Вирішено

Питання щодо послуги "SMS"

Показати перший допис

273 Відповідей

Рівень користувача 1
Доброго дня! Я користуюсь сервісом Plivo для відправки СМС по всьому світу. Тестуючи відправку смс з текстом "my sms https://test.com/qqq" на номери київстар та мтс я отримую "my sms textqqq". На оператор такий як "LIFE" смс приходять такі як і при відправкі.
Судячи по логах в Plivo - вони відправляють коректне смс.

І ще питання, чому на ЛАЙФ приходять смс з з-за кордонного номеру (який я купив для відправки по всьому світу), а на ваш оператор постійно з різних номерів?

Дякую за допомогу
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Maxpaint1, раді вітати вас в нашій спільноті!
😥на жаль, переглядати смс можна лише з мобільного телефону.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@vasilii_onoprienko, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔що стосується Plivo, то тут потрібно звертатись саме в службу підтримки сервісу для уточнення, чому відбувається така ситуація. Так як з нашого боку ми зможемо перевірити лише факт доставки смс.
Що стосується другої частини питання, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для індивідуальної перевірки за номером.
Где его можно посмотреть? Сколько их приходит *112# только показует сколько использовано за сегодня

Рівень користувача 8
Позначка +5
@vova1986, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
🤔правильно понимаю, что это пакет смс, который предоставляется по условиям тарифного плана по факту отправки первого смс в день?
Какой у вас тариф? Название (комбинация для проверки *100*01*2# и вызов)?
Чи можливо отримувати смс на електронну пошту чи на додаток київстар
Чи можна відновити через оператора видалене рік назад повідомлення, дуже важливе!
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Katy2705 Нельзя. Вся Ваша переписка защищена законом, который и не позволяет это сделать 🙂
Поддердивает ли тариф Kyivstar Online 3G отправку смс? Если нет, тогда сколько стоит отправлять смс?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Киевстар 3G Онлайн
В тарифе 50 СМС за 1 грн и 2,20 грн за СМС на иностранный номер.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Andriy666, раді вітати вас в нашій спільноті!
😥на жаль, це неможливо.
У отриманих СМС час отримання не відповідає дійсності.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Tikhon228, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Стоимость первого пакета из 100 смс составляет 2 грн. Последующие пакеты из 10 смс (после использования первых 100 смс) идут также по стоимости 2 грн.
Обращаю внимание, что пакет начисляется по факту отправки первого смс и действует только текущие сутки.
Добрий день чому мені приходять смс з цього номеру що я ще розмовляю?!
Рівень користувача 8
Позначка +5
@angord, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔чому зробили такий висновок? Наведіть приклад.
СМС прийшло о 12.44, а у Данних про СМС стоїть час доставки 9.44.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@angord, можливо були короткочасні перевантаження в мережі.
предоставляет ли оператор Киевстар подробную детализацию СМС (конкретный текст СМС получатели или отправителю) ?
Спасибо.
Рівень користувача 8
Позначка +4
предоставляет ли оператор Киевстар подробную детализацию СМС (конкретный текст СМС получатели или отправителю) ?
Спасибо.

Нет, такая информация не выдаётся, она защищена законом.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Более того, SMS у оператора хранятся лишь определённый короткий срок, а после доставки пользователю удаляется.
Рівень користувача 1
Переконливо прошу Вас припинити розсилку СМС спаму та дзвінки з номеру 067-298-05-54, з якого від імені Приватбанку розповсюджуються дзвінки та СМС рекламного характеру.
Згідно Закону України про телекомунікації це Ваш обов'язок.
У противному випадку змушений буду звернутися до суду.
Рівень користувача 8
Позначка +2
А до чого тут Киевстар? Звертайтесь до Привату.
Рівень користувача 1
А до чого тут Киевстар? Звертайтесь до Привату.
Київстар оператор зв'язку, в тому числі конкретного номеру. Старайтеся читати перед тим як порадити
та какой там суд?... вы действительно думаете, что сможете тягаться в суде с крупнейшим банком страны и таким же оператором мобильной связи?

внесите номер в черный список да и все
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Rus Київстар - оператор зв`язку. Спам шле ПриватБанк, а не Київстар.
Якщо ви потрапите у ДТП ви до Автодору попретесь?

Відповісти