Тарифи без меж для всіх

Тарифи без меж для всіх
Рівень користувача 8
Позначка +3

Діло йде до зими, а ми приготували для вас щось гаряче!

З 1 жовтня Київстар запускає п’ять нових тарифів для абонентів передплаченого зв’язку. Наші найкращі астрологи склали тарифний гороскоп на наступний рік:

1. «Київстар Комфорт» підійде для тих, хто любить затишок і зайвий раз не потикає носа на мороз. Так що, Овни, Козероги й Діви, це ваш вибір — безлім для дзвінків у мережі Київстар і 30 хвилин на інших операторів по Україні.

2. «Спілкування без меж» ідеальний для Близнюків і Риб, які не уявляють свого життя без хорошої розмови. Тут ти знайдеш безлім на соцмережі й месенджери й хтозна, може, й своє щастя.

3. «Відео без меж» ми запустили, щоб Водолії та Стрільці не засумували за своїм улюбленим відео-блогером і не пропустили новий сезон жодного шоу на Нетфліксі. Відеострімінгові сервіси без тарифікації трафіку вже зачекалися!

4. «Розваги без меж» — це, звісно, девіз грайливих Скорпіонів і Раків. У цьому тарифі безлім на Steam, Twitch та інші радості життя. 

5. «Максимальний Безлім» ми залишили на солодке для Тельців і Левів, які, всім відомо, кохаються в свободі. Хапай свій безлімітний інтернет :)

Дорогі Терези, не хвилюйтесь, про вас не забули. Оскільки ми знаємо, як ви цінуєте відчуття стабільності, нагадуємо: якщо ви підключили тариф до 1 жовтня, він залишиться з вами.

Більше про нові тарифи Київстар ви знайдете тутІ не забудьте добре вдягатися!

42 Відповідей

Рівень користувача 4
Сьогодні о 06.10 ранку прочитав нові тарифи Київстар. Друзі! Це тупо шок, стрес і відчай.
У мене дар мови відібрало від "нових цін". Після нових тарифів водафон я розраховував, що Київстар зараз як "видасть" то всі з водафон мігрують на Київстар. Але тепер я сам задумуюсь про міграцію на водафон ((хоча з вами я 15 років
Рівень користувача 8
Позначка +2
Так а ніхто не примушує ваш переходити на нові тарифи, на відміну від того ж Vodafon, котрим взагалі не можлво користуватись без сплати 100₴+ на місяць
Рівень користувача 8
Позначка +2
Важно другое - додумался ли КС убрать политику ограничения пользователей после 3ГБ в новом безлимит аж за 300₴ или нет. Вот это явно покажет отношение оператора к пользователям
Рівень користувача 7
Позначка
Так а ніхто не примушує ваш переходити на нові тарифи, на відміну від того ж Vodafon, котрим взагалі не можлво користуватись без сплати 100₴+ на місяць
Это пока не заставляют, у нас как всегда с нового года приколы, вот доживем до февраля и начнется рассылка нежданчиков. Я посмотрел что сейчас есть в тарифах все вместе, и просто без вариантов, тупо могут заставить переходить с текущего 140 на 200 грн., мелочь а не приятно, не помню чтобы мне зарплату подняли, но понятно что у провайдера с запуском большего количества базовых выросли и расходы, идем в европу!)))
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Iseg ну ЗП не выросла потому что люди отнюдь не стали ценить работу других выше 🙂 Это уже не проблема оператора.

А вот затраты на развитие сети как-то компенсировать нужно, и поскольку Киевстар не благотворительная организация, это желается за счёт абонентов, что логично.

А на счёт принудительного перехода я не был бы так уверен. Сейчас как раз обновляют законы чтобы операторы не могли вот так стричь бабло с абонентов.
На любую операцию по средствами, включая переход на более дорогой тариф, нужно будет подтверждение от самого абонента.

Считаю что правильно. Особенно если это подтверждение будет выполняться через приложение на телефоне с использованием биометрии, но не через SIM. Чтобы предотвратить мошенничество.
Рівень користувача 1
Позначка +1
https://gsminfo.com.ua/6818-vodafone-ideal-nyuans.html
Рівень користувача 1
Позначка +1

Так а ніхто не примушує ваш переходити на нові тарифи, на відміну від того ж Vodafon, котрим взагалі не можлво користуватись без сплати 100₴+ на місяцьhttps://gsminfo.com.ua/6818-vodafone-ideal-nyuans.html

https://simtarif.com.ua/vodafone/tarif-4g-smart-s-xs.html
Рівень користувача 1
Позначка +1
Сьогодні о 06.10 ранку прочитав нові тарифи Київстар. Друзі! Це тупо шок, стрес і відчай.
У мене дар мови відібрало від "нових цін". Після нових тарифів водафон я розраховував, що Київстар зараз як "видасть" то всі з водафон мігрують на Київстар. Але тепер я сам задумуюсь про міграцію на водафон ((хоча з вами я 15 років

Доброго дня!А Який у Вас тариф на сьогодняшній ден?
Рівень користувача 1
Позначка +1
Важно другое - додумался ли КС убрать политику ограничения пользователей после 3ГБ в новом безлимит аж за 300₴ или нет. Вот это явно покажет отношение оператора к пользователям
Погоджуюсь з Вами!!!У Водафона передача на інший пристрій коштує 50 грн на міс ,або 10 грн день!
Рівень користувача 7
Позначка
Вже місяць користуюсь voдафоном за 50 так як попав під роздачу)) Київсраньовську сім пару викинув взагалі (сьогодні побачив що в новому пакеті за 300 політику користування не прибрали!!!!!)
Буду тепер поповнювати Київсрань раз в рік щоб номер не заблокували. А ТЕРПИЛАМ ХОЧУ ПОБАЖАТИ УСПІХІВ))!!!
Рівень користувача 4
Status Quo написав:

Z тариф, але чую що ненадовго. Мій особистий досвід ( уже двічі мене примусово переводили), чекаю традиційно до середини січня, початку лютого((
Рівень користувача 7
Позначка
@Iseg ну ЗП не выросла потому что люди отнюдь не стали ценить работу других выше 🙂 Это уже не проблема оператора.

А вот затраты на развитие сети как-то компенсировать нужно, и поскольку Киевстар не благотворительная организация, это желается за счёт абонентов, что логично.

А на счёт принудительного перехода я не был бы так уверен. Сейчас как раз обновляют законы чтобы операторы не могли вот так стричь бабло с абонентов.
На любую операцию по средствами, включая переход на более дорогой тариф, нужно будет подтверждение от самого абонента.

Считаю что правильно. Особенно если это подтверждение будет выполняться через приложение на телефоне с использованием биометрии, но не через SIM. Чтобы предотвратить мошенничество.

Всегда есть "но", а именно, провайдер же почему делает принудительный перевод на другой тариф не по причине что "он дороже и выгодней оператору" а потому что нам так и пишут в смс "В связи с закрытием вашего тарифа, мы переводим вас на новый, с лучшими условиями .......", здесь как по мне нарушения нет это даже прописано в условиях использования, просто старый тариф закрывается!)) Понятно что мы все хотим много и на халяву, но такого не будет, просто обидно, но такова жизнь, за все нужно платить, я прекрасно это понимаю, дорого, но всегда есть выход, от смены тарифа до смены провайдера!))
Рівень користувача 1
Позначка +1
Вже місяць користуюсь мудафоном за 50 так як попав під роздачу)) Київсраньовську сім пару викинув взагалі (сьогодні побачив що в новому пакеті за 300 політику користування не прибрали!!!!!)
Буду тепер поповнювати Київсрань раз в рік щоб номер не заблокували. А ТЕРПИЛАМ ХОЧУ ПОБАЖАТИ УСПІХІВ))!!!

Не потрібно так довго чекати,за 3 міс Ваша ситуація зміниться на краще(при умові не поповнення сім карти)Доступна буде персональна пропозиція для Вашого номеру:)
Рівень користувача 7
Позначка
Після того як перестав платити червоним вони з пів року протримались а потім почали пропонувати персональні пакети)) Подивимось на поведінку синіх.
Рівень користувача 1
Позначка +1
Status Quo написав:

Z тариф, але чую що ненадовго. Мій особистий досвід ( уже двічі мене примусово переводили), чекаю традиційно до середини січня, початку лютого((

без поповнень точно не перевидуть,навіть можна вартість понизити до 35 грн на 4 тижні,але для Вас z буде https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/arhive/ks_3gonline максимум що можуть Вас перевести це на такий тарифhttps://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/prepaid/givememore який подорожчав аж на 10 грн на 4 тижні
за 125 грн. 30 минут на другие сети и за 175 грн. 60 минут на другие сети?

да оно нах#р никому не нужно будет с такими объемами минут

мне Интер за 120 грн наливает 5 часов (часов, Карл!) звонков на любые номера в Украине
да фиг с ним, с тем интером, то такое

но столько минут за такие деньги -- это перебор

основная функция телефона -- звонки, а не всякие там сервисы, музыка и википедии

а со звонками на новых тарифах будет как-то печальненько

ну или все опять начнут покупать по несколько сим-карт -- для звонков с водафона на водафон, с киевстара на киевстар и т.д. -- раньше, было дело, это начало уходить в прошлое, а тут опять

н-да, печаль
Рівень користувача 5
Уфффф, действительно горячо🔥🔥
Рівень користувача 8
Позначка +2
Уфффф, действительно горячо🔥🔥

Особенно на пердаках пользователей 😂

BTW - вопрос.
Ограничение политики урезания скорости в этих дорогих тарифах убрали то или клоунада продолжается?
Рівень користувача 5

Уфффф, действительно горячо🔥🔥Особенно на пердаках пользователей 😂

BTW - вопрос.
Ограничение политики урезания скорости в этих дорогих тарифах убрали то или клоунада продолжается?

Продолжается. Очень наполнение понравилось.

Идея от народа- в следующий раз сделайте пакеты с приложениями в виде опций. Ну чтоб я на свой тариф прошлого сезона смог взять Свободную музыку за не очень дорого.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Также не понятно как эти тарифы будут вязаться с линейкой Все Разом.

Я может бы и платил бы дороже за некоторые плюшки что докинули (как например минуты в Германию), но только в том случае если это чудо будет в моём 3в1 тарифе и за разумную цену.
Рівень користувача 5
Так уже привязали эти тарифы к Всё Вместе.
Рівень користувача 7
Позначка
@Alena.Sliusar поржал с гороскопчика, "4" тариф мне не подходит (дороговато), с вашим астрологом что то пошло не так, но повеселили спору нет!))
Чи буду якісь нові тарифи для Хмельницької області?
Наприклад як тариф-Z
Рівень користувача 4
за 125 грн. 30 минут на другие сети и за 175 грн. 60 минут на другие сети?

мне Интер за 120 грн наливает 5 часов (часов, Карл!) звонков на любые номера в Украине

основная функция телефона -- звонки, а не всякие там сервисы, музыка и википедии

ну или все опять начнут покупать по несколько сим-карт -- для звонков с водафона на водафон, с киевстара на киевстар и т.д. -- раньше, было дело, это начало уходить в прошлое, а тут опять

н-да, печальза 125 грн. 30 минут на другие сети и за 175 грн. 60 минут на другие сети?

н-да, печаль

Лайф за 60 грн "наливает 500 минут и 20гиг" 😎
Рівень користувача 1
Бачу, як "без обмежень" зростають ціни. Нові тарифи менш вигідні за попередні. Маркетологи саме це назвають "без обмежень"?

Відповісти