Вирішено

Відновлення даних / контактів / історії дзвінків

Показати перший допис

64 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2

Зателефонувати за кожним номером

Як можна відновити номера телефонів на телефон? 

Рівень користувача 6
Позначка

@Ira0302. , якщо доступ до контактів було збережено у android — це Google контакти або iPhone, через сиcтему iCloud. 

Також у Вас є змога отримати доступ до журналу викликів ненульової тривалості через систему "Мій київстар" в розділі "Витрати та платежі" вкладка "Деталізація". Інформація буде зберігатися за останні 6 місяців.

До мене телефонували з прихованого номера, я можу якимось чином взнати цей номер?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Если Вы подняли трубку то можно просмотреть в детализации в системе мой киевстар при этом Вам необходимо заполнить Имя/Фамилию в профиле. Если не брали трубку то к сожалению никак не узнать

Рівень користувача 6
Позначка

@Rohov87 , :thinking: Вам вдалося скористуватись порадою @Kimeri ?

Як відновити втрачені номера телефонів на сім карту?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Elena12m, будь ласка, ознайомтесь з інформацією в цій темі :nerd:

Доброго дня. Чи можна знайти номер телефону який був видалений 2 роки назад. За додаткову плату.

Олена

Рівень користувача 8
Позначка +1

Ох, ці дзвінки колишнім після пляшки Фраголіно...:joy:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@olena78, ні, на жаль :confused:

Добрый день. Чи можно переглянути sms на новому пристрої за своїм номером за минулий місяць?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Добрый день. Чи можно переглянути sms на новому пристрої за своїм номером за минулий місяць?

Та не зраджує він вам))
В сучасних телефонах смс зберігаються в пам’яті телефону, хіба що ваш молодий чоловік користується старим кнопочним телефоном, і смс зберігаються на сім-карті, і ви маєте доступ до сім-карти - тоді зможете прочитати смс.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oksana&, на жаль, SMS зберігаються або в пам’яті телефону, або в пам’яті SIM-карти. В системі самообслуговування “Мій Київстар”, а також в білінговій системі такі дані не зберігаються. 

Відповісти