Вирішено

Персональный подарок // Не подключили персональное предложение

Рівень користувача 4
Купил сим-карту, вот уже неделю звоню 477*477 и говорят "ждите, мы готовим для вас предложение". Как получить подарок то?
icon

Найкраща відповідь від Stas 24 вересень 2017, 18:00

Думаю нужно дольше пользоваться номером, чем неделю. Что бы она смогла "понять" чем Вы пользуетесь, собрать нужную статистики) и т.д.)))Т.е. самому выбирать не вариант?
Вариант, только в том случае, если Вам поступит несколько предложений 🙂 такое тоже возможно))
Переглянути оригінал

197 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +4
Думаю нужно дольше пользоваться номером, чем неделю. Что бы она смогла "понять" чем Вы пользуетесь, собрать нужную статистики) и т.д.)))
Рівень користувача 4
Думаю нужно дольше пользоваться номером, чем неделю. Что бы она смогла "понять" чем Вы пользуетесь, собрать нужную статистики) и т.д.)))Т.е. самому выбирать не вариант?
Рівень користувача 8
Позначка +4
Вариант, только в том случае, если Вам поступит несколько предложений 🙂 такое тоже возможно))
Добрий день Як взнати яка пропозиція бонуси за поповнення? 477*27? Так?
Рівень користувача 8
Позначка +1
Добрий день Як взнати яка пропозиція бонуси за поповнення? 477*27? Так?

або за номером 466
Рівень користувача 7
Позначка +3
@Tarasss1, ласкаво просимо до нашої спільноти!
Дізнатись персональну пропозицію можна, зателефонувавши на безкоштовний номер 477 та обравши розділ "персональна пропозиція" 🙂
@Tarasss1, ласкаво просимо до нашої спільноти!
Дізнатись персональну пропозицію можна, зателефонувавши на безкоштовний номер 477 та обравши розділ "персональна пропозиція" :)

Чи є швидке перевірка персонального подарунку? 477*27 чи 477*29?
Рівень користувача 7
Позначка +3
@Tarasss1, можна зараз перевіряти, набравши 477*29, але час від часу ця комбінація міняється, бо розділи автоінформатора оновлюються.
Рівень користувача 1
Чому після останніх змін тарифних планів, деяким клієнтам київстару надходили акційні пропозиції тарифних пакетів,наприклад: 6000 мб за 50 грн. на місяць, а мені 6000 мб. за 95 грн. на місяць, поясніть?!
Рівень користувача 8
Позначка +1
мені з максимальним безлімом нічого не приходить взагалі, це ж подарунок, будьте вдячні за цю благодать, вам ніхто нічого не винен!
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Klym, вітаю вас у нашій спільноті!
Пропозиції формуються індивідуально для кожного номеру, будь ласка, орієнтуйтеся на інформацію з смс.
Доброго вечора! Я маю у використанні два пакети з тарифним планом Київстар Розмови . Прийшли повідомлення про можливість переходу на кращий тариф. Прикол в тому що за однакові умови( безлім розмови в мережі ,3000мб, 100хв на інші оператори) пропонується різна абонплата 35 і 60 грн.відповідно і назва пакетів різна. Як Ви можете це пояснити?
Рівень користувача 4
Позначка
Доброго дня)
Тарифний план за 35 грн (Київстар 3G онлайн) є акційним і пронується в якості спеціальної пропозиції.
Інший тариф може бути звичайним.
Рівень користувача 6
Позначка +1
@YuriyBegen, вітаю у спілноті!
Якщо різна ціна, то значить мова йде про різні тарифні плани. Уточніть назву тарифного плану другої пропозиції, підкажемо різницю.
Дополнительные пакеты интернета на 5 дней сколько раз можно подключать?
Рівень користувача 8
Позначка +4
о каком пакете интернета идет речь?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Geka, рады приветствовать в нашем сообществе :)
Не совсем понятно о каком пакете интернета идет речь?
Если вы имеете ввиду пакет интернета, что предоставляется по акции "Персональное предложение", то он доступен только 1 раз после получения на ваш номер смс-предложения.
Рівень користувача 2
Позначка
Київстар це шахраї найвищого гатунку.Спочатку подарували 1000мб мобільного інтернету.Потім заявили,що я використав більше і зняли за це абонплату(я не замовляв додаткові послуги).
Рівень користувача 8
Позначка +1
нічого не зрозуміло, в чому саме полягає грабунок? Що Ви використали більше мегабайт, ніж було Вам подаровано?
Я підключила цей бонус 3000мб на 5 днів і на наступний день мені прийшло повідоммлення що наступні 50мб-5грн? Це нереально!

Рівень користувача 8
Позначка +1
так а що саме нереально?
Те що я використала 3000мб за добу
Рівень користувача 8
Позначка +1
Те що я використала 3000мб за добу
остання презентація Еппл, півтори години- я використав 3500 мб. За півтори години онлайн відео. Так що за добу 3 гб цілком реально
Рівень користувача 8
Позначка +2
@tolia16, вітаємо в нашій спільноті!
Не зовсім зрозуміла ситуація🤔Для детальної перевірки по використанню подарункових Мб зверніться, будь ласка, до онлайн оператору внизу сторінки https://kyivstar.ua/ru/support
Якщо я зараз перейду на той тарифний план що мені рекомендує Київстар,то до кінця місяця я зможу користуватись ним непоповнюючи рахунок?

Відповісти