Вирішено

Технологія eSIM / Електронна SIM-карта

Показати перший допис

786 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@NT1980:worried:

Рівень користувача 1

Коли вже нарешті буде реалізована можливість використання е-сім для контрактних абонентів?

Рівень користувача 1

Шо там по есім для контрактиних абонентів? До 2022р появиться? Чи немає сенсу чекати?

Рівень користувача 8
Позначка +2

Шо там по есім для контрактиних абонентів? До 2022р появиться? Чи немає сенсу чекати?

Не чекай. Краще йди до іншого оператора, наприклад, Lifecell.
Київстар нічого робити не хоче, нажаль. Інакше вже зробив би, ось 3mob першим запустив швиденько, а цьому не потрібно...

Рівень користувача 1

Київстар нічого робити не хоче, нажаль. Інакше вже зробив би, ось 3mob першим запустив швиденько, а цьому не потрібно...

Я від Lifecell прийшов) в них 4g ніяке

Рівень користувача 8
Позначка +1

Рівень користувача 8
Позначка +2

У моєму випадку, що покриття, що швидкість зачно кращі за Київстарівські, не кажучи вже про умови.
Але вам не повезло, інших варіантів немає, нажаль. Vodafone ще гірше за Київстар.

Рівень користувача 8
Позначка +5

Але вам не повезло, інших варіантів немає, нажаль. Vodafone ще гірше за Київстар.

@kikiwora:thinking: якщо не помиляюсь, ви вже не э абонентом мережі “Київстар”, і досить давно. Для себе ви обрали Lifecell. Підкреслюю: для себе

Чому ви вирішили за абонента, що йому не пощастило, що він став користуватись Київстар?  І чому ви вирішили, що Vodafone гірше? Наприклад, в моєму місті, моя родина користується переважно цим оператором (зручно, доступно, все влаштовує). 

Вже писала про це, але повторюсь: кожен користувач сам обирає, з яким оператором йому краще. І не вам казати кому пощастило, а кому ні….

P.S.: честно, не витримала. Наскільки я вас поважаю, але це вже занадто….

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PavloL, @Oz78zy, сподіваюсь, що чекати залишилось недовго….

Рівень користувача 3

Хтів перейти на передплату ,набрали з київстару і !!!!!!!!!! Сказали що з 1 квітня !!!!!буде есим для контрактників ! Вітаю

Рівень користувача 1

Хтів перейти на передплату ,набрали з київстару і !!!!!!!!!! Сказали що з 1 квітня !!!!!буде есим для контрактників ! Вітаю

Дай Бог щоб це правда була.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@OleksandrVP, сподіваюсь, що так і буде :wink:

Рівень користувача 5
Позначка

Ха-ха 3 раза…. Как обычно перенесут, будут ссылаться на плохую связь с космосом….

Рівень користувача 8
Позначка +5

@propalasobaka, якщо антену добре налаштують, то проблем не буде :wink:

Рівень користувача 3

🤣🤣🤣👍👍👍

Рівень користувача 2

Ждали есим, а дождались…. ИГРУ «КОСМОЛЁТ»!!!

Не это ли счастье??😂

Рівень користувача 8
Позначка +1

Ждали есим, а дождались…. ИГРУ «КОСМОЛЁТ»!!!

Не это ли счастье??😂

Це щоб мали чим зайнятись в очікуванні))

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Dan Chik:shrug_tone2:

Рівень користувача 3

Дзвоню сьогодні , а оператор НЕ В КУРСІ ))) 

Або попередній оператор мене розвів ,або сьогоднішній ТУПИТЬ ,в любому випадку проффффесеоналізм на лице /////

Рівень користувача 5
Позначка

Ни кто и не собирается запускать eSim для контракта в ближайшее время… мы и так бабосики платим, и их это устраивает 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@OleksandrVP, про послугу “eSIM” для контрактних абонентів поки що нічого не чути :shrug_tone2:

Рівень користувача 3
Позначка +1

Дзвоню сьогодні , а оператор НЕ В КУРСІ ))) 

Або попередній оператор мене розвів ,або сьогоднішній ТУПИТЬ ,в любому випадку проффффесеоналізм на лице /////

Мені вони також відповіли, що не знають коли...

Рівень користувача 3
Позначка

1 апреля уже наступило, где esim для привязанных ?

Рівень користувача 3
Позначка

Поддерживаю, уже ж не смешно)))))

Рівень користувача 3

Звонил им сегодня ,смеялся  ))) сказали ,что думали 1 будет ,но, по техническим причинам ,не вышло. 

В БЛИЖАЙШЕЕ ВРЕМЯ !!!)))))))))) будет .

Конкретных дат не знают ))))))))

Комики еще те ))))

Відповісти