Вирішено

Щомісячна підписка на всі стікери "Viber"

Здраствуйте. Цікавить питання як підключити повний доступ до усіх платних стікерів у вайбері. Сьогодні у вайбер в мене з'явилося повідомлення, що київстар надає доступ до усіх платних стікерів за 20 грн. на місяць, я ввела номер але в той момент в мене на рахунку було недостатньо коштів і заявку було відхилено😞...а після поповнення, незнаю як повторно замовити.
icon

Найкраща відповідь від Valentyna 5 липень 2019, 13:50

@Alenka3774, вітаю! Оформлення підписки:
абонент переходить по рекламному посиланню з інтернет-ресурсу або за посиланням у повідомленні в Viber на сторінку оформлення передплати;
на сторінці потрібно ввести номер телефону і натиснути кнопку підтвердження.
після цього відкриється сторінка з інформацією про вартість передплати і умовами. Тут же потрібно буде ввести отриманий в SMS код підтвердження і натиснути кнопку "Підтвердити".
Кошти будуть списані з мобільного номера, про успішну підписку абонент буде проінформований за допомогою SMS.
Переглянути оригінал

3 Відповідей

Рівень користувача 7
Позначка +1
@Alenka3774, вітаю! Оформлення підписки:
абонент переходить по рекламному посиланню з інтернет-ресурсу або за посиланням у повідомленні в Viber на сторінку оформлення передплати;
на сторінці потрібно ввести номер телефону і натиснути кнопку підтвердження.
після цього відкриється сторінка з інформацією про вартість передплати і умовами. Тут же потрібно буде ввести отриманий в SMS код підтвердження і натиснути кнопку "Підтвердити".
Кошти будуть списані з мобільного номера, про успішну підписку абонент буде проінформований за допомогою SMS.
Дякую за відповідь! З цим усім я знайома, але де ж взяти оте повідомлення за посиланням якого можна перейти і оформити підписку! Піскажіть....))))
Рівень користувача 7
Позначка +1
@Alenka3774, ось тут можна 🤗

Відповісти