Друзі, як Вам сучасні та прості магазини Київстар?

Рівень користувача 8
Позначка +1
Сьогодні був в магазині Київстар, придбав дещо дівчині на подарунок до дня народження, та поповнив рахунки рідним. Обслуговування просто чудове! А що Вам подобається в магазинах Київстар?

А що Вам подобається в магазинах Київстар?

7 Відповідей

Рівень користувача 6
Позначка +1
Коханий, не знаю навіть який варіянт обрати, бо Київстар- це ТИТАН МОБІЛЬНОГО ЗВ‘ЯЗУ, тобто він бездоганний! Київстар для простих людей! Гарні тарифні пляни за приємними цінами!👍 Хай з Вами буде благодать Нашого рідного Київстарчика🤫❤️
Рівень користувача 8
Позначка +1
Дуже гарні магазини стали після ребрендінгу, взагалі, просто мрія абонента!
Рівень користувача 6
Позначка +1
Дуже гарні магазини стали після ребрендінгу, взагалі, просто мрія абонента!
Так,коханий, ти правий! Хай з Вами буде благодать нашого Титану мобільного зв’язку ❤️
Рівень користувача 8
Позначка +1
Ах, какой молодец @Kaliniv D девочкам Киевстар не нужен, 😀 да и родне тоже. Пополняя счета другим, важно самому не обанкротиться, и во время отдавать долги. А то и на счетчик поставить могут.

А в этом году в магазины не заходил, на текущий момент меня все устраивает, кроме анонимных ботов по-типу Зоряны.
Рівень користувача 6
Позначка +1
Ах, какой молодец @Kaliniv D девочкам Киевстар не нужен, 😀 да и родне тоже. Пополняя счета другим, важно самому не обанкротиться, и во время отдавать долги. А то и на счетчик поставить могут.

А в этом году в магазины не заходил, на текущий момент меня все устраивает, кроме анонимных ботов по-типу Зоряны.
Мені Калинів потрібен ❤️
Рівень користувача 8
Позначка +1

Мені Калинів потрібен ❤️

Він може бути потрібний у податковій або у військкоматі.
Рівень користувача 1

Мне нравиться подход к обслуживанию клиентов в Киевстар, в магазинах всегда порядок и приветливый персонал, так держать. В моем городе широкая сеть обслуживания клиентов https://timez.com.ua/mobilnaya-svyaz/kyivstar.html

Відповісти