Вирішено

Збирайте врожай подарунків від Київстар!

На вашем сайте прописана акция для абонентов с 4G SIM-картой и установленным приложением. Абоненты могут получить памятный сувенир в одном из магазинов Киевстар.

Запрошуємо абонентів до фірмових магазинів Київстар, де з 12 по 18 жовтня на покупців чекають вигідні пропозиції та подарунки.

Залежно від послуг, якими ви вже користуєтеся, можна отримати різні подарунки. Наприклад, якщо в абонента встановлена 4G SIM-карта та додаток «Мій Київстар», у магазині на нього чекає пам’ятний сувенір.

Контрактні абоненти отримають 20 хвилин для дзвінків на інші мережі або VIP Інтернет Безлім на 30 днів. Користувачі «Домашнього Інтернету» від Київстар або абоненти тарифів «Все разом» можуть вибрати в якості подарунка 30 днів користування додатком «Доктор Онлайн» або 3 місяці підписки на «Київстар ТБ» з пакетом Сімейний.

Протягом тижня у магазинах діятиме знижка до 20% на навушники, захисні плівки та чохли. А замовивши смартфон Samsung A серії, покупець отримає 15% від його вартості на свій бонусний рахунок. Також в інтернет-магазині Kyivstar Shop до кожного замовлення буде додаватися подарунок.

В акції беруть участь усі фірмові магазини Київстар. Детальний перелік місць проведення можна переглянути за посиланням.

Почему об этом ничего не знают ваши продавцы и говорят, что для этого надо обязательно купить какой-то товар? 

icon

Найкраща відповідь від kikiwora 19 жовтень 2020, 17:09

В новині зазначено, що участь беруть лише фірмові магазини, і є повний перелік. Можливо той магазин, в котрий ви звертались не є фірмовим, або не входить в перелік :thinking:

Переглянути оригінал

13 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2

Дайте лінку на цю акцію

Рівень користувача 7
Позначка +1

https://kyivstar.ua/ru/mm/news-and-promotions/sobirayte-urozhay-podarkov-ot-kievstar

Рівень користувача 8
Позначка +2

https://kyivstar.ua/ru/mm/news-and-promotions/sobirayte-urozhay-podarkov-ot-kievstar

Дякую. Де ви це все знаходите? У мене на сайті kyivstar.ua пошук нічого не знаходив, а так воно не показується.

Рівень користувача 8
Позначка +2

В новині зазначено, що участь беруть лише фірмові магазини, і є повний перелік. Можливо той магазин, в котрий ви звертались не є фірмовим, або не входить в перелік :thinking:

Рівень користувача 7
Позначка +1

Дякую. Де ви це все знаходите? У мене на сайті kyivstar.ua пошук нічого не знаходив, а так воно не показується.

Якось так🤷. А пошук на сайті Київстар дійсно не дуже ефективний, м'яко кажучи. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Олеся:thinking: в какой магазин, по какому адресу обращались?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@SEGA, виправимо :wink:

Рівень користувача 8
Позначка +2

Якось так🤷. А пошук на сайті Київстар дійсно не дуже ефективний, м'яко кажучи. 

Зважаючи на те що він жодного разу не надав мені відповіді щодо подібних акцій, про котрі запутують на форумі, а є ще про них не чув, можна казати про те що вин не “не дуже ефективний” а не ефективний взагалі. Бо ну справді - як взагалі можливо не знайти сторінки на власному ж ресурсі по трьом ключовим словам. Це взагалі повинно бути неможливим, я як магістр ШІ знаю це - принцип роботи навіть простих пошукових систем використовує токенізацію та стемізацію тексту, назви статті, тощо. І це не кажучи про Semantic WEB.
Дивно...

Рівень користувача 8
Позначка +5

@kikiwora, @SEGA, дякую, що вказали на цю проблему :hugging:

Соборный 42, Запорожье 

Мне в тот день представители киевстара помогли исправить ситуацию, когда к ним обратилась через инстаграм

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Олеся, спасибо за обратную связь :hugging:

Теж така ж сама ситуація була! Прийшов до магазину, кажу: "Я за подарунком", показую умови акції, кажу, що я контрактний абонент і прошу VIP Інтернет Безлім на 30 днів. А мені консультант каже, що я потрібен щось купити в них або вона повинна щось зробити за моїм номером: поміняти тариф  або підключити додаткову сімку... Але потім з'ясувалося, що правий саме я, і нічого не потрібно робити за моїм номером, мені підключили Безлім Інтернет, щоправда теж дуже дивно, без Смс-сповіщення, але це вже не до дилерів питання, а до білінгу. Головне, що безлім отримав на цілий місяць)))) До речі, SIM для планшета таки підключив🙂

Відповісти