Навіщо потрібна eSIM у смарт-годиннику


Рівень користувача 8
Позначка +3

Вбудована SIM-картка представлена ​​у вигляді окремого чіпа. Вона дозволяє записувати кілька номерів та підтримує ті самі функції, що й фізичний аналог. У смарт-годинниках завдяки цій технології можливості використання інтернету значно розширилися.

Смарт-годинник з eSim: за та проти

Зазвичай годинник з e-Sim має великий функціонал. Тепер те місце, де раніше була фізична карта, можна використовувати з користю для самого пристрою. Фактично частина завдань смартфона перекочувала в сучасний годинник. З ними можна виконувати такі дії:

  • слухати музику та керувати нею;

  • відповідати в месенджері, а не лише отримувати повідомлення;

  • під'єднати до одного номера кілька пристроїв та побудувати цілу екосистему;

  • тримати в них всю корисну інформацію у подорожах.

До серйозних недоліків вбудованої карти можна віднести лише неоднозначне ставлення до технології деяких країн. Наприклад, в Індії та на Близькому Сході влада та оператори заборонили використовувати eSim. Тому під час поїздок за кордон потрібно окремо вивчати це питання.

Київстар дозволяє без проблем переводити SIM-карти на вбудований чіп. Це робиться для наявного номера в програмі оператора. Новий чіп потрібно активувати за допомогою QR-коду. В цілому смарт годинник з eSim стає зручним доповненням до смартфона.

Смарт-годинник з підтримкою eSim

Багато компаній вже стали використовувати eSim у годинниках. Розумні механізми були добре сприйняті покупцями, тому слідом за Samsung у цьому напрямі почали працювати й багато інших розробників. Проте глобальної популярності виробники ще не змогли завоювати в цьому напрямку. Розберемося, які смарт годинники підтримують eSim та користуються популярністю.

Apple Watch 5

Годинник відрізняється класичним стильним дизайном, який притаманний всій яблучній продукції. З абсолютно нового — екран постійно в активному режимі, а компас ідеально точний. Також залишилася підтримка GPS, можливість виведення даних про здоров'я та наявність оптичного пульсометра. Смарт-пристрій досить зручний, завжди без проблем синхронізується з іншими девайсами Apple.

Huawei Watch 2 Pro

Цей аксесуар не має сенсорного екрану. Він отримав дисплей з матрицею AMOLED на 1,2″. До переваг годинника можна віднести саму технологію eSIM, оновлений інтерфейс з новою версією операційної системи — Android Wear 2.0. Модель досить стильно виглядає. А можливість самостійно, без прив'язки до телефону, телефонувати та надсилати повідомлення, робить її ще більш цінною.

Samsung Galaxy Watch LTE

Ця модель розумного годинника стає ідеальним втіленням стилю, елегантності та реальної практичності. У міцному корпусі знаходиться дисплей розміром 1,3″, процесор Exynos із досить хорошими показниками потужності. Заряду батареї вистачає на тиждень роботи.

Пристрій може синхронізуватися зі смартфоном, виводячи повідомлення та сповіщення на екран годинника. Звіти про фізичний стан теж можуть виводитись на телефон й там вже у додатку формуватися у статистику.

Xiaomi Mi Watch

Цей смарт-годинник має схожу начинку та зовнішні дані. Квадратний сенсорний дисплей з матрицею AMOLED, сапфірове скло для міцності та продуктивний чіпсет компанії Qualcomm. Акумулятор має місткість 540 мАг, чого вистачає для двох діб роботи без підзарядження. Наявність вбудованого чіпа стає корисною для дзвінків прямо з годинника, повідомлень та пошуку в інтернеті.

Так, годинник з eSim можна використовувати для створення власної екосистеми. Чіп дозволяє заощаджувати заряд батареї, розширювати функції вже наявних пристроїв.


2 Відповідей

У меня на руках Ticwartch Pro 2020 4G
Активация в них происходит при помощи регистрации у провайдера IMEI. То есть нет классической возможности активировать их посредством сканирования QR кода.
К ним была приложена инструкция по активации в сети американского оператора Verizon которому также просто нужно передать IMEI.
Как бы я не пытался и хотел бы подключить их к сети Киевстар, операторы поддержки просто отнекивались от меня, а всего то нужно немного отойти от стандартной процедуры с QR кодом

Рівень користувача 8
Позначка +5

@XLR8, на жаль, поки що діють стандартні процедури 😔
Як тільки з’явиться можливість активації за IMEI, обов’язково додатково проінформуємо. 

Відповісти