Вирішено

Будь ласка ,чоловіки дайте пораду

Рівень користувача 1
Люди,що подарувати чоловікові на день народження?
icon

Найкраща відповідь від Aleksei.Sivokhin 29 листопад 2017, 10:16

що означить безпровідні) це бандерівський „суржик“ від товариша @Kaliniv D? Бездротові навушники та акустичні системи чоловікам не потрібні — це або дівчатам пропонуйте, або їх дітям.

Чоловікам або смартфон, тільки не рожевий й не білявий. Або планшет.

А ще краще смарт-годиник із GPS трекером. Чоловік буде користатися годинником, а жінка не буде його діставати питанням: «Де ти є?» відкриє свій смартфон відповідь буде на екрані
Переглянути оригінал

11 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
Люди,що подарувати чоловікові на день народження?🤔
IPhone X - так званий натяк на "хромосому X" є лише у чоловіків, а дівчата - полюбляють якби подарунок повернувся з натяком.
Рівень користувача 8
Позначка +1
гарний подарунок простий смартфон з новинок, в інтернет магазині Київстар чудовий вибір, а якщо смартфона має- безпровідні навушники, акустичну систему, тощо.
Рівень користувача 8
Позначка +1
що означить безпровідні) це бандерівський „суржик“ від товариша @Kaliniv D? Бездротові навушники та акустичні системи чоловікам не потрібні — це або дівчатам пропонуйте, або їх дітям.

Чоловікам або смартфон, тільки не рожевий й не білявий. Або планшет.

А ще краще смарт-годиник із GPS трекером. Чоловік буде користатися годинником, а жінка не буде його діставати питанням: «Де ти є?» відкриє свій смартфон відповідь буде на екрані
Рівень користувача 8
Позначка +4

отличный подарок!)))
Рівень користувача 8
Позначка +1
Щодо смарт годинника не можу не погодитися! Крім того Самсунг працює як з Андроїд, так і з іOS
https://shop.kyivstar.ua/ua/smart-gadgets/smart-watches/brand-samsung
Рівень користувача 8
Позначка +1
отличный подарок!))) Правильно! Мужчине нужна свобода от женских не логический вопросов.
Щодо смарт годинника не можу не погодитися! Крім того Самсунг працює як з Андроїд, так і з іOS
https://shop.kyivstar.ua/ua/smart-gadgets/smart-watches/brand-samsung
В этих версиях отсутствует GPS — якщо ж @Kaliniv D хоче ніч провести у своєї коханки в іншому місті, аби дівчина не шукала його «Політ фантазії» 😆
Рівень користувача 8
Позначка +1
в Gear S3 frontier є GPS. По коханкам я не вештаюся, облиште власні фантазії собі!
Рівень користувача 8
Позначка +1
в Gear S3 frontier є GPS. По коханкам я не вештаюся, облиште власні фантазії собі!В мене не має ні дівчини 😂 не фантазій 😋

Мені подобаєтеся такий, Детальніше: Смарт-годинник Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 Dark Grey Дякую за пропозицію @Kaliniv D
Рівень користувача 8
Позначка +1
в Gear S3 frontier є GPS. По коханкам я не вештаюся, облиште власні фантазії собі!В мене не має ні дівчини 😂 не фантазій 😋

Мені подобаєтеся такий, Детальніше: Смарт-годинник Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 Dark Grey Дякую за пропозицію @Kaliniv D

мені теж подобається такий
Рівень користувача 8
Позначка +1
мені теж подобається такий тепер тільки у спільноти сидіти 😆 Дівчина контролює …
Рівень користувача 8
Позначка +4
не в ту тему написал.

Відповісти