Вирішено

Технологія eSIM / Електронна SIM-карта

Рівень користувача 4

Чи планує Київстар введення eSim технології?

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 9 березень 2020, 18:03

Зачекалися? Просто ми дуже ретельно готували для вас простий та швидкий спосіб підключення.🤗

Завдяки eSIM наші абоненти можуть підключити ще один номер Київстар на shop.kyivstar.ua. Або перейти з фізичної сімки на вбудовану в додатку «Мій Київстар».

Найголовніше — перевірте, чи підтримує технологію ваш смартфон.

Як працює eSIM на iPhone дізнайтесь за посилланням 

Переваги еSIM:
🎉 підключається онлайн зі смартфону;
🎉 не загубиться, бо вбудована до смартфона;
🎉 не займає місця.

Готові активувати?😉
https://kv.st/eim

Переглянути оригінал

759 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PavloL, @Oz78zy, сподіваюсь, що чекати залишилось недовго….

Рівень користувача 8
Позначка +5

Але вам не повезло, інших варіантів немає, нажаль. Vodafone ще гірше за Київстар.

@kikiwora:thinking: якщо не помиляюсь, ви вже не э абонентом мережі “Київстар”, і досить давно. Для себе ви обрали Lifecell. Підкреслюю: для себе

Чому ви вирішили за абонента, що йому не пощастило, що він став користуватись Київстар?  І чому ви вирішили, що Vodafone гірше? Наприклад, в моєму місті, моя родина користується переважно цим оператором (зручно, доступно, все влаштовує). 

Вже писала про це, але повторюсь: кожен користувач сам обирає, з яким оператором йому краще. І не вам казати кому пощастило, а кому ні….

P.S.: честно, не витримала. Наскільки я вас поважаю, але це вже занадто….

Рівень користувача 8
Позначка +2

Я від Lifecell прийшов) в них 4g ніяке

У моєму випадку, що покриття, що швидкість зачно кращі за Київстарівські, не кажучи вже про умови.
Але вам не повезло, інших варіантів немає, нажаль. Vodafone ще гірше за Київстар.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Не чекай. Краще йди до іншого оператора, наприклад, Lifecell.

Шо там по есім для контрактиних абонентів? До 2022р появиться? Чи немає сенсу чекати?

Київстар нічого робити не хоче, нажаль. Інакше вже зробив би, ось 3mob першим запустив швиденько, а цьому не потрібно...

Рівень користувача 8
Позначка +2

Шо там по есім для контрактиних абонентів? До 2022р появиться? Чи немає сенсу чекати?

Київстар нічого робити не хоче, нажаль. Інакше вже зробив би, ось 3mob першим запустив швиденько, а цьому не потрібно...

Рівень користувача 1

Коли вже нарешті буде реалізована можливість використання е-сім для контрактних абонентів?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@NT1980:worried:

Рівень користувача 3

Зачекалися? Просто ми дуже ретельно готували для вас простий та швидкий спосіб підключення.🤗

Завдяки eSIM наші абоненти можуть підключити ще один номер Київстар на shop.kyivstar.ua. Або перейти з фізичної сімки на вбудовану в додатку «Мій Київстар».

Найголовніше — перевірте, чи підтримує технологію ваш смартфон.

Як працює eSIM на iPhone дізнайтесь за посилланням 

Переваги еSIM:
🎉 підключається онлайн зі смартфону;
🎉 не загубиться, бо вбудована до смартфона;
🎉 не займає місця.

Готові активувати?😉
https://kv.st/eim

Щось контрачі Дуууже зачекалися! Як для мене, це Мега неповага до своїх абонентів! 

Коли планується запуск підтримки esim на Apple Watch LTE?

Вже відомо, що у оператора для цього є потрібний функціонал і навіть більші можливості ніж в інших операторів в Україні. 

Скільки додатково буде коштувати підтримка? 

Київстар не надасть жодної інформації допоки не запустить послугу.
Але я можу вас запевнити, що у кращому випадку це буде через рік.
У гіршому, не буде ніколи.

Бо Київстару пофіг на своїх абонентів - вони економитимуть на всьому, не робитимуть нічого до останнього моменту.
Так було з 3G, LTE, eSIM, так зараз з VoLTE.

Якщо ви хочете отримати послуги для Apple Watch LTE щонайшвидше, раджу вже зараз переходити до Lifecell зі збереженням номера. Вони запустять першими, київстар десь через пів року, останнім. Воно вам потрібно? Вважаю що ні, бо сам перейшов до Lifecell, бо Київстар надто довго eSIM запускав, і до сих пір не запустив - на контракті цієї послуги немає, оператори косять під дурнів.

А хіба lifecell запускає voLTE? 

и Vodafone и Lifecell аналогично мегапофиг на своих абонентов

Рівень користувача 2
Позначка

На сайте Apple в разделе операторов, поддерживающих esim,появился Kyivstar (других пока нет)

https://support.apple.com/ru-ru/HT209096  возможно был аудит сети и скоро и контракт получит esim и часы получат esim и ещё много разных ништяков выдадут🤣🤣🤣

Я аж дышать перестал…. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Abrikosoff, чекаємо….

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KurwaMatj, передам ваше зауваження розробникам :pencil2:

Видалити допис/пост/повідомлення/те що написав.
Після публікації допису, після того як натискаєш “редагувати” , є тільки зберегти, і скасувати зміни, а видалити немає.

:sweat_smile: дуже цікавий спосіб познайомитись. 

Рівень користувача 4
Позначка

На сайте Apple в разделе операторов, поддерживающих esim,появился Kyivstar (других пока нет)

https://support.apple.com/ru-ru/HT209096  возможно был аудит сети и скоро и контракт получит esim и часы получат esim и ещё много разных ништяков выдадут🤣🤣🤣

Это фантастика 😅

Рівень користувача 3
Позначка

Рівень користувача 8
Позначка +1

@KurwaMatj:thinking: мова йде про “підпис на форумі”? Ви не можете його видалити? Вам допомогти?

Після публікації допису, після того як натискаєш “редагувати” , є тільки зберегти, і скасувати зміни, а видалити немає.

Я знаю, но не скажу :)

Рівень користувача 8
Позначка +1

@KurwaMatj:thinking: мова йде про “підпис на форумі”? Ви не можете його видалити? Вам допомогти?

Рівень користувача 8
Позначка +5

Рівень користувача 8
Позначка +1

Розробники, зробіть, трасця, кнопку видалити допис.

Рівень користувача 8
Позначка +5

Друзі, @kikiwora, @itsec, одразу приношу вибачення за різкий вислів, але не вам вирішувати якою мовою писати або спілкуватись нашим користувачам. 

@kikiwora, чомусь раніше, до того, як закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної” вступив в силу, ви були не так агресивно налаштовані до людей, котрі писали російською мовою, і, навіть більше, переважно спілкувались російською. Що змінилось? 

Нагадаю, побачу агресію до учасників форуму стосовно мови, ban без попередження.

Сподіваюсь на ваше розуміння. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@itsec, на жаль, поки що ніякої інформації стосовно  запуску підтримки eSim на Apple Watch LTE не надходило. 
Якщо щось дізнаюсь, обов’язково напишу в цій темі.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Для начала научитесь правильно писать и неплохо бы на украинском языке.

Это уже я определяю как мне писать и на каком языке писать

Чемодан > Вокзал > Россия

Я живу в свободной стране, и я общаюсь как мне удобно…

Или тебе так же напомнить как ты общался ранее?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Ніхто ше нічого не запустив.

Але як показує практика, турки люблять вводити всякі фішки найпершими, за що їм величезний уклін. Якби не вони, eSIM від Київстар ми б чекали ще напевно десятиліття.

Рівень користувача 1

Коли планується запуск підтримки esim на Apple Watch LTE?

Вже відомо, що у оператора для цього є потрібний функціонал і навіть більші можливості ніж в інших операторів в Україні. 

Скільки додатково буде коштувати підтримка? 

Київстар не надасть жодної інформації допоки не запустить послугу.
Але я можу вас запевнити, що у кращому випадку це буде через рік.
У гіршому, не буде ніколи.

Бо Київстару пофіг на своїх абонентів - вони економитимуть на всьому, не робитимуть нічого до останнього моменту.
Так було з 3G, LTE, eSIM, так зараз з VoLTE.

Якщо ви хочете отримати послуги для Apple Watch LTE щонайшвидше, раджу вже зараз переходити до Lifecell зі збереженням номера. Вони запустять першими, київстар десь через пів року, останнім. Воно вам потрібно? Вважаю що ні, бо сам перейшов до Lifecell, бо Київстар надто довго eSIM запускав, і до сих пір не запустив - на контракті цієї послуги немає, оператори косять під дурнів.

Відповісти