Вирішено

Тарифний план "Безлім Розмови" / "Безлім Розмови+"

Показати перший допис
Цю тему було закрито для коментарів

152 Відповідей

вам на прошлых выборах обещали "жыття по-новому"? -- вот, это оно и есть
Рівень користувача 8
Позначка +1
справа в тому, що Київстар це бізнес, а не хоспіс чи благодійна організація.
Тому будьте вдячні, що майже безкоштовно стільки часу користувалися мобільним зв'язком. Рекомендую Вам перейти на найдешевший тариф за 5

5 ₴ на місяць- якраз для тих, у кого прості старі телефони
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Dimitris, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
🤔в чем заключался обман?
Рівень користувача 6
Позначка +1
Yli4ka, приветствую в сообществе!
На сегодня самый простой тарифный план для общения, действительно, "Безлим разговоры", в него входит безлимитное общение в сети Киевстар и минимальный пакет интернета, которым можно воспользоваться по жалению.
То, что операторы вообще не отвечают, это беспредел. Говорит о непрофессионализме Компании.
Мне нужно выяснить кое-какие ньюанссы по оплате смс в тарифе, так как описываются тарифы неясно, завуалированно. Нужно прояснять у операторов (для непросвещенных).
Вот меня интересует, смс оплачиваются ежедневно по 2 грн или 1 раз в месяц. Где мне спросить это?

SMS по Україні, пакет 100 SMS

2,00 грн/пакет

SMS по Україні, пакет 10 SMS
(після використання пакета 100 SMS)
2,00 грн/пакет
SMS по Україні, понад пакетний обсяг
(90 пакетів по 10 SMS на добу)
1,00 грн/шт
Рівень користувача 4
Позначка +1
Який оптимальний тарифний план може запропонувати Київстар для пенсіонерів? Без непотрібного інтернету, пакетів СМС/ММС, для дзвінків виключно в мережі КС. І що дуже важливо, БЕЗ АБОНПЛАТИ, і без примусової зміни на дорожчий. Можливо з обмеженням по регіонах.
Якщо компанія справді дбає про своїх клієнтів такий план точно повинен існувати.
Рівень користувача 8
Позначка +1
у моєї мами, Вона пенсіонерка, 68 років, тарифний плян безлім відео. Тарифних плянів без абонпляти немає.
Підскажіть яка варість СМС в тарифі "Безлім Розмови", на сайті вказано 2 грн. за 100СМС. Це 100 смс на місяць чи на один день?
Рівень користувача 8
Позначка +1
Если Вы отправляете смс то снимается 2 грн и предоставляется 100 смс до конца суток (23:59:59) в не зависимости когда Вы отправили в 00:00:01 либо же в 23:59:58
Рівень користувача 8
Позначка +5
@anuta.tkach, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Плата за пакет смс снимается по факту отправки первого смс в сутки. Пакет действует день. Например, вы отправили сегодня смс, снялась оплата 2 грн. и у вас есть еще 99 смс, которые вы можете отправлять в течение этого дня. На следующий день, если вы отправите смс, опять снимется оплата в размере 2 грн. и предоставится пакет 100 смс.
Если в какой-то день отправлять ничего не будете, оплата сниматься не будет.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Nazaralli, раді вітати вас у нашій спільноті! Раджу оптимальний та найдешевший тариф "Безлім розмови". Зараз усі тарифи комплексні та з оплатою.
Рівень користувача 4
Позначка +1
@Nazaralli, раді вітати вас у нашій спільноті! Раджу оптимальний та найдешевший тариф "Безлім розмови". Зараз усі тарифи комплексні та з оплатою.
Найдешевший тариф зараз 35 грн в місяць, але на нього підключитись не так просто. Він чомусь не доступний для всіх, а тільки для обраних.
На цей що ви вказали переводять примусово, він далеко не оптимальний (будь-ласка прочитайте моє повідомлення вище, чого достатньо в соціальному тарифі).
Рівень користувача 4
Позначка +1
Тарифи без абонплати (так звані Pay As You Go), повинні існувати для людей які користуються зв"язком рідко. Виходить що при поточних мінімальних цінах на пакет 61 грн місяць (55/28*31), люди змушені платити дуже високі ціни тільки за те що мало користуються зв"язком.
Для прикладу, при 30 хв розмов в місяць ціна хвилини перевалює за 2 грн. Пенсіонерам часто і цього досить.
При ціні нехай 10 коп за хвилину в мережі і посекундній тарифікації цих 61 гривні вистачало би на рік. А зараз люди змушені просто відключатись від зв"язку, аби не викидувати гроші на вітер.
Рівень користувача 8
Позначка +1
справа в тому, що Київстар це бізнес, а не хоспіс чи благодійна організація.
Тому будьте вдячні, що майже безкоштовно стільки часу користувалися мобільним зв'язком. Рекомендую Вам перейти на найдешевший тариф за 55 ₴ на місяць- якраз для тих, у кого прості старі телефони
Рівень користувача 4
Позначка +1
Яка благодійність, мова іде про те щоб платити за те чим користуєшся. Для чого мені купувати молоко бідонами якщо я більше літри в день не випиваю? Ви пропонуєте схожі умови.
Можете пояснити чим зараз контракт по суті відрізняється від передоплаченого зв"язку?
Ціни однакові, умови пакетів дуже схожі. Оплата однаково щомісяця (вже навіть кожні 4 тижні), зміна умов пакетів однаково відбувається без згоди абонента (на контракті це як мінімум дивно).

Оператори на заході на контракті дають безкоштовний телефон (як правило хороший і відомих брендів) на 1-2 роки, який по закінченню контракту залишається в абонента. Про зміну умов протягом дії контракту навіть мова не іде, за це оператору довелось платити круглу суму штрафу. В нас крім сміхотворної знижки на переоцінені апарати нічого не придумали.

Які ж тоді переваги що кожен пенсіонер де-факто став вимушеним конрактником?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Nazaralli, пропозиція стосовно того, щоби розробити тариф без абонентської плати передана в відділ розробки тарифів та послуг. Сподіваюсь, що Компанія прислухається до своїх користувачів.
У тарифі "Безлім Розмови" 50 Мб інтернету надаються на 1 день чи на 4 тижні?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@YANAVoi, раді вітати вас в нашій спільноті!
500 Мб надаються на 4 тижні😉
Здравствуйте,

у меня тариф 55 грн в месяц свободные разговоры.

Я так понимаю, что там 30 минут на другие операторы?

В какую очередь списываются эти минуты?

Я сегодня звонил на стационарные, потом проверял остаток - всё равно 30 мин на других операторов.

С уважением, Виталий.
Рівень користувача 8
Позначка +4
Здравствуйте,

у меня тариф 55 грн в месяц свободные разговоры.

Я так понимаю, что там 30 минут на другие операторы?

В какую очередь списываются эти минуты?

Я сегодня звонил на стационарные, потом проверял остаток - всё равно 30 мин на других операторов.

С уважением, Виталий.

Дело в том что эти минуты расходуются только при звонках на других мобильных операторов... на стационарные тариф 1,5/1,75 грн/минута
у Киевстара "другие операторы" -- это другие мобильные номера, а не стационарные

за звонки на стационарные списывается отдельная абонплата

проверьте остаток денег на счету и списания в личном кабинете
Рівень користувача 8
Позначка +3
А ещё звонки заграницу тоже не входят в "других операторов".
Ну это так, к слову.

Очевидно, не все понимают.
Рівень користувача 8
Позначка +4
А ещё звонки заграницу тоже не входят в "других операторов".
Ну это так, к слову.

Очевидно, не все понимают.

Не совсем так 🙂 они входят в услугу "Международные звонки".
Это отдельная услуга, на предоплате она базовая (подключена по умолчанию всем и не подлежит отключению, а вот на контракте можно подключать/отключать)
Рівень користувача 8
Позначка +3
@Stas ну так то ж не пакты мину а просто услуга международных звонков 🙂
Менше року тому я користувався тарифом за 35грн/міс. Потім "перевели" на 55грн/4 тижні. Зараз кожний тиждень приходять SMS з пропозицією про перехід на тариф вартістю 75грн/4тижні... Це означає, що мене ближчим часом переведуть на цей тариф без моєї згоди, чи "старий" тариф буде існувати і далі?