Вирішено

Активація програми "iMessage"

Не можу активувати iMessage на iPhone SE.

icon

Найкраща відповідь від Stas 21 жовтень 2018, 11:46

@kostkovalenko2, для активації, наскільки я пам’ятаю, відправляється повідомлення на номер Великобританії. Вартість такого повідомлення 2,20 грн. Перевіряли рахунок? Коштів достатньо? 

Переглянути оригінал

234 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Marijovska:thinking: уточніть, будь ласка, яка у вам модель телефону?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Сьогодні у мене було знято - 10 грн за 1 смс яке я не надсилала. Смс надсилалась за кордон.

Я закинула гроші за пакет послуг так як він мав знятись протягом дня, телефоном не користувалась та нічо не надсилала і згодом я дивлюся що було знято 20 грн і не достатньо коштів для зняття для пакету мого тарифного плану, в додатку мій Київстар я виявила що гроші було знято за Смс яку я не надсилала і поняття не маю що це за смс і інтернет( - 10 грн про які я знала тому що потрібен був інтернет ) це вже не одноразово з рахунку зникають гроші на непоняні списання.

Що робити, як перевірити хто і куди надіслав смс і як вберегтися від такого???

Дайте вгадаю, у вас iPhone?)

Сьогодні у мене було знято - 10 грн за 1 смс яке я не надсилала. Смс надсилалась за кордон.

Я закинула гроші за пакет послуг так як він мав знятись протягом дня, телефоном не користувалась та нічо не надсилала і згодом я дивлюся що було знято 20 грн і не достатньо коштів для зняття для пакету мого тарифного плану, в додатку мій Київстар я виявила що гроші було знято за Смс яку я не надсилала і поняття не маю що це за смс і інтернет( - 10 грн про які я знала тому що потрібен був інтернет ) це вже не одноразово з рахунку зникають гроші на непоняні списання.

Що робити, як перевірити хто і куди надіслав смс і як вберегтися від такого???

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Dima_:thinking: уточніть, будь ласка, скористались порадою, вдалось пройти активацію?

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Dima_ для активации iMessage необходимы деньги на счету (если не ошибаюсь – 10грн), поскольку активация происходит по принципу отправки СМС на зарубежный номер.

То є так:thumbsup_tone1:

Рівень користувача 1
Позначка

@Dima_ для активации iMessage необходимы деньги на счету (если не ошибаюсь – 10грн), поскольку активация происходит по принципу отправки СМС на зарубежный номер.

Рівень користувача 1

Як я активую вилазе повідомлення:

iMessage не вдалося активувати на цьому iPhone .

Що робити?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Woods890156:thinking: уточніть, будь ласка, вдалось пройти активацію?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Грошей на рахунку скільки?
Номер не був перенесений від іншого оператора?

https://selfsolve.apple.com/deregister-imessage/

можно деактивировать через сайт потом подождать 24 ч и пробовать активировать

Рівень користувача 8
Позначка +1

Дякую за відповідь. Але ніхто сім-карту не виймав) Що можна робити в такому разі?

Ну ще можна ручками наклацати: вимикали/вмикали iMessage/FaceTime/eSIM. В будь якому випадку джерелом проблеми є ви і ваш телефон))
Хоча, по-людськи, Київстар мав би зробити смс на сервісні номера Apple безкоштовними. Але то окрема розмова...

447537410247 що це за номер куди щомісяця йдуть мої 10 грн?

Це номер, на який ваш Айфон відправляє смс для того щоб активувати свої сервіси. Номер закордонний, відповідно смс тарифікується згідно умов вашого тарифу. Айфон відправляє таку смс щоразу, як ви виймаєте сім-карту з телефону.

Дякую за відповідь. Але ніхто сім-карту не виймав) Що можна робити в такому разі?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Це номер, на який ваш Айфон відправляє смс для того щоб активувати свої сервіси. Номер закордонний, відповідно смс тарифікується згідно умов вашого тарифу. Айфон відправляє таку смс щоразу, як ви виймаєте сім-карту з телефону.

У меня на похожий номер идут с Xiomi отправка. 

Благо СМС бесплатные :)

Рівень користувача 8
Позначка +1

Рівень користувача 8
Позначка +5

@mirakuru_effect, дякую вам за зворотний зв’язок :hugging:
Це дуже важлива інформація, і впевнена, вона багатьом знадобиться. 

На рахунку скільки грошей?

19 грн

Номер переносили з іншого оператора ?

Нет.
Решение проблемы нашли сами, необходимо заменить сим-карту либо перевести в формат есим (если телефон поддерживает). Видимо какая-то проблема со старыми сим картами Киевстар

Рівень користувача 8
Позначка +1

19 грн

Номер переносили з іншого оператора ?

Добрый вечер, не могу активировать iMassege и FaceTime на своём айфоне. На лайфселе активируется без проблем за несколько секунд. Облазила весь интернет, проблема ранее встречалась, тут же в коммьюнити уже была тема

19 грн

Рівень користувача 8
Позначка +1

Добрый вечер, не могу активировать iMassege и FaceTime на своём айфоне. На лайфселе активируется без проблем за несколько секунд. Облазила весь интернет, проблема ранее встречалась, тут же в коммьюнити уже была тема

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sopilka03, дякую вам за зворотний зв’язок :hugging:
Це дуже важлива інформація, і впевнена, вона багатьом знадобиться. 

@Sopilka03:thinking: уточніть, будь ласка, ви вже звертались з цим питанням безпосередньо до оператора? Які отримали рекомендації?

Звертався, двічі. Обіцяли, що звяжеться технічна служба і тиша. Натомість проблему вирішив сам. А можливо це був глюк пов’язаний з мережею. Сьогодні вранці зайшов у властивості епл айді і до існуючого київстарного номеру, повторно додав номер. Вийшло так, що у властивостях айді відображалося два ! однакових номери телефону. Після цього відімкнув аймесидж і фейсбук. Перезавантажив телефон. Далі влючив аймесидж і фейс тайм. зайшов у властивості стільнику і побачив, що номер телефону есімки уже відображається! Побачив також, що відправилася смска з активацією. Через кілька хвилин аймесидж активувався. Повторно зайшов у властивості епл айді і видалив один із двох номерів, який не був активний. Зараз наче все відображається коректно.
Але повторюю, оператори не звонили по цьому кейсу. Дивно)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sopilka03:thinking: уточніть, будь ласка, ви вже звертались з цим питанням безпосередньо до оператора? Які отримали рекомендації?

Відповісти