Вирішено

Активація програми "iMessage"

Показати перший допис

212 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

1е СМС отправляет Ваш телефон при регистрации.

2е в Россию может какое то приложение стоит. 

Проверяйте настройки своего телефона

Рівень користувача 8
Позначка +5

@olena_pono4:thinking: яка у вас модель телефону?

Айфон 8+

Рівень користувача 8
Позначка +5

@olena_pono4, як вірно відмітив @Kimeri 1-е SMS - це активація програми iMessage (вище в темі є багато інформації з цього приводу).

Що стосується другого повідомлення, відправка була на закордонний номер (+7 - це код Росії). 

Та в відправлених смс-повідомленнях нічого немає, ні першого,  ані другого. Мабуть , це і є активація. Тільки чомусь за гроші))

Що він россійський - сама додумала, - але в мене там нікого немає  и було це в день, коли засвітило віконце активації iMessage .

Мабуть, тепер відправляє на росію(

Дякую за відповідь,  бо я було вже вирішила, що хтось причіпивсь до мойого номеру, якісь аферисти.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@olena_pono4, будь ласка, звертайтесь :blush:

@olena_pono4, будь ласка, звертайтесь :blush:

добрый день!

я абонент киевстар уже несколько лет, не переходил с другой сети.

не могу активировать imessage(

обращался в поддержку, там сказали, что проблема на стороне Apple. Возможно владеете какой-то информацией по проблеме для постоянных абонентов, которые не переходили с других сетей?

симку проверил на другом айфоне, не активируется так же(

Рівень користувача 8
Позначка +5

@easymoneysniper, в цій ситуації я би запропонувала вам звернутись повторно до оператора і наполягати на реєстрації технічної заявки. 

Не можу активувати imessage на esim. У розділі “стільникові дані” не показує мій номер. Два дні поспіль відправлялася смска за кордон, а від суботи не відправляється смска і активувати аймесидж не можу.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sopilka03:thinking: уточніть, будь ласка, ви вже звертались з цим питанням безпосередньо до оператора? Які отримали рекомендації?

@Sopilka03:thinking: уточніть, будь ласка, ви вже звертались з цим питанням безпосередньо до оператора? Які отримали рекомендації?

Звертався, двічі. Обіцяли, що звяжеться технічна служба і тиша. Натомість проблему вирішив сам. А можливо це був глюк пов’язаний з мережею. Сьогодні вранці зайшов у властивості епл айді і до існуючого київстарного номеру, повторно додав номер. Вийшло так, що у властивостях айді відображалося два ! однакових номери телефону. Після цього відімкнув аймесидж і фейсбук. Перезавантажив телефон. Далі влючив аймесидж і фейс тайм. зайшов у властивості стільнику і побачив, що номер телефону есімки уже відображається! Побачив також, що відправилася смска з активацією. Через кілька хвилин аймесидж активувався. Повторно зайшов у властивості епл айді і видалив один із двох номерів, який не був активний. Зараз наче все відображається коректно.
Але повторюю, оператори не звонили по цьому кейсу. Дивно)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sopilka03, дякую вам за зворотний зв’язок :hugging:
Це дуже важлива інформація, і впевнена, вона багатьом знадобиться. 

Відповісти