Sense SuperApp: готові до продовження?


Рівень користувача 8
Позначка +3

У минулій публікації ми почали розповідати про колаборацію Київстар із цифровим банком Sense SuperApp від Альфа-Банку Україна. Час познайомитися ближче.

Що це таке? 

Sense SuperApp — це багатофункціональний цифровий банк від Альфа-Банку. Він замінить інші фінансові додатки й чудово підійде як для рахунків фізичної особи, так і ФОПа. Здавалося б, таким продуктом вже нікого не здивуєш, але дійсно є сенс завантажити цей додаток, адже він має декілька переваг, які вирізняють його з-поміж інших:

 • Швидка реєстрація. Синхронізуйте свої цифрові документи з Дія або зареєструйтеся по відеозв’язку з агентом. Усього за кілька хвилин ви можете стати клієнтом банку та отримати картку. 

 • Персоналізація додатку. Sense SuperApp має власний робочий стіл, який ви можете налаштувати під себе, створюючи необхідні іконки платежів. На свій смак вибирайте колір і шпалери робочого столу, стиль мовлення, завантажуєте власні мелодії для сповіщень та своє найкраще фото для профілю. 

 • Технологія drag'n'drop. Не шукаєте і не клацаєте сотні разів, щоб здійснити платіж. Потрібно просто перетягнути іконку з якого робите платіж, на іконку, яку оплачуєте, вказати необхідну суму, і готово! Так само можна поповнити депозит та обміняти валюту. 

 • Єдина виписка та історія платежів. Завдяки налаштуванням фільтрів ви швидко знайдете дані про будь-яку свою грошову операцію. Цю інформацію можна використати для повторного платежу, створити з неї шаблон або оформити квитанцію.

 • Інформативна новинна стрічка Sense Now. У вільний час дізнавайтеся про свіжі новини зі світу фінансів, мобільних технологій та подорожей. 

 • Індивідуальний обмін валют. Пропонуйте банку власні умови, якщо плануєте обміняти від 1 000 доларів/28 000 грн. Навіть якщо ваше прохання відхилять, ви все одно отримаєте вигіднішу пропозицію. 

 • Поповнюйте картки Альфа-Банку через ApplePay та керуйте підписками на хмарні, музичні, геймерські та кіносервіси. 

 • Створюйте не тільки особисті, але й підприємницькі рахунки. У Sense SuperApp можна вести повноцінну діяльність ФОПа: сплачувати податки, керувати бізнес-пакетом, робити виписки та квитанції. 

 • Отримуйте приємні бонуси. Програма Cash’U CLUB дає підвищений кешбек за розрахунки картою Caméléon максимум у 7 категоріях та 0,5% за платежі через Apple Pay або Google Pay.

Мій Київстар із новим сенсом

Щоб швидко та легко керувати своїми фінансами та мобільним номером, ми помістили всім знайомий Мій Київстар у Sense SuperApp. 

Тут також можна поповнити свій рахунок, переглянути історію витрат та інформацію про послуги, дізнатися про деталі тарифу або змінити його. Іконку Київстар ви знайдете на робочому столі в Sense SuperApp.

Чи дійсно є сенс користуватися Sense SuperApp?

Так, хоча б для того, щоб раз на 7 днів користуватися безлімітним мобільним інтернетом та дзвінками без додаткової плати з акцією Щасливий день, навіть якщо не маєте коштів на рахунку. 

 • зайдіть у свій профіль у Sense SuperApp та виберіть іконку Київстар

 • у розділі Мій тариф знайдіть Щасливий день і натисніть 

 • ознайомтеся з умовами акції та натисніть Підключити 

 • після активації послуги ми надішлемо вам SMS-підтвердження 

Акція діє для абонентів передплаченого зв’язку тільки до кінця 2021 року, тому встигніть зловити свій Щасливий день.

Звичайно, що ми ще не все вам розповіли. Можливо ви вже знаєте про інші акції та бонуси від Київстар та Sense SuperApp від Альфа-Банку? Поділіться цим з іншими у коментарях, а ми поки підготуємо нову цікаву публікацію :) 


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти