Вирішено

Активація програми "iMessage"

Показати перший допис

224 Відповідей

Рівень користувача 1

Добрий день знову. Після звернення до служби підтримки заявку передали до техпідтримки.

Після чого прийшла відповідь смс, що Київстар не відповідає за роботу сервісу iMessage, і що відправка смс була успішно тому відбувалась тарифікація.

Чому ця гілка форума є, а техпідтримка її не визнає впринципі.

Чому в мене зняли кошти за ненадану послугу як таку, і повертати кошти ніхто не збирається.

Чому я як користувач послугами компанії Київстар вже більше 10 років маю відчувати хамовите ставлення підтримки до себе. Про звичайно ніяку лояльність до клієнтів і мови бути не може.

Скріншоти переписки прикріпляю.

Дякую, якщо знайдеться хоч одна доброзичлива людина що допоможе у вирішенні моєї проблеми.

Позначка

На вашем месте я бы молчала. Такие, мягко говоря, глупые советы раздаёте вы, по поводу инструкций. И вылизываете жопу Киевстару тоже вы. Ответ по факту я получила, да, но не от вас. И в который раз убедилась, что Киевстар уроды моральные, которые со всех сжирают по 10 грн, а потом втюхивают как вы, что это моя вина.

Дуже радий, що хоч хтось вас задовільнив)

Ищите других лохов))

Как решить проблему с активацией imassage, сняло 15 грн со счета активация не проходит,на Vodafone такой проблеми небыло,вы пользовались услугой mnp?

я перешел на киевстар с водафона, аналогичная проблема. Использовал MNP. Что мне делать?
Рівень користувача 8
Позначка +4

я перешел на киевстар с водафона, аналогичная проблема. Использовал MNP. Что мне делать?

вроде бы все поправили. попробуйте еще раз.
если нет, обратитесь для индивидуальной проверки по 466 либо в чат

пишу им каждый день. Ответ один - у киевстар все хорошо. Пишите эплу
**
час назад даже из ирландии звонили apple, проверяли телефон мой(удаленно подключались)

не поправили точно, пробую каждый день, уже -70грн
Рівень користувача 8
Позначка +5

@Olioo:thinking: ви перейшли в мережу “Київстар” по MNP?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@zemlanin:hugging:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yanek80, надеюсь, что с 3-й попытки произойдет “magic:envelope_with_arrow: ”. Держите в курсе. 

После активации iMessage пришло сообщение: Вам надано пакет 10SMS для відправки за кордон за 10 грн

связавшись с оператором сказали что Оператор видит это сообщения (iMessage) как сообщения за рубеж

1.  как решить данную ситуацию?
  1. все мои сообщения iMessage теперь будут тарифицироваться как заграницу?

p.s. Ранее пользовался без оплаты и проблем данной функцией на предоплаченой связи

Рівень користувача 3
Позначка

После активации iMessage пришло сообщение: Вам надано пакет 10SMS для відправки за кордон за 10 грн

связавшись с оператором сказали что Оператор видит это сообщения (iMessage) как сообщения за рубеж

как решить данную ситуацию?

p.s. Ранее пользовался без оплаты и проблем данной функцией на предоплаченой связи

Активация всегда тарифицировалась как смс заграницу. Только раньше это стоило в районе 2-3 грн, а сейчас же всовывают пакет за 10 грн. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@vzagor, :thinking: потім поділитесь з нами, чи вдалось вирішити проблему?

Активация всегда тарифицировалась как смс заграницу. Только раньше это стоило в районе 2-3 грн, а сейчас же всовывают пакет за 10 грн. 

Да, но я так понял теперь каждый день по 10 грн будет сниматься, если буду отправлять iMessage?!

Рівень користувача 8
Позначка +2

Да, но я так понял теперь каждый день по 10 грн будет сниматься, если буду отправлять iMessage?!

Нет, только при активации (новый телефон, или вытаскивали сим карту)

Если вытащить и втащить при выключенном телефоне одну и ту же карту, активации не будет.
Если сделать то же самое при включенном - она необходима.

Позначка

На каком основании с моего счёта сняли 10 гривен? Никаких смс/ммс я не отсылала, не пользуюсь этим. Ситуация повторяется не первый раз, мошенники, которые тянут деньги с пустого места, причём качество связи на худшем уровне!

Рівень користувача 6
Позначка

@O.Kovalchuk, будь ласка, поділіться і з нами також результатом розгляду запиту, який передали до технічного відділу. 

Раджу ініціювати індивідуальний розгляд вашого питання стосовно компенсації та отримати офіційну письмову відповідь компанії. Як правильно необхідно оформити ваше звернення перегляньте, будь ласка, у темі “Зворотний зв'язок / Електронна адреса Компанії "Київстар" / Офіційний письмовий запит” за посиланням: https://community.kyivstar.ua/zagalni-pitannya-29/zvorotniy-zv-yazok-elektronna-adresa-kompaniji-kijivstar-oficiyniy-pismoviy-zapit-2701

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KurwaMatj, мені навіть нічого додати, тим паче, що @kikiwora повністю задовольнив запит користувача :wink:  

Позначка

Ищите других лохов))

Катеринко, ви така гарна дівчинка, а спілкуєтесь як троєщинський гопнік ))
Прийму удар на себе, а то модератор спільноти - дівчинка, і її тонка натура може не витримати таких звернень))

А с такими как вы по другому говорить и нельзя, общаюсь на вашем же языке 

Рівень користувача 8
Позначка +1

1е СМС отправляет Ваш телефон при регистрации.

2е в Россию может какое то приложение стоит. 

Проверяйте настройки своего телефона

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Lyubov1 @Oleksandr Lenkevych @O.Kovalchuk у Київстар ніколи немає “масових складнощів” допоки народ не підніме питання до дуже активної стадії. Вони до цього моменту навіть проблему не визнають, нажаль, але проблема є.

Як амбасадор цього форуму, котрий слідкує за усім в Спільності з самого її створення, можу сказати, що ці проблеми наявні з самого запуску MNP. Вони не щойно з`явились, а були одразу після запуску послуги, як і деякі інші, пов`язані, наприклад, з вхідними SMS від деяких сервісів - повідомлення не надходять взагалі.

Чому Київстар і тут робить вид що ніяких проблем немає, мені не відомо.
Але це як я розумію, нова політика компанії. Якість вже не пріорітет, по факту.

Рівень користувача 8
Позначка +5
@Olvoy, проблема спостерігається тільки на номерах, котрі мігрували в мережу "Київстар" з іншого мобільного оператора 😥

Розумію, що ситуація дуже неприємна, адже ви втрачаєте гроші за послугу, котра не працює/не активується. Сподіваюсь, що з технічного боку все буде налагоджена в короткі терміни.
Рівень користувача 2
Нет никакой блокировки, но видимо есть проблема с переносом номера.
Говорят, замена SIM-карты в таких случаях помогает, это по гарантии и бесплатно.

Не допомагає - міняли і проблема не зникла.
Рівень користувача 1

Неделю не могу активировать iMessage — уже 40 гривен посписывало за международные SMS 🙄

Рівень користувача 8
Позначка +2
@Olvoy, точну дату ще не передавали, на жаль.

Відповісти