Вирішено

Активація програми "iMessage"

Показати перший допис

224 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2

@ki_rill, для відправки SMS-повідомлення за кордон – один пакет із 10 SMS/10 грн. Вартість кожного наступного повідомлення складатиме 3 грн.

За 10 грн отримуєте пакет смс. 

Айфон 8+

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Milton, мені шкода, що вирішення проблеми завершилось зміною оператора :sweat:
Так, тема є, але технічна підтримка, на жаль, не зобов’язана читати звернення абонентів Спільноти (я думаю, ви розумієте чому). Інженери займаються розгляданням тільки тих технічних заявок, котрі реєструють оператори. 

Якщо ви звертались і отримали відповідь, що зі сторони Компанії ніяких обмежень немає, і повернути кошти неможливо, на жаль, модератор Спільноти ніяк вплинути на це рішення не зможе….

Рівень користувача 8
Позначка +5
@Alx.Jzx, увы, у нас только один ответ от технических специалистов 😥
Тот, который выше написала @Valentyna.
Рівень користувача 8
Позначка +1

24.12.2020 Київстар прислав СМС,що потрібно поповнити кошти на рахунку.25.12.2020.я поповнив рахунок.27.12.2020 виявилося,що коштів недостатньо для тарифного плану.Подзвонивши до оператора мені пояснили ,що з номера,який я поповнював було вислано СМС закордон.Мовляв,що Iphone самовільно висилає СМС закордон,і за це знялись кошти.Хоча насправді ніякого СМС закордон я не відправляв.Може надати фокази відео або фото про СМС.Поясніть куди діваються кошти?

Ваш телефон для активації своїх сервісів відправляє смс за кордон. Погугліть на тему “активація facetime”.
Докази дивіться в додатку “Мій Київстар”.

Рівень користувача 2
Позначка
Мне сегодня все вернули. Таки молодцы! Респект, как говориться, и уважуха. Если бы еще и компенсацию там какую или бонусы еще.... :-))))) вообщем как мед так и ложкой
Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sopilka03:thinking: уточніть, будь ласка, ви вже звертались з цим питанням безпосередньо до оператора? Які отримали рекомендації?

Позначка

В мене також виникли проблеми з активацією iMessage на iPhone. Написав в онлайн-чат Apple, де не могли зрозуміти в чому проблема. Тоді зателефонували фахівці вищого рівня і запросили деталізацію відправки СМС, щоб зрозуміти чому не відбувається активація. А виходить що проблема знову з портованими номерами від інших операторів. З прямих номерів Київстар проблем немає. Все активується.

Зателефонувавши оператору, мені шаблонними відповідями рекомендували змінити сім-карту. СМС повідомлення приходять протягом години, або взагалі не приходять. Коли знову буде вирішена ситуація?

Скиньте роздруківку,на який номер був відправлений СМС і в яку країну?бо це все неправда!

Якщо ви не дасте відповіді,я подам заяву в суд на компанію "Київстар"!

@Sopilka03:thinking: уточніть, будь ласка, ви вже звертались з цим питанням безпосередньо до оператора? Які отримали рекомендації?

Звертався, двічі. Обіцяли, що звяжеться технічна служба і тиша. Натомість проблему вирішив сам. А можливо це був глюк пов’язаний з мережею. Сьогодні вранці зайшов у властивості епл айді і до існуючого київстарного номеру, повторно додав номер. Вийшло так, що у властивостях айді відображалося два ! однакових номери телефону. Після цього відімкнув аймесидж і фейсбук. Перезавантажив телефон. Далі влючив аймесидж і фейс тайм. зайшов у властивості стільнику і побачив, що номер телефону есімки уже відображається! Побачив також, що відправилася смска з активацією. Через кілька хвилин аймесидж активувався. Повторно зайшов у властивості епл айді і видалив один із двох номерів, який не був активний. Зараз наче все відображається коректно.
Але повторюю, оператори не звонили по цьому кейсу. Дивно)

Рівень користувача 8
Позначка +2

@ki_rill, шкода, що склалася така думка :disappointed_relieved:  

Рівень користувача 2
@kikiwora, сложность в том, что портированным абонентам при отправке СМС для подтверждения входа в iMessage - не приходит ответ от сервиса. Это та информация, которую передали. 🤷🏽
У обычных абонентов, таких сложностей не возникает, действительно.

Цікава деталь: проблеми є лише з основними сім картами - у сім пари таких проблем немає. Поставив в iPad сім пару з тим самим перенесеним номером і iMessage активна - все ппацює! Ставлю в iPad основну сім карту і Message знову не активна! Отже, методом вилучення звужуємо причину проблеми лише до сім карт з основним номером.
Рівень користувача 8
Позначка +1

Скиньте роздруківку,на який номер був відправлений СМС і в яку країну?бо це все неправда!

“Роздруковку” вам тут ніхто не скине, тому що не знає вашого номеру, і на має доступу до нього.

Дивіться “роздруковку” в додатку “Мій Київстар” скільки вам завгодно.

Якщо ви не дасте відповіді,я подам заяву в суд на компанію "Київстар"!

Успіху)

Добрый вечер, не могу активировать iMassege и FaceTime на своём айфоне. На лайфселе активируется без проблем за несколько секунд. Облазила весь интернет, проблема ранее встречалась, тут же в коммьюнити уже была тема

Рівень користувача 8
Позначка +5

@mirakuru_effect, дякую вам за зворотний зв’язок :hugging:
Це дуже важлива інформація, і впевнена, вона багатьом знадобиться. 

Рівень користувача 1
Позначка
Я так же надеюсь на то, что мне ответят, вернут средства и я смогу активировать iMessage. Возможно, вы имеете возможность подкрепить к моему обращению мой пост, дабы как-то ускорить этот процесс. iMessage мне необходим был сегодня, так же послезавтра очень нужен будет. до 08.07 ждать - это очень долго, возвращаться на водафон из-за такой проблемы не хочется..
Рівень користувача 1
Позначка
Спасибо за ответ)
А сим-карта не крякнет от такого? с Водафоном был случай, когда вытащил симку, так она сгорела))
или USIM-карты более крепкие к такому?

447537410247 що це за номер куди щомісяця йдуть мої 10 грн?

Рівень користувача 8
Позначка +5
@Primara, 🤗
Рівень користувача 8
Позначка +4
Как решить проблему с активацией imassage, сняло 15 грн со счета активация не проходит,на Vodafone такой проблеми небыло,
вы пользовались услугой mnp?
Рівень користувача 2
Позначка

Ну вот! Как говорится «никогда такого не было и вот опять!» iMessage после переустановки ios шлет смски по 10 грн и не активируется. Номер перенесенный по mnp. А сделали бы esim то вообще красота наступила бы. 

Рівень користувача 2

Цікава деталь: проблеми є лише з основними сім картами - у сім пари таких проблем немає. Поставив в iPad сім пару з тим самим перенесеним номером і iMessage активна - все ппацює! Ставлю в iPad основну сім карту і Message знову не активна! Отже, методом вилучення звужуємо причину проблеми лише до сім карт з основним номером.Есть нюанс. iPad не умеет отправлять SMS/MMS или принимать/совершать звонки. У него на аппаратном уровне существует только модем для выхода в сеть и необходимый минимум.
Активация iMessage на iPad происходит либо через iPhone (если там этот номер уже активирован), либо по iCloud (почте).
Более того, сама SIM-пара не умеет в отправку/принятие SMS.

Как влияет смена карты на активацию iMessage в iPad мне не понятно.
Возможно, активация подтягивается с телефона и при вытягивании карты она сбрасывается. Не очевидно.

Я це добре знаю і тому цей факт для мене не має пояснення. Я переконаний, що рішення пррблеми - в перепрограмуванні сім карти, аое Київстар не квапиться.

А ви розберіться у моєму випадку,і зрозуєте що у вашій команії крадуть гроші з рахунків!Якщо потрібно номер телефону  я можу надати!

447537410247 що це за номер куди щомісяця йдуть мої 10 грн?

Це номер, на який ваш Айфон відправляє смс для того щоб активувати свої сервіси. Номер закордонний, відповідно смс тарифікується згідно умов вашого тарифу. Айфон відправляє таку смс щоразу, як ви виймаєте сім-карту з телефону.

Дякую за відповідь. Але ніхто сім-карту не виймав) Що можна робити в такому разі?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Дякую за відповідь. Але ніхто сім-карту не виймав) Що можна робити в такому разі?

Ну ще можна ручками наклацати: вимикали/вмикали iMessage/FaceTime/eSIM. В будь якому випадку джерелом проблеми є ви і ваш телефон))
Хоча, по-людськи, Київстар мав би зробити смс на сервісні номера Apple безкоштовними. Але то окрема розмова...

Відповісти