Вирішено

Питання щодо послуги "SMS"

Показати перший допис

273 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2

Длина номера не важна, это просто строка в сообщении

Рівень користувача 6
Позначка

@Bidlocikl, да, входящие SMS возможно получать с коротких номеров. 

Рівень користувача 1

Добрий день! Кожен день відправляються СМС повідомлення на номери +380672020010 і +380672020020. Що це за номери і як це відключити?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@ZREI:thinking: це номер SMS-центру. Де ви побачили ці номери? В системі самообслуговування “Мій Київстар”?

Рівень користувача 1

@ZREI:thinking: це номер SMS-центру. Де ви побачили ці номери? В системі самообслуговування “Мій Київстар”?

Так. СМС повідомлення відправляються кожен день. По іншому моєму номеру такого немає.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@ZREI, можете прикріпити скріншот деталізації?

Рівень користувача 1

Рівень користувача 1

Це тільки два дні. Таке відбувається кожен день.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@ZREI:thinking: дуже дивна ситуація. Ви вже звертались з цією проблемою до оператора?

Рівень користувача 1

Ні. Я думав що я тут спілкуюсь із представниками компанії, які допоможуть вирішити питання.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@ZREI, ви спілкуєтесь з представником Компанії. Але в модераторів Спільноти немає доступу до абонентської бази для індивідуальної перевірки. А в вашому випадку така перевірка потрібна. 

Рівень користувача 1

Дякую!

Если я нахожусь в Украине , и включи сим карту Билайн с российским номером , прийдет код подтверждения с инстаграмма?

Рівень користувача 8
Позначка +1

По идее должен прийти

Рівень користувача 8
Позначка +2

Да, Билайн работает в роуминге Киевстара

Чи можу я якось отримати безкоштовні смс? 

Або тариф в якому перший місяць безкоштовно?

Рівень користувача 8
Позначка +2

У будь-якому тарифі необхідно сплатити за пакет на місять або день, або підключити потрібний вам пакет послуг, а це все за гроші.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@bez_nika21:thinking: це питання краще адресувати безпосередньо оператору “Beeline”. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Werty_sed, на жаль, @kikiwora має рацію :confused:

Підкажіть, будь ласка, що за фі*ня: відправляю мамі смс (абонент київстар), з мене знімають 10грн і у додатку «київстар» вказують як «смс за кордон» і набір цифр (типу номер чи що), який я вперше бачу. 
З київстаром складено контракт, кошти на рахунку є (але такими темпами не багато лишиться), смс по Україні ще є 146/150 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Скорее всего телефон активирует посредством смс одну из программ. Такое часто бывает как правило во время активации тех или иных программ. Смотрите может оказаться, что ваш телефон, кроме смс вашей маме,отправляет его копию на какие либо иностранные сервера в рамках резервирования смс.

Рівень користувача 8
Позначка +2

Схоже на активацію номера в iMessage.
Це відбувається кожен раз як ви змінюєте SIM-картку.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Діана Козак:thinking: дуже дивна ситуація. А ви пробували не обирати номер із телефонної книги, а прописати його? В такому випадку SMS відправляється на потрібний номер?

Відповісти