Вирішено

Чому відправляються SMS без моєї участі?

Рівень користувача 1
  • Новачок
  • 3 відповідей

У додатку “Мій Київстар”, у витратах за листопад вказані SMS за кордон. Але я їх не відправляла! Як з'ясувати, що це таке?! Додзвонитися до вас неможливо. Всі оператори зайняті вже другий день!

icon

Найкраща відповідь від Stas 27 листопад 2017, 10:25

Якщо ви їх не відправляли то це міг зробити мобільний телефон (додаткові програми, які встановлені, можуть активуватися за допомогою відправки смс на закордонний номер).

Переглянути оригінал

280 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +4

Якщо ви їх не відправляли то це міг зробити мобільний телефон (додаткові програми, які встановлені, можуть активуватися за допомогою відправки смс на закордонний номер).

Рівень користувача 1
Новые программы в этом месяце не устанавливались. Как выяснить, что за смски? Это один и тот же номер телефона. Как отключить их отправку?
Рівень користувача 8
Позначка +4
Как узнать какие программы имеют доступ к смс - нужно открыть каждую программу и посмотреть к каким функциям телефона они имеют доступ (как правило это любое приложение, те же мессенджеры Viber, WhatsApp, Facebook Messenger и т.д.).
Если у Вас телефон Apple то это могут быть iMessage или FaceTime (отправляют смс на номера Великобритании).
Рівень користувача 1
Спасибо большое! Уже прочитали, что данная проблема существует с 2010 года. Смски отправляют на японский номер телефона. Да, это Apple. Будем выяснять.
Печально, что к операторам Киевстара невозможно дозвониться.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Galyna Есть онлайн консультация - https://kyivstar.ua/ru/support (внизу страницы).
Но так как это функция телефона, тут логично обращаться к Apple, у них больше инфо какие приложения ("родные") могут отправлять смс.
Рівень користувача 1
Спасибо!!
Рівень користувача 8
Позначка +1
Смс за активацію iMessage у Apple відправляються на закордонний номер, могло бути саме це.
Рівень користувача 2
Куда деваются деньги, сегодня исчезло 2,20!В мой Киевстар написано за отправку смс,но я ни одного не отправлял???
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Kovskiy, рады приветствовать вас в сообществе!
В системе Мой Киевстар вы можете посмотреть все затраты по номеру в том числе на какой номер было отправлено смс и затем проверить в настройках Вашего телефона какие функции или приложения могут отправлять такие смс.
Рівень користувача 2
Київстар постійно краде гроші, присилає такі смс і з кожног знімає по 0.50коп.(На жаль, даний номер не використовується. Переказуйте кошти без черг вже сьогоднi за допомогою послуги " Мобільні гроші" від Київстар: Скористатись можна тут money.kyivstar.ua ) Все почалося після заміни сімки на мікросім.Задрали ви вже буду знімати відос про кражу коштів з рахунку і закину на ютуб. А до оператора додзвонитись не реально треба міняти оператора,бо ви не цінете своїх користувачів, з таким успіхом скоро загнетесь!!!
Рівень користувача 8
Позначка +1
Київстар постійно краде гроші, присилає такі смс і з кожног знімає по 0.50коп.(На жаль, даний номер не використовується. Переказуйте кошти без черг вже сьогоднi за допомогою послуги " Мобільні гроші" від Київстар: Скористатись можна тут money.kyivstar.ua ) Все почалося після заміни сімки на мікросім.Задрали ви вже буду знімати відос про кражу коштів з рахунку і закину на ютуб. А до оператора додзвонитись не реально треба міняти оператора,бо ви не цінете своїх користувачів, з таким успіхом скоро загнетесь!!!
було б цікаво подивитися таке відео, знімайте.
Рівень користувача 8
Позначка +4
При чем тут Киевстар?)
Вы заминили сим карту на микро, соответственно вы поменяли мобильный телефон. А современные мобильные телефоны могут самостоятельно отправлять смс (или доп. программы которые были загружены на него). Соответственно рекомендую проверить программы которые установлены на Вашем телефоне. Что касается смс, оно стандартно для всех абонентов которые отправляют сообщение на несуществующий короткий номер.
Рівень користувача 1
19-20 грудня на рахунку було 70 грн. потім 24-25 було вже 10 вчора поповнив для зняття 35 грн сьогодні вже на рахунку було вже 29 грн це що не крадут гроші тоді куди воні діваются дуже хотілося б знати
Рівень користувача 8
Позначка +4
@379 затраты Вы можете посмотреть тут
Рівень користувача 1
В мене зняло кошти за відправлене смс яке я не відправляв 5.01
Рівень користувача 8
Позначка +1
а як знаєте, що зняло кошти за смс?
Рівень користувача 1
Я зайшов на мій київстар де чітко вказано коли за що і були зняті кошти от тільки номер такого в мене взагалі нема і що то за номер такий міжнародний де не вказано код країни мені цікаво (ось перші цифри які видно 44753741)
Рівень користувача 8
Позначка +1
може активацію iMessage робили на айфон?
Рівень користувача 1
Да нічого я не робив я навіть не знаю що це за дадодаок і для чого він потрібен
Рівень користувача 8
Позначка +1
Да нічого я не робив я навіть не знаю що це за дадодаок і для чого він потрібен
у Вас айфон?
Рівень користувача 1
Так
Рівень користувача 8
Позначка +1
В мене зняло кошти за відправлене смс яке я не відправляв 5.01Випишіть ту інформацію або роздрукуйте та відвідайте з паспортом+інн Ц.О.А, повідомьте про те що трапилось, та виконайте ті інструкції що повідомлять вам ті дівчатка.

А @Kaliniv D вас тільки у тупік заведе своїм спамом…
Рівень користувача 8
Позначка +1
Так

ну то ула активація iMessage, Вас повідовляли, що за смс може знімати платню, Київстар тут до чого??
Рівень користувача 8
Позначка +1
для активації iMessage відправляється смс, здається у Велику Британію. Тому читай інструкцію до телефону, а не гріши проти Київстар!
Рівень користувача 1
в мене айфон 4с там я такої функції як iMessage я не находив і не находжу

Відповісти