Вирішено

Контактний номер дилера / Як стати дилером?

Рівень користувача 1
Доброго дня. Мені терміново потрібен номер телефону сервісу в оушн плаза.
icon

Найкраща відповідь від Aksolotl' 1 грудень 2017, 15:10

@Bubusyaka22, вітаю вас у нашій спільноті. Контактний номер магазину ТРЦ "Ocean Plaza" (м.Київ) - 0679890225. Єдине, звертаю вашу увагу, що за цим номером не надають консультацію по послугам Київстар, там можна запитати по послугам, які надає дилер (наявність гаджетів, карток поповнення і т.п.)
Переглянути оригінал

37 Відповідей

Як стати розповсюджувачем сім карт, і на яких умовах.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Як стати розповсюджувачем сім карт, і на яких умовах.

купувати та розповсюджувати сім карти Київстар, я так роблю вже багато років, і можу Вас запевнити- це добра справа, багато заблукалих душ я врятував ...
Де, або в кого їх можна закуповувати в великих об`ємах, для того, щоб росповсюджувати???
Рівень користувача 8
Позначка +1
Де, або в кого їх можна закуповувати в великих об`ємах, для того, щоб росповсюджувати???

я в магазині купую в Київстар, по 50 номерів за раз, Ви добру справу придумали! Пишаюся Вами!
Я знаю, що на офiцiйних умовах можливо закуповувати сiм карти по оптовiй цiнi, та отримувати вiдсоток вiд поповнень цих ciм карт. Куди звернутись з цим питанням?
Рівень користувача 8
Позначка +1
Я знаю, що на офiцiйних умовах можливо закуповувати сiм карти по оптовiй цiнi, та отримувати вiдсоток вiд поповнень цих ciм карт. Куди звернутись з цим питанням?

це не підкажу, я просто по 25 ₴ купую стартові та розповсюджую.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Можу підказати де можна купувати сім картки Київстар по 25 ₴ , і де люди потребують тих простих тарифних плянів- теж можу підказати.
Знаю що росповсюджувачi купують ciм карти за цiною меньше 15 ₴...
Рівень користувача 8
Позначка +1
яка різниця? купуйте за 25 ₴
Рівень користувача 7
Позначка +4
@SevaTM, вітаємо вас в нашій спільноті.
Цією інформацією володіють дилери. Зверніться в будь-який наш магазин, там вам люб'язно підкажуть всі основні моменти😉
Рівень користувача 8
Позначка +4
Если Вы имеете ввиду центр обслуживания Киевстар, то туда как правило нужно приходить, а не звонить.
Рівень користувача 8
Позначка +1
+38 063 188-52-22 оце номер
Рівень користувача 1
+38 063 188-52-22 оце номер номер не дійсний.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Був цей, іншого не маю
Рівень користувача 7
Позначка +4
@Bubusyaka22, вітаю вас у нашій спільноті. Контактний номер магазину ТРЦ "Ocean Plaza" (м.Київ) - 0679890225. Єдине, звертаю вашу увагу, що за цим номером не надають консультацію по послугам Київстар, там можна запитати по послугам, які надає дилер (наявність гаджетів, карток поповнення і т.п.)
Рівень користувача 8
Позначка +1

Бачу постійно отаких хлопчиків- дівчаток, які нав'язливо пропонують стартові пакети на якихось супер умовах, бачу з обох боків барикад, але питання до Київстар, хто це вигадав, це ж реально шкідництво, вони дурять людей від імені Київстар а потім падає репутаційний імідж Київстар... Як Ви дивитеся на те, щоб створити мобільні патрулі для відловлення цих асоціальних елементів та притягнення їх до адміністративної/ кримінальної відповідальності?

Рівень користувача 8
Позначка +1
чи є якесь пояснення цьому?
Рівень користувача 3
Позначка +1
@Kaliniv D, продажом стартових пакетів в основному займаються дилери. Компанія Київстар зі свого боку дуже уважно відноситься до виконання ними відповідних обов'язків. На жаль, ми не можемо досконало контролювати роботу кожного такого розповсюджувача. Але ваша ідея дуже цікава. Я впевнена, що ви навіть долучились би особисто до такого мобільного патруля 😉
Рівень користувача 8
Позначка +1

я готовий додучитися та долучити друзів до такого патруля, а наразі пояснив цьому хлопчику умови тарифних плянов і сказав більше не грішити. Інакше покараю.

Рівень користувача 7
Позначка +1
Інакше покараю.
Дуже цікаво, як це ви будете їх карати 😂😂
Рівень користувача 7
Позначка +1
Ці "дилери" на вулицях мені теж дуже не сподобались, в нашому місті вони пропонують прохожим стартові пакети ще 2015-2016 року, термін дії яких закінчується через декілька місяців. Тобто більшість тарифів тих вже не дійсні 😠
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Good Bye якщо на стартових пакетах вказано старі тарифи, то дилер повинен повідомити, що після активації будуть діяти інші умови 😞
Добрый день, меня интересует небольшой опт сим карт 100шт, какая будет цена.
+38096ххххххх
Plotnikov511@gmail.com
Як Ви дивитеся на те, щоб створити мобільні патрулі для відловлення цих асоціальних елементів та притягнення їх до адміністративної/ кримінальної відповідальності?

ты статью уже нашел для "притягнення їх до адміністративної/ кримінальної відповідальності"?
Ці "дилери" на вулицях мені теж дуже не сподобались, в нашому місті вони пропонують прохожим стартові пакети ще 2015-2016 року, термін дії яких закінчується через декілька місяців. Тобто більшість тарифів тих вже не дійсні 😠

регулярно вижу толпу таких людей на входе в метро Академгородок в Киеве (с противоположной от Макдональдса стороны)

всегда считал, что это Киевстар, т.к. одеты они в киевстаровские одежды

распространяют пакеты с ТП Безлим-Видео

Відповісти