Вирішено

"STARt Yourself" - програма стажуваня в "Київстар"

Рівень користувача 1
  • Новачок
  • 2 відповідей
Доброго дня, програма стажування Київстар Start yourself вже закінчена? Я подавав заявку та пройшов тест, та жодного фідбеку не отримав. Я не підходжу чи перевірка ще триває?
icon

Найкраща відповідь від Valentyna 9 серпень 2019, 13:20

@Elena.An., нам повідомили, що программа (набір) в цьому році вже закінчився. Можете звернутися в наступному році. 😉
Переглянути оригінал

11 Відповідей

Рівень користувача 7
Позначка +1
@faiosa, добрий день! Тут лишали заявку та проходили тест?
Рівень користувача 1
@faiosa, добрий день! Тут лишали заявку та проходили тест?
так
Рівень користувача 7
Позначка +1
@faiosa, якщо так, то з вами мають зв'язатися. Давно проходили тест?
Рівень користувача 1
@faiosa, якщо так, то з вами мають зв'язатися. Давно проходили тест?
в кінці червня, писали що приймаються до 3 липня, якщо я не помиляюсь.

Окей, дякую
Рівень користувача 7
Позначка +1
@faiosa, рекомендую ще почекати. Якщо не буде зворотнього зв'язку, напишіть повторно. 😉
Доброго дня. Я подавала заявку та пройшла тест, як зрозумiти чи триває ще перевiрка чи я не пройшла?
Стажування за програмою Start Yourself
Рівень користувача 7
Позначка
Доброго дня. Я подавала заявку та пройшла тест, як зрозумiти чи триває ще перевiрка чи я не пройшла?
Доброго, данный вопрос обсуждался в теме созданной ранее тут.

Доброго дня. Я подавала заявку та пройшла тест, як зрозумiти чи триває ще перевiрка чи я не пройшла?Доброго, данный вопрос обсуждался в теме созданной ранее тут.

Он обсуждался месяц назад, и ответа как такового небыло. Могу я узнать актуальный ответ?
Рівень користувача 7
Позначка

Доброго дня. Я подавала заявку та пройшла тест, як зрозумiти чи триває ще перевiрка чи я не пройшла?Доброго, данный вопрос обсуждался в теме созданной ранее тут.
Он обсуждался месяц назад, и ответа как такового небыло. Могу я узнать актуальный ответ?

Это нормально, месяц это даже мало, бывало и больше без ответа, можете попробовать позвонить оператору по 466 или через чат, и задать этот же вопрос! 🙂
оо, спасибо))!
Рівень користувача 7
Позначка +1
@Elena.An., нам повідомили, що программа (набір) в цьому році вже закінчився. Можете звернутися в наступному році. 😉

Відповісти