять, “не представник Київстару”? 🙂 По перше, не впевнеий що ви можете оцінювати які питання адекватні які ні. По друге, навіть якщо це питання буде супер “адекватним” за якоюсь там вашою шкалою - поки людина додзвониться до оператора - у неї з’являться ще пара не дуже приємних питань стосовно організації роботи з клієнтами. 

Рівень користувача 7
Позначка +1

Тоді мабуть варто писати, що відповіді чат бота носять консультативний характер і краще читати що за посиланням написано. Інакше ви просто плутаєте своїх клієнтів. 

Навіть працівникам колл центру не варто довіряти, а перевіряти декількома дзвінками у декількох працівників.

Навіщо ви скинули мені скріни з сайтів інших операторів? Натякаєте, що час змінювати оператора бо тут діло гибле? 🙂 Моє повідомлення було не про те.  Так, на вашому сайті не потрібно по батькові вводити. Але мені ось щойно знову зателефонував оператор щоб уточнити цю інформацію. Це схоже є люди, цілий день лише тим і займаються що сидять і уточнюють по батькові. Скорочуємо штат операторів що відповідають на питання клієнтів - але наймаємо людей що будуть уточнювати по батькові! 

Скинув вам для того щоб ви зрозуміли, що по-батькові не потрібно.
Ось вам ще найбільший український інтернет магазин, з якого я замовляю вже років 5, і жодного разу до мене не телефонували поцікавитись моїм “по-батькові”. 
“По-батькові” - це непотрібний совєцкий рудимент.

Уу, перехід на особистості. Вас за це премії не позбавлять, “не представник Київстару”? 🙂 По перше, не впевнеий що ви можете оцінювати які питання адекватні які ні. По друге, навіть якщо це питання буде супер “адекватним” за якоюсь там вашою шкалою - поки людина додзвониться до оператора - у неї з’являться ще пара не дуже приємних питань стосовно організації роботи з клієнтами. 

Неадекватні питання - це питання, відповіді на які є на сайті, в перших двох абзацах опису вашого тарифу, або ті питання які не носять конструктивного змісту. На жаль, тільки в спільноті, таких звернень добрих 99%, уявляю що робититься в колл центрі. Тому і ви довго не можете додзвонитись.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@yarik451f, щойно перевірила відповідь віртуального помічника стосовно заміни SIM-карти. Так, дійсно, на першому етапі відповідь Чат-бота Зоряни некоректна. Я передаю запит фахівцям для перевірки і виправлення.

Дякую вам, що вказали на неточність, а вірніше помилку :hugging:

Стосовно другої ситуації: також передаю зауваження у відповідний відділ. 

І по останньому пункту можу тільки передати скаргу, але не впевнена, що меню після цього змінитись :confused: Маю надію, що хоча б “знайти” оператора стане простіше.

Рівень користувача 1

@Xomyak дякую за реакцію та відповіді! 

Перепрошую, якщо моє початкове повідомлення було дещо різким.

Сподіваюся, мої коментарі/зауваження були корисними. 

Рівень користувача 1

Навіть працівникам колл центру не варто довіряти, а перевіряти декількома дзвінками у декількох працівників.

Але ж ви говорите щ не варто їх зайвий раз діставати дурними питаннями?) 

Скинув вам для того щоб ви зрозуміли, що по-батькові не потрібно.
Ось вам ще найбільший український інтернет магазин, з якого я замовляю вже років 5, і жодного разу до мене не телефонували поцікавитись моїм “по-батькові”. 
“По-батькові” - це непотрібний совєцкий рудимент.

Я згоден з тим, що по батькові то рудимент. Але тим не менш - два замовлення в онлайн-магазині Київстар - два дзвінка для уточнення по батькові. 

Неадекватні питання - це питання, відповіді на які є на сайті, в перших двох абзацах опису вашого тарифу, або ті питання які не носять конструктивного змісту. На жаль, тільки в спільноті, таких звернень добрих 99%, уявляю що робититься в колл центрі. Тому і ви довго не можете додзвонитись.

Ну от я спитав чат бота про пересення номеру  - він відповів одне. Посилання яке він видав - говорить трохи інше. Значить треба перепровіряти з оператором (як ви написали вище). А до нього не додзвонитися - і навіть меню як до нього потрапити знайти важко. 

Але ок, модератор вже відповів стосовно чат-боту, будемо сподіватися що підкорегують відповідь.

Рівень користувача 7
Позначка +1

Але ж ви говорите щ не варто їх зайвий раз діставати дурними питаннями?) 

Філософське питання) Бути чи не бути))
На жаль, достовірність відповідей у працівників колл центру, м’яко кажучи, “хромає”. Одного разу робив “дослідження”: з 5 працівників колл центру, тільки 1(один) надав достовірну інформацію по моєму питанню. Тому іноді краще декілька раз перепитати. Або спитатись тут в спільноті ;)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@yarik451f:hugging:

Відповісти