Вже чули про нашу нову колаборацію: Київстар та Альфа-Банк?


Рівень користувача 8
Позначка +3

Київстар разом із Альфа-Банком переходять до постійної співпраці, щоб об’єднати та покращити телекомунікаційні та банківські послуги не тільки онлайн, але й офлайн. Головна мета колаборації разом просувати власні продукти та вдосконалювати умови користування для клієнтів.  

Пробний етап співпраці розпочався ще в березні цього року і ви вже мали відчути його результати: 

  • Ми об’єднали банківський та мобільний рахунки в одному додатку Sense SuperApp. Вже понад 500 тисяч людей керують своїми фінансами та мобільним номером усього в декілька кліків. 

  • У цьому ж додатку до кінця 2021 року можна підключити акцію Щасливий день та кожні 7 днів без додаткової плати отримувати безлімітні дзвінки та інтернет на цілу добу.

  • Також абоненти Київстар можуть отримати індивідуальні кредитні пропозиції,  якщо відкриють карту Caméléon.

  • У більш ніж 500 наших магазинах ви можете дізнатися все про додаток Sense SuperApp, встановити його й одразу оформити банківську карту на вигідних умовах.

Об’єднаний профіль у Sense SuperApp приноситиме ще більше унікальних пропозицій та приємних бонусів для наших абонентів. 

Про те, які саме пропозиції від Київстар можна отримати у додатку, шукайте у наступній публікації. А поки поділіться своїми враженнями, якщо вже встигли випробувати Sense SuperApp :)


1 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Встановив Sence, окрім бонусних 50грн ніяких пропозицій не прибавилось)
З плюсів: сподобалась “прокачка” кешбеку, стимулює користуватись карткою (тепер в мене дефолтна картка для оплат Хамелеон, а не Монобанк:smirk:  ), кешбек за оплату Apple Pay, халявний “Щасливий день”, ну і спеціалісти в онлайн чаті дуже приємні в спілкуванні, толкові і швидко відповідають.
З мінусів: потрібно трохи часу на адаптацію після Моно/Приватбанківського інтерфейсу додатку.

Відповісти