Вирішено

Відновлення SIM-карти / Заміна SIM-карти зі збереженням номеру

Показати перший допис

1040 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Aleksandr 29, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номеру телефонe для перевірки його стану (активний, анульований). Далі оператором будуть надані додаткові рекомендації щодо відновлення.

Я втратила сім карту і хочу відновити номер який був до неї прикріплений.Но я втратила пластиковий носій PUK1 кодом?

А ще чи можливо замовити smart-cart онлайн?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@igorgt, будь ласка, ознайомтесь з найкращою відповіддю в “шапці” теми. 

Рівень користувача 1

Нещодавно коли спробував зареєструватись у “Сигнал”, ввів свій номер телефону, очікував СМС, але воно так й не прийшло. Увійти у “Мій Київстар” також не вийшло, до цього я переїхав за кордон, мав тривалий час мінус на балансі. Подивитись через коди з зірками та решітками також не можу. Виникає враження начебто мій номер було заблоковано, й навіть якщо так, є можливості його відновити?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Andrii Sergiyovich Vova, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номеру телефонe для перевірки його стану (активний, анульований). Далі оператором будуть надані додаткові рекомендації щодо відновлення.

Я зараз в Словакії, загубила сім карту, дуже потрібно відновити - - так як до цього номеру підвязано все 😭

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Nadiia Prokopenko, будь ласка, ознайомтесь з найкращою відповіддю в “шапці” теми. За додатковими рекомендаціями ви можете звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/support

Подскажите пожалуйста, возможно ли восстановить номер через smart sim и почему после ведения данные согласно инструкции не происходит ни каких изменений?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Подскажите пожалуйста, возможно ли восстановить номер через smart sim 

Можна. Smart SIM саме для цього створена)

почему после ведения данные согласно инструкции не происходит ни каких изменений?

Зверніться до оператора для індивідуальної перевірки.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Igor2022, на сьогодні відкрита “аварія”: 

Самостійна заміна SIM. Після подачі заявки заміна SIM не відбувається (GSM / PrePaid)

У деяких абонентів передплати, після подачі заявки на "Самостійну заміну SIM-карти" проходить 7 годин, заміна не виконується, заявка в помилці. При цьому номер донора, як і раніше, залишається в активному стані.

Інформація вже передана фахівцям на розгляд. Приносимо вибачення за тимчасові незручності, ми докладаємо всіх зусиль для оперативного вирішення ситуації.

ID: 3360336

Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для реєстрації технічного звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS. 

Рівень користувача 1

Доброго дня. Мої мамі прийшло сповіщення про те, що її картка застаріла і що її можна замінити БЕЗКоштовно. Коли вона прийшла в магазин Київстар їй продавець продала нову картку і з новим телефоном, силаючись на те що мама не пам'ятає три останні дзвінки на свій номер. За цим послідувало купа проблем. Адже старий номер прив'язаний до всіх сфер, банків, магазинів, додатків. Моя мама пенсіонер і не має здоров'я бігати міняти свій новий номер по всіх цих закладах. 

Як повернути старий номер телефону? 

Чому не можливо це все вживу пояснити оператору а не чат боту, який не розуміє цих питань.?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго дня. Мої мамі прийшло сповіщення про те, що її картка застаріла і що її можна замінити БЕЗКоштовно. Коли вона прийшла в магазин Київстар їй продавець продала нову картку і з новим телефоном, силаючись на те що мама не пам'ятає три останні дзвінки на свій номер. За цим послідувало купа проблем. Адже старий номер прив'язаний до всіх сфер, банків, магазинів, додатків. Моя мама пенсіонер і не має здоров'я бігати міняти свій новий номер по всіх цих закладах. 

Як повернути старий номер телефону? 

Чому не можливо це все вживу пояснити оператору а не чат боту, який не розуміє цих питань.?

Потрібно йти в магазин і дати продавцеві в табло. Можна провести було ідентифікацію по SMS, не обов’язково через 3 дзвінки. 

Рівень користувача 1

Уже пішла в магазин. Знайшли три дзвінки. Продавець сказала що дзвінки застарілі (лютий, березень цього року) і неможливо відновити номер бо карточкою мало користуються. Тобто мама нікому майже не звонить з неї. Немає слів. Одні емоції. Київстар це дно.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Уже пішла в магазин. Знайшли три дзвінки. Продавець сказала що дзвінки застарілі (лютий, березень цього року) і неможливо відновити номер бо карточкою мало користуються. Тобто мама нікому майже не звонить з неї. Немає слів. Одні емоції. Київстар це дно.

Більш коректніше буде сказати “Понабирають по оголошенню” ))

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Tetyana Verbytska, уточніть, будь ласка, я вірно розумію, що стара SIM-карта знаходиться в активному стані? Тобто ваша мати отримала повідомлення, що SIM-карта застаріла, і було запропоновано замінити її на нову зі збереженням номеру?

Рівень користувача 1

Вона була заблокована уже на момент заміни. І продавець сказала що ті три номери які потрібно було назвати точніше термін звінків застарілий і неможливо відновити номер ніяким способом.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Tetyana Verbytska, мені дуже прикро, але в цій ситуація я не зможу допомогти. 

Як варіант, ви можете спробувати звернутись до оператора через офіційну сторінку https://ru-ru.facebook.com/kyivstar/ і описати ситуацію. Можливо можна подати нестандартний технічний запит.

Рівень користувача 1

Поновлення сім карти в вас це просто жах. Воїни які втратили свої телефони на передові не можуть поновити свої номери. Як людина,яка більше 3- х місяців в умовах постійних обстрілів може пам'ятати точну дату коли вона телефонувала на певний номер, тай ше як мінімум мав телефонувати 4-5 разів в місяць на данні номери ? А якщо він телефонував лише на 1 номер постійно???  Як їм тепер поновити свої номери????

Рівень користувача 8
Позначка +5

@natali29081979, впевнена, що цю проблему можна вирішити в індивідуальному порядку. Для цього, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/support для реєстрації нестандартного питання. 

Рівень користувача 1

Ми зверталися і в центр надання послуг і навіть дозвонились до оператора. Відповідь одна нічого не можемо зробити, або хай згадує кому і коли  телефонував або новий номер. 

Два дні назад перестав працювати Номер телефону Київстар, звісно коли номер не працює то звернутися в службу підтримки я також з нього не сожу(, проблематично але знайшла у знайомої Київстар, зателефонувала,  сказали що дію номеру припинино,  потрібно взяти паспорт і прийти у відділення Київстар, мені дуже цікаво як це зробити за 2000 кілометрів , ніякої підтримки клієнтів, як кошти так поповнюй, а як вирішити питання так ніхто нічого не знає!!!!

Як отримати нову картку, замість загубленої за кордоном?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@natali29081979, мені дуже прикро 😔
На жаль, в мене недостатньо повноважень вплинути на цю ситуацію. Але я обов’язково передам скаргу / пропозицію щодо покращення сервісних процесів в цей нелегкий час.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Anna_golub, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номер телефону про котрий йде мова. 

Позначка

Схожа ситуація 

Відповісти