Вирішено

Додаток "Viber"

Усім доброго дня ! У мене телефон люмія 535, вчора "злетів" вайбер і тепер не можу знову встановити. Видалила повністю програму і закачала знову ( неодноразово), але коли вводжу свій номер на який має прийти смс з кодом підтвердження, пише, що мій номер не дійсний... Всі інші програми працюють, можу дзвонити і до мене теж. Єдина проблема, що не встановлюється вайбер. В чому причина і що потрібно зробити, щоб знову встановити програму вайбер на мій телефон? Дякую за допомогу.
icon

Найкраща відповідь від Aleksei.Sivokhin 2 січень 2018, 10:46

Доброго дня @Natalo4ka!

Спробуйте один із варіантів:
  1. спробувати, зареєструвати Viber на інший номер телефону, якщо є.
  2. Написати у службу підтримки Viber. Вони від тепер розуміють (русский язык),
Viber досить часто номери помічає у чорний список із перевіркою по MAC телефону, зазвичай причина розповсюдження СПАМу. Вирішуєтеся купівлею нового смартфону, на старий вже не відновити ніколи, така жорстка політика Viber. 😎
Переглянути оригінал

23 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
Доброго дня @Natalo4ka!

Спробуйте один із варіантів:
  1. спробувати, зареєструвати Viber на інший номер телефону, якщо є.
  2. Написати у службу підтримки Viber. Вони від тепер розуміють (русский язык),
Viber досить часто номери помічає у чорний список із перевіркою по MAC телефону, зазвичай причина розповсюдження СПАМу. Вирішуєтеся купівлею нового смартфону, на старий вже не відновити ніколи, така жорстка політика Viber. 😎
Рівень користувача 8
Позначка +1
якщо чесно- Вайбер буде злітати і злітати, треба міняти телефон.
Подивіться, щось Вам має сподобатися.

Ще й акція є)))

https://shop.kyivstar.ua/ua/smartphones/status-available?order=i2-desc

Рівень користувача 8
Позначка +1
Дорогой (-ая) @Kaliniv D Вы отошли от вопроса по сути. Прекрати…те простым абонентам навязывать „непотрiб“,
Рівень користувача 8
Позначка +1
Знайомий користувався донедавна Люміа 535 , ті ж самі проблеми з вайбер були тричі на день. Потім придбав в магазині Київстар iphone 7 і проблема вирішилася.

Проблема вочевидь в застарілому ПЗ та й систему віндовсфонів вже не підтримує майже ніхто. Це як свого часу Сімбіан.

При активации Вайбера высылается пароль для входа, я его ввожу, но постоянно , пишет что пароль не верен(
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Irina pa этот вопрос нужно адресовать в справочную службу Viber

Відповісти