Вирішено

Як перейти на тарифний план "Київстар Онлайн 4G"?

Рівень користувача 1

Як отримати індивідуальну пропозицію перейти на тарифний план "Київстар Онлайн 4G"?

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 8 June 2022, 13:55

Переглянути оригінал

Цю тему було закрито для коментарів

37 Відповідей

Рівень користувача 2
Позначка
Если закажу тариф 4g но сим ещё 3g. 3g интернет работать будет ??

И интересует карта покрытия 4g.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Trosik Будет работать любой интернет (2g/3g), это всего лишь название тарифного плана.
Что касается 4G покрытия, его еще нет, что бы давать карту)
Рівень користувача 8
Позначка +3
Услуги по технологии 4G на этапе раннего запуска будут в таких городах: Винница, Днепр, Затока, Каролина-Бугаз, Киев, Кирилловка, Краковец, Львов, Одесса, Поляница, Рава-Русская, Старовойтово, Тернополь, Ужгород, Устилуг, Харьков, Хмельницкий, Чоп, Шегини, Ясиня.

Соответсвенно, остальной 4G будет запущен там где сейчас есть 3G, только ловить будет лучше - проходимость сигнала у 1800 выше чем у 2100 и тем более 2600. Порядка запуска населенных пунктов нет.

P.S., как и сказал Stas, у Киевстара нет ограничения по типам сетей - все тарифные планы работают во всех сетях, вне зависимости от типа карты (от нее зависит только сможете ли вы подключится к 4G сети после запуска или нет).
Рівень користувача 6
Позначка +1
Nero, добро пожаловать в наше сообщество!
Предложения о подключении тарифного плана поступают исключительно в смс, пожалуйста, ориентируйтесь на полученные сообщения.
Як можна отримати запрошення на підключення акції Київстар онлайн 4G?
Рівень користувача 4
Позначка
@Tania14906, в ідеалі - очікувати на СМС-запрошення з переходом. Можна періодично моніторити дзвінками на 477 та слухати меню "Спеціальні пропозиції" - раптом Вам буде доступний перехід.
Рівень користувача 1
Позначка
Доброго дня, шановні! Питання наступне: яким чином я можу підключти нові тарифні плани, які Київстар не запропонував мені, наприклад тариф Online 4G? Мій поточний тариф коштує 65грн/міс. Я хотів би підключити тариф Online 4G, який коштує 75грн/міс, але такої можливості у мене немаєю. Натомість мені пропонуються тарифи з найменшою ціною від 150грн/міс. Використувую лише Київстар, сім-карт інших операторів у мене немає.

Також ще одне питання - незрозуміла цінова політика для користувачів мережі. Як було описано вище, я не маю можливості підключитися на новий тариф, який хочу я, а не той, що пропонує Київстар. Але нещодавно відкрив для себе, що оператор пропонує моїм знайомим підключання, тарифів старих, наприклад Online 3G, та ще й за дешевші ціни, ніж вони є (35грн/міс замість 65грн/міс). Думаю причина цього в тому, що вони мало користуються київстаром, а більше перевагу віддають Life та користуються пережажно ним, а київстар - додаткова сім. Отже незрозуміла цінова політика оператора по відношенню до постійних користувачів. Чи потрібно перестати використувавати Київстар, щоб мати можливість еконоії та підключення бажаних тарифів? Дивно.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Andreq, раді вітати вас в нашій спільноті!
Підключення можливе у випадку, коли на ваш мобільний номер надходить персональна пропозиція на замовлення цього тарифу😥
Система персональних пропозицій аналізує активність, потреби і стан індивідуально кожного абонента, кожного номеру.
За результатами аналізу автоматично може бути відправлено запрошення взяти участь в тій чи іншій пропозиції. Ви можете звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support і залишити заявку, щоби в майбутньому подібна пропозиція вам надійшла.
Рівень користувача 1
Чи залежить номер телефону щоб тобі надіслали новий тариф Kyivstar Online 4G. Чи все таки варто змінити номер телефону щоб були нові тарифи??
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Yara2464, раді вітати вас в нашій спільноті!
Отримання персональної пропозиції не залежить від номеру телефону😉Враховується саме активність, потреби і стан номеру при формуванні індивідуальних смс.
Здравствуйте,у меня такой вопрос:у меня был тариф "Киевстар 3G онлайн" за абонплату 50 грн/мес. 22 июля мне пришло сообщение о том,что в период с 1 по 8 августа мой тариф закроется,и что нужно перейти самому,либо дождаться автозамены на тариф "Киевстар 4G онлайн" за 75 грн/мес,но без первой абонплаты до 4 августа. 3 августа мой тариф изменился автоматически,тобишь я попадаю под эту акцию "без первой абонплаты".Я пропользовался этим тарифом 5 дней и мне приходит сообщение,что 8 августа(сегодня) снимается абонплата в 75 грн.Почему я должен платить,если написано "без первой абонплаты "?
Рівень користувача 8
Позначка +5

Оновлена інформація від 08.06.2022 р.

Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.