Вирішено

Переваги та недоліки Компанії "Київстар" серед конкурентів

Показати перший допис

60 Відповідей

Рівень користувача 1

@Cherevach То, что вы только что сказали — одна из самых безумно идиотских вещей из тех, что я когда-либо слышал. Каждый в этой комнате отупел.

Рівень користувача 1

@Xomyak думаю при моей жизни не изменится так как такое отношение сохраняется уже 15 лет.

Люди не живут вечно. 

Позначка +1

@netwixell, думаю отношение Компании к клиентам на нынешнем уровне сохраняется 5-6 лет.

Рівень користувача 3
Позначка

Київстар-єдинна в Україні Компанія,яка здійснює заміну SIM-карти на 4G безкоштовно! 

Рівень користувача 7
Позначка +1

Київстар-єдинна в Україні Компанія,яка здійснює заміну SIM-карти на 4G безкоштовно! 

І перехід на eSIM  безкоштовний.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Київстар це благодать Богів , жодних недоліків не має , це ж очевидно . Зручні , якісні послуги , найкращий 4g Інтернет в Україні , безліч зручностей в тарифних плянах, доступні ціни , акції та спеціяльні пропозиції . Я з Київстар з початку 2000х, і все завжди було прекрасно . 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Zeppelin, @KurwaMatj, @Kaliniv D:blush:

Рівень користувача 3
Позначка

І нарешті послуга "Ми разом"від Київстар",якій немає аналогів!

Рівень користувача 8
Позначка +1

... найкращий 4g Інтернет в Україні...

Ну, ну. Найкращий інтернет в Україні згідно підсумків nPerf за  2020 рік у Водафон. А в Київстар 2-ге місце. А якщо він буде далі "бомжам" насипати по 10Гб за десятку та за 100грн давати безлім на рік, то буде позаді лайфселлу на 3-му місці, а там його й Лайкамобайл випередить. В Київстарі останнім часом мода, як в тому радянському фільмі про Шурика: "Кто не работает, тот ест" а в випадку з Київстаром "Хто не платить, той юзає на халяву інтернет майже не за дарма". Ніщеброди спеціально для цього по 3 сімки заводять. Поки одну юзають, то інші на голодуванні в очікуванні безліму за 100грн в рік та смачного тарифу за 50 грн. Від цього страждають абоненти, що справно платять за послуги. В моєму місті мережа оператора вже перевантажена від літа. Якось так.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Cherevach:hushed:

Відповісти