Вирішено

Не можу згадати номер/ / Послуга "Мій номер" / Власник номеру

• Новачок
  • 0 відповідей
Доброго дня. Маю ще одну сімку Київстар. Це новий номер, сімку поставила в телефон, пакет викинула. На рахунку нуль, не можу поповнити, бо не знаю номер. Чи можна це з'ясувати?
icon

Найкраща відповідь від Banderas 21 вересень 2017, 12:12

@Olesya, наберіть *161# - це комбінація для перевірки номера.
Переглянути оригінал

12 Відповідей

Рівень користувача 5
Позначка +1
@Olesya, наберіть *161# - це комбінація для перевірки номера.
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Olesya, вітаємо Вас у нашій Спільноті!👋🏻 @Banderas має рацію! У Вас є можливість безкоштовно дізнатися ваш номер телефону у будь-який момент, коли вам це знадобиться! Послуга доступна для всіх абонентів Київстар на території України. Для того щоб дізнатися номер телефону, необхідно набрати на своєму мобільному USSD-команду *161# та за мить, Ви отримаєте відповідь з номером.

На запрос *161# приходит ответ: “СОН”
На запрос *111# приходит ответ: “0.00”
Как узнать телефонный номер карточки, чтобы пополнить её?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Alex77, вы правильно набираете комбинацию по услуге “Мой номер”. Странно, почему так отображается. :thinking:  Уже обращались к оператору? 

Для того чтобы узнать номер телефона, необходимо набрать на своем мобильном USSD-команду *161# и через мгновение, Вы получите ответ с номером.

Мій номер тел належить ще якомусь іншому абонента. Навіть коли тел на 466 в звертанні інше ім'я. І тарифи не мої.

Рівень користувача 8
Позначка +2

Зверніться до оператора

Рівень користувача 8
Позначка +2

@4ymaOlga, ваш номер не може належати ще комусь. Можливо, хтось інший користувався вашим телефоном? 

Рівень користувача 1

В мене сім карта вже років з 4 або 3 . Я б хотіла запитати, як можна дізнатися на кого зареєстрована сімка, і взагалі чи можливо це?

Рівень користувача 8
Позначка +1

В веб версії системи Мій київстар

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Velimira, :thinking: не зовсім розумію ваше питання.

Якщо у вас контрактний номер, то він оформлений на ту людину, котра підписувала договір і надавала свої паспортні дані.

Якщо у вас номер передплати, прив’язаний до паспортних даних, то також, власником є людина, котра надавала ці дані.

Якщо номер передплати без реєстрації, то він не зареєстрований ні на кого. Тобто, ви зараз є його власником. 

Рівень користувача 1

Дякую😊

Позначка +1

@Velimira, :thinking: не хочете сказати, котрий тип у вашого номеру із зазначенних вище?

Відповісти