Вирішено

Реєстрація абонентів передплаченого зв'язку «Київстар»

Рівень користувача 1
Що таке реєстрація абонентів передплаченого зв'язку «Київстар»? Для чого це?
icon

Найкраща відповідь від St1x 10 February 2019, 10:45

Переглянути оригінал

202 Відповідей

Рівень користувача 1

доброго дня я хочу привя зати номер до паспорта через систему мій київстар за доппомогою ЕЦП, але коли йду за інструкцією (Зайти у вебверсію «Мій Київстар». Обрати номер для реєстрації в профілі та перейти на закладку «Користувач». Обрати метод реєстрації «За допомогою ЕЦП». Завантажити ключ ЕЦП та ввести пароль до нього. Заповнити шаблон електронної форми. Перевірити, чи правильні дані вказані, та підтвердити реєстрацію), закладки «Користувач» немає як можна зареєструвати дякую

Увести

Ви надіслали

Увести

Ви надіслали

Відкрити світлину

Увести

Write to Kyivstar

Рівень користувача 8
Позначка +1

доброго дня я хочу привя зати номер до паспорта через систему мій київстар за доппомогою ЕЦП, але коли йду за інструкцією (Зайти у вебверсію «Мій Київстар». Обрати номер для реєстрації в профілі та перейти на закладку «Користувач». Обрати метод реєстрації «За допомогою ЕЦП». Завантажити ключ ЕЦП та ввести пароль до нього. Заповнити шаблон електронної форми. Перевірити, чи правильні дані вказані, та підтвердити реєстрацію), закладки «Користувач» немає як можна зареєструвати дякую

Не працює реєстрація по ЄЦП, шуруйте в магазин.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yevhen Strashniuk, мушу погодитись з відповіддю @KurwaMatj :neutral_face:

На сторінці застаріла інформація. Незабаром оновимо інструкцію на офіційному сайті. Запит колегам вже передала.

Дякую вам за розуміння:pray_tone2:

Рівень користувача 1

Здравствуйте.

Трудно описать то, что сейчас происходит внутри. Сайт максимально   неудобный. ГДЕ эта   вкладка “КОРЫСТУВАЧАМ”

Хотел зарегистрировать номер.

Дайте прямую ссылку на эту анкету.

На сайте водафона ушло 7 минут на регистрацию.

Ваш виртуальный помощник вообще ниначто не способен, натер он вообще нужен?????

Если хотите испортить себе день, заходите утром в “Мой киевстар”. После долгого использования, психические расстройства Вам обеспечены!!!!

Рівень користувача 2
Позначка +1

@Alexey Palevich, вибачте за незручності. :pensive:

Веб-версія системи “Мій Київстар” була оновлена,  і на даний момент зареєструвати номер передплатного сервісу можна через магазин Київстар. Згодом має з’явитись можливість зареєструвати номер і у веб-версії особистого кабінету. Сподіваємось, що це буде дуже скоро. :slight_smile:

Пытаюсь привязать номер к паспорту в личном кабинете по инструкции, но вкладки “Користувач” не вижу напрочь. В приложении тоже не получилось.
https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/registration

Рівень користувача 8
Позначка +5

@kostiamol, WEB-версія системи “Мій Київстар” була оновлена,  і на даний момент зареєструвати номер передплати можна лише через магазин Київстар.

Згодом має з’явитись можливість зареєструвати номер і у WEB-версії особистого кабінету. 

@Xomyak скажите, а когда примерно стоит её ожидать (после окончания боевых действий, конечно)?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@kostiamol, передам запит колегам на уточнення інформації. 

@kostiamol, передам запит колегам на уточнення інформації. 

Вже є інформація?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@skirom, на жаль, не найближчим часом :worried:

Рівень користувача 1

@Alexey Palevich, вибачте за незручності. :pensive:

Веб-версія системи “Мій Київстар” була оновлена,  і на даний момент зареєструвати номер передплатного сервісу можна через магазин Київстар. Згодом має з’явитись можливість зареєструвати номер і у веб-версії особистого кабінету. Сподіваємось, що це буде дуже скоро. :slight_smile:

згодом це коли? місяць минув досі не додали таку можливість….ппц, з київстара навіть уйти і то важко.

Рівень користувача 1

якщо нема функції то чому не лишити стару версію, яка працювала нормально

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sergyk, на жаль, модератори Спільноти не мають впливу на розробників системи “Мій Київстар” :shrug_tone2: Але ваші зауваження я зареєструю і передам колегам у відповідний відділ. 

Також додатково спробую дізнатись, коли буде додано функціонал (хоча б приблизну дату). 

Коли з'явиться можливість зареєструвати (персоніфікувати) номер в особистому кабінеті?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@oreshoks, на даний момент зареєструвати номер передплати можна лише через магазин Київстар.

Згодом має з’явитись можливість зареєструвати номер і у WEB-версії особистого кабінету. Але коли саме, на жаль, інформацію не отримували. 

Рівень користувача 1

пройшло 3 місяці, а згодом так і не з”явилось….київстар такий київстар.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sergyk, 😔

Ніби вже підключити, але знову щось пішло “не так”. Коли вибираю ідентифікацію через ЕЦП кнопка “Далі” залишається неактивною. Та й трохи дивне рішення з ідентифікацією через ЕЦП - треба відразу було робити через Дію.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@nikone, поки ще не отримували інформацію, що сервіс працює.

Додатково уточню інформацію у колег, завтра напишу відповідь. 

@Xomyak Просто я смс отримав, тому і спробував зареєструвати номери свої, але поки ніби ранувато.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@nikone, 🤔 а можете написати текст інформаційного повідомлення (того, що отримали)?

Помилка. Неможливо зареєструвати свій номер телефона з ЕЦП! Не знаходить вулиці у полі адреса

Виправляйте баг.

“Реєстрація номера

Станьте персоніфікованим абонентом та отримуйте найповнішу інформацію щодо свого номера, умов обслуговування, наданих і використовуваних послуг, витрат тощо.”

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Wlad87776, WEB-версія системи “Мій Київстар” була оновлена,  і на даний момент зареєструвати номер передплати можна лише через магазин Київстар.

Згодом має з’явитись можливість зареєструвати номер і у WEB-версії особистого кабінету. 

Три мої номери телефонів були зареєстровані на мій паспорт, мною самостійно через особистий кабінет веб версії Мій київстар. Дані були введені правильно і кілька разів перевірені ще раз. Реєстрація зроблена на підставі електронного цифрового підпису (ЄЦП). До одного номеру також підключено домашній Інтернет з тарифом "Все разом", де завжди були правильно вказані мої ПІБ.

У магазині Київстар Запоріжжя пр. Соборний, 42 при переході на SIM карту 4G мені відмовили по причині того, що наданий мною паспорт не відповідає паспортним даним які зареєстровані за моїми номерами і вказали, що система яка встановлена ​​в магазині видає за моїм акаунтом відмову і не дозволяє вчинити якісь дії.

Функція реєстрації номера на паспорт повинна мінімізувати проблеми, а в ситуації, що склалася, мені створили величезну проблему, і втрату часу в непростих умовах. Дуже багато пишуть тут про подібні ситуації, а це означає, що з цією послугою в Київстар не все гаразд, страждають ні в чому не винні доброчесні клієнти. Швидше за все, проблема носить технічний характер, і може бути усунена.

ПИТАННЯ: Куди мені варто звернутися для вирішення цього питання, у магазині тільки розводять руками, а за номером 466 оператор каже зверніться до магазину, замкнуте коло.

Відповісти