Послуга "Монетизація номеру"

Чому не додадуть можливість монетизації номеру?

Наприклад, додати аудіо рекламу перед вхідним або вихідним дзвінком (не більше ніж раз в годину, для виключення 'накрутки') взамін на бонуси в вигляді трафіку, смс, хвилин або балансу.

Також для виключення 'накрутки' можна додати в кінці аудіо реклами капчу:
... Натисніть шість, дев'ять, два, чотири. [Решітка].

А для пропуску реклами можна натиснути зірочку.

Це саме можна зробити за допомогою смс.
... Для підтвердження перегляду зателефонуйте на номер XXX. А там капча. Або щось схоже.

Xomyak 2 років тому

@Vladislav Castillo, 🤔особисто моя думка, як користувача, стосовно вашої пропозиції - це недоречно.

P.S.: але я лише вірний модератор Спільноти, тому вашу ідею передам в відповідний відділ на розглядання 🤗
Переглянути оригінал

14 Відповідей

Зачем это надо?

Рівень користувача 8
Позначка +2
Щас бы рекламу при звонках слушать)
Рівень користувача 8
Позначка +1
таке щастя на......й нікому непотрібно!

Рівень користувача 8
Позначка +5
Також для виключення 'накрутки' можна додати в кінці аудіо реклами капчу:
... Натисніть шість, дев'ять, два, чотири. [Решітка].

@MiniB1tch, 🤔що маєте на увазі під словом "накрутки"?
Рівень користувача 8
Позначка +2

Вы шо? Мне тех, что везде пихают рекламы и так хватает.
Щас бы её в мобильную связь запроторить.

Это значительно ухудшает удобство использования.
Я такие звонки сразу же сбрасывать буду, а номер отправлять в общий ЧС с подписью "му**ла", что бы у всех кто юзает блокираторы звонков это чудо определялось.

Рівень користувача 8
Позначка +4
@MiniB1tch бесполезное предложение... сейчас рекламы и так слишком много, а вы ее предлагаете еще в мобильную связь "запилить"...
представляю, нужно вызвать скорую или полицию, а не тут то было) слушай рекламу.
Рівень користувача 1
Привіт. Є пропозиція.
  1. Людина/компанія може замовляти рекламу у вас як на фейсбуці. Вибирає локацію та текст повідомлення, 5 секунд аудіо реклами яку читає робот або диктор.
  2. Гроші на рахунку закінчились. Є два варіанта: розмовляти за рахунок іншого користувача, або натисніть 2 і прослухайте повідомлення. "Спонсор дзвінка Фокстрот." можна навіть локацію найближчого вказати та маршрут як їхати.
  3. Прослуховує повідомлення тисне цифру N (кожен раз різну щоб знати що повідомлення прослухане) і користувач може розмовляти N кількість хвилин.
Усі гроші в умовно безкоштовному. Навіщо втрачати ринок і не заробити на тих у кого не завжди є гроші?
Дякую за увагу.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Ні! Ніякої реклами.
Її і так забагато навкруги.
З глузду з`їхали чи що?
Рівень користувача 1
Я пропоную це як додатковий варіант, а не основний. Ніхто не заважає платити данину київстару нізащо.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Vladislav Castillo нізащо це за що, по-вашому?
Рівень користувача 1
Помісячна оплата замість хвилин. У мене телефон для приймання смс та кілька разів подзвонити терміново, платити за це 35 грн за місяць це маячня.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Vladislav Castillo от ви самі сказали що це маячня - бо такі малі кошти це смішно.
Це трохи більше 1$ - вартість кави, за обслуговування вашого телефону в мережі (на що оператор витрачає ресурси, взагалі то).

Вартість запуску такої системи з рекламою буде набагато більшою, ніж оператор заробить на самій рекламі або якщо залишить усе є, тобто це тупіковий напрямок розвитку.
Особливо, коли необхідно будувати мережу та запускати нові технології.

Та й ваша пропозиція - це дикість для цивілізованого світу, ніхто у здоровому глузді не забажає чути це. І я не намагаюсь вас образити, вибачаюсь, якщо це саме тай і виглядає, але це дійсно дуже погана пропозиція.

Можливо ви, а можливо і не ви - була тут людина, котра висунула пропозицію отримання бонусів через програвання реклами тій людині, що вам телефонує.

Я якщо почую таке під час дзвінка, одразу скину виклик.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Vladislav Castillo, 🤔особисто моя думка, як користувача, стосовно вашої пропозиції - це недоречно.

P.S.: але я лише вірний модератор Спільноти, тому вашу ідею передам в відповідний відділ на розглядання 🤗

Відповісти