Як під'єднати eSim на Samsung


Рівень користувача 8
Позначка +3

Технологія eSIM поступово впроваджується у нові моделі телефонів. Вона дозволяє на один вбудований чіп записувати до п'яти різних номерів та керувати ними. З такою технологією ви виконуєте з карткою ті самі дії, що і фізична SIM-картка. Налаштування займає лише кілька хвилин.

Підтримка eSIM на Samsung: список моделей

Компанія Samsung розпочала активно впроваджувати нову функцію на смартфонах Galaxy. Вона присутня у моделях S20, S20+, S20 Ultra, Fold та Z Flip. Також присутня вона в Note 20, Note 20 Ultra, S21 5G та ін. Розробники почали використовувати вбудований чіп для сім-карти і в розумному годиннику.

Поступово перелік пристроїв із новою технологією розширюється. Під'єднати eSim на Samsung можна лише у випадку, якщо телефон було сертифіковано в Україні.

Підтримка eSIM на телефоні: перевірка через налаштування

Перевірити наявність функції можна насамперед через налаштування самого смартфона. Алгоритм дій:

  1. У налаштуваннях знайти пункт «Під'єднання» та вибрати «Диспетчер SIM-карт».

  2. Для під'єднання eSim у налаштуваннях має з'явитися поле «Додавання тарифного плану».

  3. Якщо такої функції немає, вбудованого чіпа в телефоні також немає.

Далі вбудовані підказки рекомендують, як під'єднати eSim. Оператор мобільного зв'язку Київстар не вимагає особистого відвідування магазинів або сервісних центрів. Тільки в окремих випадках для контрактних абонентів (наприклад, перенесення eSim на інший пристрій).

Інструкція: як налаштувати eSIM на Samsung

Під'єднання еСім на Samsung виконується за кілька кроків. Насамперед оберіть в налаштуваннях пункт «Додавання мобільного тарифного плану» за тим алгоритмом, який зазначено вище. Далі потрібно вибрати один із способів, запропонованих телефоном.

Якщо ви вибираєте параметри через QR-код, потрібно:

  1. Просканувати код за інструкцією, запропонованою на екрані.

  2. Почекати кілька секунд для розпізнавання та під'єднання.

  3. Підтвердити завантаження та вибрати пункт «Додати».

Після цього мобільний план завантажений, електронна SIM-карта активована на смартфоні.

Ще один варіант активації — використання спеціального коду. Цей варіант використовується, коли зі сканером виникають труднощі. Вибравши функцію додавання тарифу через код активації, потрібно ввести код, який надає мобільний оператор. Мобільний план стає активним відразу після цього.

Переведення SIM в eSim: як це робиться на Samsung

Київстар пропонує переводити свої номери з SIM на eSim через додаток «Мій Київстар». Це працює у випадку, якщо ваш тариф підтримує перехід. У користувача з'являється вся інформація та віртуальні підказки у смартфоні.

Тому перейти зі звичайної фізичної карти на вбудовану можна декількома кліками. Зазвичай, відразу після активації чіпа звичайна SIM автоматично деактивується. Для коректної роботи потрібно вийняти її з гнізда. Хоча в деяких моделях одночасно передбачено використання еСім та звичайної картки з іншим номером.

Видалення eSim з телефонів Samsung

Видалити eSim на Samsung — це не те саме, що деактивувати номер. Для видалення профілю з конкретного смартфона потрібно в налаштуваннях пройти наступний шлях: «Під'єднання» — «Диспетчер SIM-карт» — «eSIM» — «Видалити».

Кожна модель дозволяє під’єднувати до одного чіпа кілька номерів. Але одночасно користуватися декількома не можна, тому потрібно перемикатися. Це також робиться в налаштуваннях телефону. Можна частково обмежувати дії. Наприклад, робочий номер телефону може бути налаштований лише на дзвінки, а інтернет вимкнено.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти