Вирішено

Чи можливе прослуховування телефонних розмов або їх записів?

Добрий день. Підкажіть, у мене є корпоративний номер (робочий), цікавить, чи можливе прослуховування розмов або їх записів?
Дякую!

icon

Найкраща відповідь від Anita 17 грудень 2017, 15:09

@Dneprofan4ik, раді вітати вас в нашій Спільноті!
Компанія «Київстар» надає своїм клієнтам гарантію повної конфіденційності розмов і переданої інформації. Цифрова технологія обробки інформації захищає вас від «двійників», які підключаються до абонентського номеру і використовують його в своїх цілях. Під час розмови вся інформація шифрується, а шифрувальний код і робоча частота телефону змінюються кілька сотень разів в секунду. Завдяки цьому цифровий зв'язок (GSM) повністю захищен від перешкод або прослуховування.

Переглянути оригінал

48 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +4
Прослушивать и записывать для чего? Это не будет нарушать законов Украины?)
Смартфон к примеру может записывать разговоры (если нет, то есть спец ПО которые это позволят)
это же будет нарушать законы Украины :)
Т.е. теоретически - возможно, а практически - нет ?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Dneprofan4ik с помощью функций мобильного смартфона очень даже возможно. но нужен прямой доступ к смартфону.
Мне вот к примеру звонит человек - во время звонка у меня на дисплее есть кнопка "записать разговор", он записывается, я слушаю, даю послушать друзьям и т.д.
Все зависит от потребностей.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Здравствуйте. Подскажите, у меня есть корпоративный номер ( рабочий ), интересует, возможна ли прослушка разговоров либо их записей ?
Спасибо

прослушивание возможно, слушать абонента имеют право спец.службы по решению суда. Выборочно, если абонент представляет угрозу для государства.
Рівень користувача 8
Позначка +1
@Dneprofan4ik с помощью функций мобильного смартфона очень даже возможно. но нужен прямой доступ к смартфону.
Мне вот к примеру звонит человек - во время звонка у меня на дисплее есть кнопка "записать разговор", он записывается, я слушаю, даю послушать друзьям и т.д.
Все зависит от потребностей.

Если вы не обладаете специальным статусом дорогой @Stas свою запись вы можете повесить на ёлочку. Толку от ней мало, разумеется если вы не пранкер 😁
Рівень користувача 8
Позначка +4

Если вы не обладаете специальным статусом дорогой @Stas свою запись вы можете повесить на ёлочку. Толку от ней мало, разумеется если вы не пранкер 😁

Вот к этому я и вел ...
Рівень користувача 8
Позначка +1
ну звісно можлива прослушка, яка різниця- корпоративний номер, чи ні?
Рівень користувача 8
Позначка +1
ну звісно можлива прослушка, яка різниця- корпоративний номер, чи ні?
За незаконне, тобто без санкції прокуратури та/або судді прослуховувати абонента не мають права,якщо Вам
@Kaliniv Dстало відомо що вас із
@DivchinaKalinivaпрослуховують ваші амурні розмови — маєте право подати та виграти позов.

коли @Kaliniv D та/або кохана дзвоните до Київстар спілкуватися з оператором, на IVR не просто так записане попередження про те як «… розмови записуються …», Цим попередженням знімає Компанія відповідальність, та в цілому забезпечує своїм працівникам коректність розмови із абонентом.
Рівень користувача 8
Позначка +1
та я про законну говорю, для судді немає різниці, чи корпоративний номер, чи ні.
Рівень користувача 6
Позначка +1

@Dneprofan4ik, раді вітати вас в нашій Спільноті!
Компанія «Київстар» надає своїм клієнтам гарантію повної конфіденційності розмов і переданої інформації. Цифрова технологія обробки інформації захищає вас від «двійників», які підключаються до абонентського номеру і використовують його в своїх цілях. Під час розмови вся інформація шифрується, а шифрувальний код і робоча частота телефону змінюються кілька сотень разів в секунду. Завдяки цьому цифровий зв'язок (GSM) повністю захищен від перешкод або прослуховування.

Рівень користувача 8
Позначка +1
з іншого боку, корпоративний зв'язок- не для приватних питань, та й за телефоном Ваше керівництво може знати завжди де ви, та й деталізації дзвінків керівництво отримує цілком законно
Як можна прослухати вчорашній дзвінок,з телефону свого ?І як що неможна то куди потрібно звернутися може є якісь спец служби де можна прослуха в м.Івано-Франківську
Рівень користувача 8
Позначка +4
Нельзя прослушать вчерашний звонок. Обращаться никуда не нужно.
Рівень користувача 8
Позначка +1
можна, якщо у Вас андроїд і стоіть програма запису розмов на кшталт Call Recorfer
Чи можу я отримати запис телефонної розмови, яка була здійснена з мого мобільного номера. І де саме, або, як я це можу отримати?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Wunwulka_ua нигде вы запись не получите. На будущее если вам нужно записывать разговоры, то установите на телефон специальное программное обеспечение.
Рівень користувача 8
Позначка +1
якщо у Вас айфон- це неможливо, якщо андроїд - можете використати програму для запису розмов
Рівень користувача 5
Доброго дня, @Wunwulka_ua. Київстар не зберігає та не записує конфіденційні данні своїх абонентів.😉
Чи можна отримати запис розмови?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Alina1995 Киевстар не записывает ваши звонки (если не считать разговор с оператором по 466 и 460, но даже их вам не предоставят).
Звонки самостоятельно можете записывать с помощью программа (есть встроенные в телефон, есть которые можно загрузить с маркетов).
Рівень користувача 8
Позначка +2

Учтите. Запись разговора без согласия того, кого вы собрались записывать запрещена.

Статья 31 Конституции Украины гарантирует каждому гражданину тайну телефонных разговоров.

В развитие конституционных гарантий ст. 301, 302, 306 Гражданского кодекса также устанавливают, что физлицо имеет право на личную жизнь, тайну переписки и телефонных разговоров.

Запись телефонного разговора, может быть осуществлена только с согласия лица, использующего средства коммуникации, а без его ведома - на основании определения следственного судьи.
В противном случае, напоминает, человек обязательно должен быть предупрежден, дав согласие на фиксацию разговора с ним. Тогда его можно записывать любыми устройствами. Собственно, поэтому все крупные компании в начале беседы с операторами колл-центров обязательно предупреждают клиентов о записи.

Уголовная ответственность наступает по статье 163 Уголовного кодекса Украины — нарушение тайны переписки, телефонных разговоров, телеграфной / иной корреспонденции, передаваемой средствами связи или через компьютер.
чи є реальним прослухування попередньої моєї розмови ?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Операторы связи не ведут запись ваших разговоров
Рівень користувача 8
Позначка +1
якщо Ви записали розмову- то так, цілком реально
Рівень користувача 1
встановіть відповідну програмку з плей маркета, і записуйте на здоров"я

Відповісти