Вирішено

Відновлення даних / контактів / історії дзвінків

• Новачок
  • 0 відповідей
Доброго дня, хочу дізнатись, чи при втраті телефону можу я відновити список контактів, журналу викликів та смс повідомлення.
icon

Найкраща відповідь від Anita 5 грудень 2017, 15:08

@Olexii, вітаю вас у нашій спільноті!
 @Aleksei.Sivokhin правий, також у Вас є змога отримати доступ до журналу викликів ненульової тривалості через систему "Мій київстар" в розділі "Витрати та платежі" вкладка "Деталізація". Інформація буде зберігатися за останні 6 місяців.

Переглянути оригінал

64 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oksana&, на жаль, SMS зберігаються або в пам’яті телефону, або в пам’яті SIM-карти. В системі самообслуговування “Мій Київстар”, а також в білінговій системі такі дані не зберігаються. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Добрый день. Чи можно переглянути sms на новому пристрої за своїм номером за минулий місяць?

Та не зраджує він вам))
В сучасних телефонах смс зберігаються в пам’яті телефону, хіба що ваш молодий чоловік користується старим кнопочним телефоном, і смс зберігаються на сім-карті, і ви маєте доступ до сім-карти - тоді зможете прочитати смс.

Добрый день. Чи можно переглянути sms на новому пристрої за своїм номером за минулий місяць?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@olena78, ні, на жаль :confused:

Рівень користувача 8
Позначка +1

Ох, ці дзвінки колишнім після пляшки Фраголіно...:joy:

Доброго дня. Чи можна знайти номер телефону який був видалений 2 роки назад. За додаткову плату.

Олена

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Elena12m, будь ласка, ознайомтесь з інформацією в цій темі :nerd:

Як відновити втрачені номера телефонів на сім карту?

Рівень користувача 6
Позначка

@Rohov87 , :thinking: Вам вдалося скористуватись порадою @Kimeri ?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Если Вы подняли трубку то можно просмотреть в детализации в системе мой киевстар при этом Вам необходимо заполнить Имя/Фамилию в профиле. Если не брали трубку то к сожалению никак не узнать

До мене телефонували з прихованого номера, я можу якимось чином взнати цей номер?

Рівень користувача 6
Позначка

@Ira0302. , якщо доступ до контактів було збережено у android — це Google контакти або iPhone, через сиcтему iCloud. 

Також у Вас є змога отримати доступ до журналу викликів ненульової тривалості через систему "Мій київстар" в розділі "Витрати та платежі" вкладка "Деталізація". Інформація буде зберігатися за останні 6 місяців.

Як можна відновити номера телефонів на телефон? 

Рівень користувача 8
Позначка +2

Зателефонувати за кожним номером

Як перевірити, чи дійсні номери зі списку контактів на телефоні?

Рівень користувача 8
Позначка +2
@Danulo, якщо контакти були в пам'яті сім-карти, то після заміни їх не вдасться відновити, на жаль. 😥
Рівень користувача 7
Позначка +1
Скопіювати контакти зі старої сімки в пам'ять телефону як варіант. Або відновити за допомогою сервісу Google, звичайно якщо вони (контакти) були раніше синхронізовані.
Рівень користувача 1
Доброго дня, моя мама сьогодні змінила картку на 4G, після цього зайшла в контакти і побачила, що немає жодного номеру, можна якось повернути їх?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Bachus, в этой теме предоставлено много информации по вашему вопросу. Просмотрите, пожалуйста, ответы наших пользователей 🤓
Рівень користувача 8
Позначка +2
И почему тогда при установке на другой телефон, не все контакты высветились ?
При установке чего на другой телефон? Вы подключили его к тому же аккаунту?
Тогда вопросы к Google.
Или вы переставили в него карту и SIM? Тогда очевидно что ни на карте ни на SIM не было полного набора контактов.
Телефон горел ярким пламенем, поэтому вряд ли там что то сохранилось. И почему тогда при установке на другой телефон, не все контакты высветились ?
Рівень користувача 8
Позначка +2
До тех пор пока у вас цела микросхема памяти или хотя бы ее часть которая хранит информацию и до тех пор пока у вас там хранятся незашифрованные данные или данные которые вы можете расшифровать, да, можно восстановить все что угодно.

Но все может быть немного проще - возможно ваш телефон смогут очень просто восстановить умельцы.

В любом случае это к ним.

Ну и конечно же если вы синхронизировали контакты в облако или делали бекапы, то вы знаете где найти утерянные контакты 🙂
У меня сгорел телефон , но СИМ-ка и карта памяти остались целы. Проблема в том, что некоторые контакты , были в памяти телефона . Вопрос: Существуют ли способы восстановить утерянные контакты , а также СМС сообщения , в данном случае?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@VVV3, @Miroslava marushka, ⚠️ увидите только звонки не нулевой длительности и за ограниченный период времени 😥
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Anasteisha, @Khrystyna1997, хотіла би також додатково попередити, що побачите лише дзвінки не нульової тривалості і за обмежений період часу😥

Відповісти