Вирішено

Активація програми "iMessage"

Не можу активувати iMessage на iPhone SE.

icon

Найкраща відповідь від Stas 21 жовтень 2018, 11:46

@kostkovalenko2, для активації, наскільки я пам’ятаю, відправляється повідомлення на номер Великобританії. Вартість такого повідомлення 2,20 грн. Перевіряли рахунок? Коштів достатньо? 

Переглянути оригінал

227 Відповідей

Рівень користувача 1

Перед тем, как писать в поддержку, в очередной раз попробовал активировать номер в iMessage. Но на этот раз удалось 🥳

Не знаю, где, что и благодаря кому поменялось, но спасибо за ответы @Xomyak ☺️ 

Рівень користувача 1
Позначка

Перед тем, как писать в поддержку, в очередной раз попробовал активировать номер в iMessage. Но на этот раз удалось 🥳

Сколько смс/денег ушло?

Рівень користувача 1

Сколько смс/денег ушло?

Суммарно — 50 гривен

Рівень користувача 1

Спасибо за информацию. Тоже попробовал снова активировать. Первая отправка смс опять выдало “ошибка активаци”. На вторую попытку появился статус в меню «Ожидание активации...».
 Ждемс. 😏

Рівень користувача 1

Спасибо за информацию. Тоже попробовал снова активировать. Первая отправка смс опять выдало “ошибка активаци”. На вторую попытку появился статус в меню «Ожидание активации...».
 Ждемс. 😏

Радость была преждевременной. 10 гривен съел киевстар. И снова «ошибка активации». 😖. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Olioo:thinking: ви перейшли в мережу “Київстар” по MNP?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@zemlanin:hugging:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yanek80, надеюсь, что с 3-й попытки произойдет “magic:envelope_with_arrow: ”. Держите в курсе. 

24.12.2020 Київстар прислав СМС,що потрібно поповнити кошти на рахунку.25.12.2020.я поповнив рахунок.27.12.2020 виявилося,що коштів недостатньо для тарифного плану.Подзвонивши до оператора мені пояснили ,що з номера,який я поповнював було вислано СМС закордон.Мовляв,що Iphone самовільно висилає СМС закордон,і за це знялись кошти.Хоча насправді ніякого СМС закордон я не відправляв.Може надати фокази відео або фото про СМС.Поясніть куди діваються кошти?

Рівень користувача 8
Позначка +1

24.12.2020 Київстар прислав СМС,що потрібно поповнити кошти на рахунку.25.12.2020.я поповнив рахунок.27.12.2020 виявилося,що коштів недостатньо для тарифного плану.Подзвонивши до оператора мені пояснили ,що з номера,який я поповнював було вислано СМС закордон.Мовляв,що Iphone самовільно висилає СМС закордон,і за це знялись кошти.Хоча насправді ніякого СМС закордон я не відправляв.Може надати фокази відео або фото про СМС.Поясніть куди діваються кошти?

Ваш телефон для активації своїх сервісів відправляє смс за кордон. Погугліть на тему “активація facetime”.
Докази дивіться в додатку “Мій Київстар”.

Скиньте роздруківку,на який номер був відправлений СМС і в яку країну?бо це все неправда!

Якщо ви не дасте відповіді,я подам заяву в суд на компанію "Київстар"!

Рівень користувача 8
Позначка +1

Скиньте роздруківку,на який номер був відправлений СМС і в яку країну?бо це все неправда!

“Роздруковку” вам тут ніхто не скине, тому що не знає вашого номеру, і на має доступу до нього.

Дивіться “роздруковку” в додатку “Мій Київстар” скільки вам завгодно.

Якщо ви не дасте відповіді,я подам заяву в суд на компанію "Київстар"!

Успіху)

А ви розберіться у моєму випадку,і зрозуєте що у вашій команії крадуть гроші з рахунків!Якщо потрібно номер телефону  я можу надати!

Рівень користувача 8
Позначка +1

А ви розберіться у моєму випадку,і зрозуєте що у вашій команії крадуть гроші з рахунків!Якщо потрібно номер телефону  я можу надати!

Ні не треба номера, краще йдіть в суд)

То ви не тільки  злодії,що крадуть гроші,а ще й хами неабиякі!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ivan02, на жаль, Спільнота не є підтримкою. Це всього лише форум, де такі ж користувачі як і ви, допомагають у вирішенні питань загального характеру.

Будь ласка, не ображайтесь на @KurwaMatj. Впевнена, він не хотів вас образити :innocent:

Що стосується вашого питання, ви можете побачити номер через систему «Мій Київстар», розділ "Витрати і платежі" - "Деталізація витрат". 
Надана така рекомендація не тому, що я не хочу вам допомогти, а тому що у модераторів Спільноти немає доступу до абонентської бази. 

Також ви можете додатково ознайомитись з інформацією і досвідом наших користувачів в цій темі.

Рівень користувача 1
Позначка

Вот у меня при переходе с лайфа на киев такая же ересь! А операторы поддержки вашей либо в принципе не шарят, о чем я говорю, либо говорят, что вы не причем.

что блин делать?? Гоните что ли?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вот у меня при переходе с лайфа на киев такая же ересь! А операторы поддержки вашей либо в принципе не шарят, о чем я говорю, либо говорят, что вы не причем.

что блин делать?? Гоните что ли?

Яка єресь трапилась у вас?)

Рівень користувача 1
Позначка

@KurwaMatj Та блин перешла на киев по MNP и не активируется iMessage. Уже несколько раз в течение пары дней ре-активировала Apple ID, получаю смс от эпла с кодом, ввожу. Apple ID подтвержден, iMessage ждет активации, а потом сбой;( на счету есть деньги. Шо заересь, ну;(

Рівень користувача 1
Позначка

@KurwaMatj мне денег не жалко, я хочу таки активацию :D

Рівень користувача 8
Позначка +1

@KurwaMatj Та блин перешла на киев по MNP и не активируется iMessage. Уже несколько раз в течение пары дней ре-активировала Apple ID, получаю смс от эпла с кодом, ввожу. Apple ID подтвержден, iMessage ждет активации, а потом сбой;( на счету есть деньги. Шо заересь, ну;(

Ааа, є такий косяк((
Телефонуйте на 466, чим більше буде заявок, тим скоріше щось з цим зроблять.

Рівень користувача 1
Позначка

Ааа, є такий косяк((
Телефонуйте на 466, чим більше буде заявок, тим скоріше щось з цим зроблять.

Спасяб

будем надеяться, что когда-то таки решат эту фигню((

Рівень користувача 8
Позначка +5

@vzagor, :thinking: потім поділитесь з нами, чи вдалось вирішити проблему?

Рівень користувача 1
Позначка

@vzagor, :thinking: потім поділитесь з нами, чи вдалось вирішити проблему?

Конечно! Я пообщалась со старшим представителем Apple по поводу проблемы, проделала весь траблшуттинг от них (мне даже звонили они - вот это уровень сервиса!). Потом позвонила снова в Киевстар, все объяснила и вот жду, пройдет ли списание денег со счета за отправку сообщения-ключа (у меня так и не списывались деньги).

буду держать в курсе событий. 

Відповісти