Вирішено

Відновлення даних / контактів / історії дзвінків

• Новачок
  • 0 відповідей
Доброго дня, хочу дізнатись, чи при втраті телефону можу я відновити список контактів, журналу викликів та смс повідомлення.
icon

Найкраща відповідь від Aleksei.Sivokhin 4 грудень 2017, 11:43

Доброго дня, @Olexii можете, якщо доступ до контактів було збережено у
android — це Google контакти або iPhone, через сиcтему iCloud

sms відновити, не вдасться. бо надходить індивідуально у телефон. Для того аби відновити sms використовуйте технології смартфонів, тобто sms через messenger's
Переглянути оригінал

49 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
Доброго дня, @Olexii можете, якщо доступ до контактів було збережено у
android — це Google контакти або iPhone, через сиcтему iCloud

sms відновити, не вдасться. бо надходить індивідуально у телефон. Для того аби відновити sms використовуйте технології смартфонів, тобто sms через messenger's
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Olexiiвітаю вас у нашій спільноті!
@Aleksei.Sivokhin правий, також у Вас є змога отримати доступ до журналу викликів ненульової тривалості через систему "Мій київстар" в розділі "Витрати та платежі" вкладка "Деталізація". Інформація буде зберігатися за останні 6 місяців.
Добрый день! Возможно ли восстановить все контакты на sim карту? Случайно все удалила когда форматировала телефон.
Рівень користувача 8
Позначка +1
@Katerina0411 Если у вас смартфон, резервная копия контактов сохраняются независимо в облачном хранилище:
  • Apple iOS — в iCloud
  • Google Android — контакты GMail
Достаточно подключить, и все контакты синхронизируются.

На SIM карту - возможно, но есть ограничения на поля записи, формат VCF-файла vCard устаревший и требует расширенного знания программы Outlook. Тогда можно восстанавливать из резервной копии, если такую делали ранее
Якщо вставити в телефон нову карточку то чи в історії дзвінків зберігаються номера телефонів які не записані в телефонній книзі???
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Zybo Все зависит от функций мобильного аппарата. Могут сохранится, могут не сохранится.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Katerina0411, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Если в телефоне подключена синхронизация, как верно подсказал @Aleksei.Sivokhin, то не исключено, что была сделана резервная копия контактов.
Проверяли "облако"?
В противном случае, никак не получится сделать восстановление😥
если номер сохранен в телефонной книге, то в истории он будет отображаться по имени абонента, как оно прописано в ваших контактах

если номер в контактах не сохранен -- в истории будет отображаться просто номер, без имени

у меня в телефонах всегда было вот так
Рівень користувача 8
Позначка +2
Історія дзвінків зберігається у пам`ті телефона, не залежно від SIM-карти.
Зберігаються номери, часова мітка (коли телефонували) та тип (вхідний чи вихідний).

Відповідно, якщо частина контактів збережена на SIM-картці а частина у пам`яті телефона, при заміні SIM та частина номерів що була збережена у телефонній книзі на картці не буде визначена, але в історії вони збережуться. Як тільки номера будут внесені до книги телефону чи у пам`ять SIM, вони знову будут визначені.

Скопіювати контаки на нову SIM зі старої ви можете за допомогою будь-якого відносно старого телефону.
Доброго дня, чи можу я віднайти номер телефону на який телефонував більше року тому якщо я знаю лише кілька цифр? (1000)
Рівень користувача 8
Позначка +2
Це не можливо, якщо у вашому телефоні не зберіглась історія дзвінків та ви не на контракті.
Деталізація дзвінків на передоплаті лише 6 місяців.
потрібно відновити втрачені вхідні виклики
срочно
Рівень користувача 8
Позначка +1
в системі мій Київстар все є
Рівень користувача 8
Позначка +2
@arturf2001, раді вітати вас в нашій спільноті!
У цій темі надано багато інформації по вашому питанню. Перегляньте, будь ласка, відповіді наших користувачів.
Як можна дізнатися більше про історію дзвінків в період з 7.07.18 з 21:30 по 08.07.18. до 7:00
в личном кабинете есть детализация звонков
чи є можливість підняти архів дзвінків за визначений період?
Рівень користувача 8
Позначка +1
якщо Ви той архів створювали- то так
Рівень користувача 8
Позначка +2
@ravsat, раді вітати вас в нашій спільноті!
Ви можете проглянути архів дзвінків в системі самообслуговування "Мій Київстар" https://account.kyivstar.ua в розділі "Витрати та платежі"-"Деталізація витрат".
Тільки хотіла попередити, що побачите лише дзвінки не нульової тривалості і за обмежений період часу😥
Читайте також:
https://www.recovery-tool.com/
Як дізнатися невідомий номер телефону , який раніше телефонував?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@sergey_tkachenko, ви можете проглянути прихований номер в архіві дзвінків в системі самообслуговування "Мій Київстар" https://account.kyivstar.ua в розділі "Витрати та платежі"-"Деталізація витрат".
Тільки хотіла попередити, що побачите лише дзвінки не нульової тривалості (тобто ті дзвінки, на котрі ви відповідали, або відповідали вам) і за обмежений період часу😥
как посмотреть список звонков входящих и исходящих,если в журнале звонков их уже нет?
Рівень користувача 8
Позначка +2
В системе Мой Киевстар.
Харе задавать одни и те же вопросы, для этого есть поиск.
Харе задавать одни и те же вопросы, для этого есть поиск.

@kikiwora дело в том, что данное сообщество -- это не совсем форум, точнее сказать, это совсем не форум

это в интернете форумы -- там есть некоторые правила, за нарушение которых могут и забанить, и там никто никому ничем не обязан

а это -- своего рода вторая или третья линия тех. поддержки, сюда направляет пользователей автоответчик с линии консультаций 466, т.е. это как бы тоже некая официальная часть Киевстара, куда приходят пользователи, заплатившие денег (это важно) и желающие за свои деньги получить консультацию

получив негативный ответ пользователь спроецирует его на всю компанию в целом, что в данном случае нежелательно

поэтому ответы в вышепроцитированном стиле недопустимы, если лень отвечать в сотый раз одно и тоже -- просто не отвечайте (но не уподабливайтесь Калыниву с его ответами в стиле "сам дурак")

тут будут спрашивать и в сотый и в тысячный раз (см. выше почему) -- ничего не поделаешь, прийдется терпеть 🙂

Відповісти