Корисно знати Вирішено

Розважальні послуги / Сервіс "Промо меню" / Меню SIM-карти

Рівень користувача 2
  • Новачок
  • 2 відповідей

Що за номер 5963? Від кого надходять ці повідомлення?
Ви підписалися на сервіс "Новина дня". Вартість підписки 0,72 грн/день з ПДВ без ПФ.
Для відмови відправте безкоштовне SMS з текстом СТОП2 на номер 5962. "Промо меню".

icon

Найкраща відповідь від Stas 7 February 2018, 11:04

Переглянути оригінал

480 Відповідей

Рівень користувача 4
Позначка

@Striz, это оплата за услугу «Mobile click» – представляет собой интернет страничку контент-провайдера, на которую перенаправляется абонент с сайта контент-провайдера для оформления подписки на контент. На этой страничке абонент может ознакомиться с тарифами и активировать подписку, нажав соответствующую кнопку.

Для отключения подписки необходимо отправить бесплатное SMS-сообщение с текстом "Stop" на номер 5076 

Почему  в системе Мой Киевстар до сих пор не создали раздел где пользователь мог бы по своему желанию активировать   или отключить  все эти услуги от сторонних партнеров Киевстара?

Все эти услуги по умолчанию должны быть заблокированы и абонент должен при желании разблокировать в системе Мой Киевстар

Рівень користувача 8
Позначка +5

@budhhi, ваше пожелание будет передано на рассмотрение в соответствующий отдел :pencil2:

Рівень користувача 3

Слава Україні! Підкажіть, будь ласка, чи є короткий номер 728 Prykoly ta rozvagy номер контент-провайдера чи партнера компанії Київстар. Просто намагаюсь викупити, звідки ноги ростуть, так сказати, бо кілька днів назад надійшло з цього номеру смс. Ніяких притензій в даному випадку до Київстару я немаю, так як інформацію на рахунок цих всіляких коротких номерів я читав та знаю, що тут сам клієнт зазвичай винен в тому, що ненароком підключає ці контент послуги. Просто в мене є дві підозри, де я “підхопив” цю розсилку, тому хочу вияснити, бо щось ніде даної інфи саме про цей номер 728 немає. Дякую

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Alessandro, 🙄 є голосовий номер 728 послуги "SIM ToolKit" (голосові розваги). Але, з 25.02.2022 р. надання сервісу було тимчасово призупинено, в зв’язку з ситуацією в країні.

Це эдиний короткий номер, котрий я знайшла по нашим базам. 

Рівень користувача 3

@Alessandro, 🙄 є голосовий номер 728 послуги "SIM ToolKit" (голосові розваги). Але, з 25.02.2022 р. надання сервісу було тимчасово призупинено, в зв’язку з ситуацією в країні.

Це эдиний короткий номер, котрий я знайшла по нашим базам. 

я зрозумів, дякую, маю підозру, що та штука активувалась, коли зареєстрував на номер аккаунт facebook, бо вчора в налаштуваннях аккаунту взагалі номер видалив, вже більше поки не приходило, через My Kyivstar ніде навіть не було зафіксовано цього, гроші теж ніякі не знялись з мене

Відповісти