Вирішено

Активація програми "iMessage"

Показати перший допис

212 Відповідей

@VladVice, да, сейчас есть сложности с активацией iMessage. Ранее были сложности и с смс с коротких и альфанумерических номеров.
Если у вас возникла такая ситуация, рекомендую написать оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнения деталей. 🤓

Проблемы с iMessage у всех абонентов?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@VladVice, уведомили, что да - у всех портированных абонентов.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Olvoy, нам надали інформацію, що дана ситуація пов'язана з працездатністю послуги відправки СМС з боку Apple. 🤓
Рівень користувача 2
@Olvoy, нам надали інформацію, що дана ситуація пов'язана з працездатністю послуги відправки СМС з боку Apple. 🤓
Звичайно... хто всравсь - невістка, бо їх дома не було. Так і з Apple. От тільки чомусь на старих номерах Київстар і номерах інших операторів таких проблем немає. Київстар не визнає провину, бо треба буде повертати кошти. Тому треба вимагати через суд. Треба гуртуватись усім, хто постраждав і готувати колективний позов до суду.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Olvoy, проблема спостерігається тільки на номерах, котрі мігрували в мережу "Київстар" з іншого мобільного оператора 😥

Розумію, що ситуація дуже неприємна, адже ви втрачаєте гроші за послугу, котра не працює/не активується. Сподіваюсь, що з технічного боку все буде налагоджена в короткі терміни.
Рівень користувача 2
Нет никакой блокировки, но видимо есть проблема с переносом номера.
Говорят, замена SIM-карты в таких случаях помогает, это по гарантии и бесплатно.

Не допомагає - міняли і проблема не зникла.
Рівень користувача 2
@Olvoy, проблема спостерігається тільки на номерах, котрі мігрували в мережу "Київстар" з іншого мобільного оператора 😥

Розумію, що ситуація дуже неприємна, адже ви втрачаєте гроші за послугу, котра не працює/не активується. Сподіваюсь, що з технічного боку все буде налагоджена в короткі терміни.

А можна терміни вирішення проблеми уточнити? Бо вже 20 днів по кілька смс в день і 2.2 грн. кожна. Цікаво - це колись припиниться чи так і буде знімати до нескінченності?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Olvoy, точну дату ще не передавали, на жаль.
Рівень користувача 8
Позначка +2

Apple не отправляет SMS. Она их только принимает по номеру и подтверждает принятие на сервере.
Если сообщение не доходит, активации не происходит.

И сейчас статус сервиса зелёный

И более того, сама отправка сообщения от телефона не зависит просто потому что он ничего не знает об оператора, эту функцию обеспечивает сама карточка и сам оператора.

К конвертации номера Apple никакого отношения не имеет и не может иметь - им без разницы какой оператор и что там у него происходит, система проста как сатиновые трусы.

1. Отправляется запрос на сервер активации
  2. Полученный с сервера код отправляется через SMS на номер сервера
  3. Как только приходит SMS на сервер, определяется номер с которого оно было отправлено и происходит активация iMessage.
Соответсвенно, проблема может быть в двух случаях - на сервере Apple (но в таком случае это отобразилось бы в окне выше) и на стороне оператора SMS просто не доходит до сервера.

С учётом того что у других операторов и у самого Киевстара активация iMessage работает без проблем на всех номерах кроме перенесённых, делаем несложный вывод что проблема на стороне Киевстара.

Насколько бы мне этот оператор не нравился, но в данном случае это правда и отмазки инженеров вида "проблемы не у нас", когда достоверно известно обратное выглядят глупо.

А у людей деньги продолжает снимать ни за что.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@kikiwora, сложность в том, что портированным абонентам при отправке СМС для подтверждения входа в iMessage - не приходит ответ от сервиса. Это та информация, которую передали. 🤷🏽
У обычных абонентов, таких сложностей не возникает, действительно.
Рівень користувача 2
@kikiwora, сложность в том, что портированным абонентам при отправке СМС для подтверждения входа в iMessage - не приходит ответ от сервиса. Это та информация, которую передали. 🤷🏽
У обычных абонентов, таких сложностей не возникает, действительно.

Цікава деталь: проблеми є лише з основними сім картами - у сім пари таких проблем немає. Поставив в iPad сім пару з тим самим перенесеним номером і iMessage активна - все ппацює! Ставлю в iPad основну сім карту і Message знову не активна! Отже, методом вилучення звужуємо причину проблеми лише до сім карт з основним номером.
Рівень користувача 1

Сегодня получил сообщение. Радует что признали что проблема у Киевстар

«Уважаемый абонент! Сейчас действительно наблюдаются сложности с активацией сервиса iMessage. Ориентировочный срок решения вопроса 19.07.2019 до 18:00, по решению вопроса, Вы получите сообщение. Извините за неудобства. С уважением, Киевстар»
А гроші за невдалі активації поверне хто? В мене вже з'їло 66 гривні!

Нет. Не вернули. Им глубоко всеравно это их зароботок. И до сих пор ни каких изменений. Как не работало так и не работает.
Рівень користувача 8
Позначка +2

Цікава деталь: проблеми є лише з основними сім картами - у сім пари таких проблем немає. Поставив в iPad сім пару з тим самим перенесеним номером і iMessage активна - все ппацює! Ставлю в iPad основну сім карту і Message знову не активна! Отже, методом вилучення звужуємо причину проблеми лише до сім карт з основним номером.

Есть нюанс. iPad не умеет отправлять SMS/MMS или принимать/совершать звонки. У него на аппаратном уровне существует только модем для выхода в сеть и необходимый минимум.
Активация iMessage на iPad происходит либо через iPhone (если там этот номер уже активирован), либо по iCloud (почте).
Более того, сама SIM-пара не умеет в отправку/принятие SMS.

Как влияет смена карты на активацию iMessage в iPad мне не понятно.
Возможно, активация подтягивается с телефона и при вытягивании карты она сбрасывается. Не очевидно.
Рівень користувача 2

Цікава деталь: проблеми є лише з основними сім картами - у сім пари таких проблем немає. Поставив в iPad сім пару з тим самим перенесеним номером і iMessage активна - все ппацює! Ставлю в iPad основну сім карту і Message знову не активна! Отже, методом вилучення звужуємо причину проблеми лише до сім карт з основним номером.Есть нюанс. iPad не умеет отправлять SMS/MMS или принимать/совершать звонки. У него на аппаратном уровне существует только модем для выхода в сеть и необходимый минимум.
Активация iMessage на iPad происходит либо через iPhone (если там этот номер уже активирован), либо по iCloud (почте).
Более того, сама SIM-пара не умеет в отправку/принятие SMS.

Как влияет смена карты на активацию iMessage в iPad мне не понятно.
Возможно, активация подтягивается с телефона и при вытягивании карты она сбрасывается. Не очевидно.

Я це добре знаю і тому цей факт для мене не має пояснення. Я переконаний, що рішення пррблеми - в перепрограмуванні сім карти, аое Київстар не квапиться.
Рівень користувача 2
Усім привіт. Нарешті перемога і imessage та facetime активувались!!! Не знаю що саме чи хто саме вирішив проблему, але після кількох днів з вимкненим повзунком активації imessage у налаштуваннях знову його увімкнув і після попередження про можливе зняття коштів за активаційну смс натиснув ОК, як завжди, але цього разу все активувалося. Отже ця активація мені загалом обійшлася у 90 грн. і 20 копійки 😃 . Саме стільки взяв Київстар за спроби активації на протязі 20 днів. Все добре, що добре закінчується, але осад залишився... Київстар, де гроші?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Усім привіт. Нарешті перемога і imessage та facetime активувались!!! Не знаю що саме чи хто саме вирішив проблему, але після кількох днів з вимкненим повзунком активації imessage у налаштуваннях знову його увімкнув і після попередження про можливе зняття коштів за активаційну смс натиснув ОК, як завжди, але цього разу все активувалося. Отже ця активація мені загалом обійшлася у 90 грн. і 20 копійки 😃 . Саме стільки взяв Київстар за спроби активації на протязі 20 днів. Все добре, що добре закінчується, але осад залишився... Київстар, де гроші?
Видать поправили на своей стороне или же просто повезло.

В любом случае подобные активации должны быть бесплатными а в вашем случае компания обязана вернуть средства за непредоставление услуги.
А за этим вам лучше сразу к оператору обращаться
Рівень користувача 2

Усім привіт. Нарешті перемога і imessage та facetime активувались!!! Не знаю що саме чи хто саме вирішив проблему, але після кількох днів з вимкненим повзунком активації imessage у налаштуваннях знову його увімкнув і після попередження про можливе зняття коштів за активаційну смс натиснув ОК, як завжди, але цього разу все активувалося. Отже ця активація мені загалом обійшлася у 90 грн. і 20 копійки 😃 . Саме стільки взяв Київстар за спроби активації на протязі 20 днів. Все добре, що добре закінчується, але осад залишився... Київстар, де гроші?Видать поправили на своей стороне или же просто повезло.

В любом случае подобные активации должны быть бесплатными а в вашем случае компания обязана вернуть средства за непредоставление услуги.
А за этим вам лучше сразу к оператору обращаться

З оператором ми спілкуємося з початку виникнення проблем. Позиція Київстару проста - відморозитись і переводити стрілки. Спочатку вони навіть не сказали що то за смс нараховуються як інтернет-трафік (так відображується в особистому кабінеті), а коли сам знайшов причину - пишуть, що про проблему знають. Тобто, якби сам не здогадався, то так би й не признались. І зараз не визнають. Якщо й у інших абонентів проблеми зникли, то причину однозначно прибрав Київстар, але не визнає це щоб не повертати кошти. Будуть і далі морозитись та чекати поки все відшумить і про це забудуть. Навіть можливо ці проблеми і створювалися Київстаром щоб скосити додатково капусти з надією, що через малі втрачені суми абоненти судитися не будуть. Таких афер багато, тому я б не здивувався якби ця теорія була правдою.
Рівень користувача 2
Пришло сообщение, что проблему решили. Действительно - все активировалось. Но деньги, которые обещали вернуть, не вернули 🙂
Рівень користувача 2
Пришло сообщение, что проблему решили. Действительно - все активировалось. Но деньги, которые обещали вернуть, не вернули :)

Це як в анекдоті:

Київстар, я гроші давав?
Давав.
Київстар, я кудись телефонував чи надсилав смс?
Ні.
Київстар, де гроші?
Які гроші?
Рівень користувача 2
Позначка
Сегодня получил смс что наконец-то все заработало. Попробовал - таки да, imessage и facetime активировались. Не жалко на єто потратить 4.40 (2 смски по 2.20). Но потраченные 160 грн за "неактивацию" я так понимаю никто не собирается возвращать
Рівень користувача 8
Позначка +2
Сегодня получил смс что наконец-то все заработало. Попробовал - таки да, imessage и facetime активировались. Не жалко на єто потратить 4.40 (2 смски по 2.20). Но потраченные 160 грн за "неактивацию" я так понимаю никто не собирается возвращать
Вернут если обратитесь к оператору с просьбой о возврате.
Просто так возвращать не будут.
Рівень користувача 2
Позначка

Сегодня получил смс что наконец-то все заработало. Попробовал - таки да, imessage и facetime активировались. Не жалко на єто потратить 4.40 (2 смски по 2.20). Но потраченные 160 грн за "неактивацию" я так понимаю никто не собирается возвращатьВернут если обратитесь к оператору с просьбой о возврате.
Просто так возвращать не будут.

Обратился. Они удивлены моим обращением
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Primara, @Alx.Jzx, @Dots, увы, в Сообществе подобного рода финансовый вопрос никак не решить. У модераторов "связаны руки" 😥
Могу посоветовать обращаться повторно к операторам и настаивать на возврате.

P.S.: после обращения, пожалуйста, поделитесь с нами результатом 🤗
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Olvoy, добре те, що добре закінчується 😉... частково...
Питання стосовно грошей залишається. На жаль, в Спільноті не вирішуємо фінансові питання 😥
Єдиний вихід - це повторно, наполегливо звертатись до оператора з проханням залишити заявку на повернення коштів.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Любі користувачі! Питання перетаріфікаціі знаходиться на стадії вирішення. Будь ласка, якщо були зняті кошти, зверніться до оператора, щоб зафіксували заявку. Потім проінформують щодо повернення коштів.

Відповісти