Вирішено

Призупинення обслуговування номеру

• Новачок
  • 0 відповідей

Добрий день! Перебуваю за кордоном, як зупинити дію свого тарифу з можливістю після повернення підключення свого номера?

icon

Найкраща відповідь від Stas 3 November 2017, 15:24

Переглянути оригінал

300 Відповідей

Рівень користувача 1

Чому знімається 5гр. в день, якщо я призупинила тимчасово дію номера?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Звоните к оператору и уточняйте за что у вас снимается

Рівень користувача 1

Звоните к оператору и уточняйте за что у вас снимается

Я за границей и номер отключен.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вы приостанавливали номер через временную блокировку или просто выключили телефон? Это как бы 2 разных ситуации 

Даже если за границей Вы можете позвонить к оператору.

Рівень користувача 1

Вы приостанавливали номер через временную блокировку или просто выключили телефон? Это как бы 2 разных ситуации

Ещё в Украине подключила " временная остановка действия номера"

Рівень користувача 8
Позначка +1

Давно Вы ее подключали?

Рівень користувача 1

Давно Вы ее подключали?

4 января

Рівень користувача 8
Позначка +1

Ну тогда обращайтесь к оператору

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Анжела, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки.

Рівень користувача 1

Ну тогда обращайтесь к оператору

Спасибо

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Анжела, якщо знадобиться додаткова інформація, звертайтесь :wink:

1 лютого подав заявку на тимчасове призупинення обслуговування номеру. Успішно виконана. У Мій Київстар статус “тимчасово призупинений”. Але досі щодня знімається абонплата згідно з моїм тарифом. Як це припинити?!

Рівень користувача 8
Позначка +3

Зверніться до оператора.

Я в роумінгу. Куди дзвонити?

Рівень користувача 8
Позначка +1

*105*466# Вам в течении 10 минут перезвонят с номера КС и соединение произойдет с оператором

Приходить СМСка “Послуга Зворотній зв’язок. Не вдалося встановити з’єднання з Вашим номером.”

Мабуть, тому що він призупинений! Чи є якась можливість електронного зв’язку не через бота?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Обратитесь в онлайн поддержку. Если у Вас есть доступ к МК то там есть “Онлайн підтримка”

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Jerzy бо на контракті буде знімати кошти до кінця поточного місяця. З 1 березня вже знімати не буде, крім плати за послуги призупинення 10 гривень/місяць.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Jerzy, мушу погодитись з відповіддю @Cherevach. Якщо потрібно було призупинити дію номеру з 01.02., краще за все було подати відкладену заявку в січні. 

Рівень користувача 1

обслуговуюсь на контракті

Повністю припинити обслуговування номеру або хоча б припинити стягнення коштів з рахунку за послуги за послуги якими я НЕ можу користуватися, я НЕ можу. Фізичної можливості підійти у відділ обслуговування і припинити обслуговування НЕМАЄ. Номер телефону закритий ще 14 лютого. І ця падла знімає з мене кожний день кошти за повітря, клас.

Рівень користувача 1

+чому б з самого початку підключення тарифу не написати не БЕЗЛІМ 4Г інтернету, а 40 гігабутів інтернету, а далі рвіть сідницю на швидкості 0.8мб/с???

Рівень користувача 2
Позначка

В умовах тарифу вказано, читайте уважно, все написано, що на максимальній швидкості 40гб, далі безлім на 0.8мбіт.

Рівень користувача 1

В умовах тарифу вказано, читайте уважно, все написано, що на максимальній швидкості 40гб, далі безлім на 0.8мбіт.

да да, написано

Рівень користувача 1

да да, написано

Натиснути “Більше про тариф” то вже за межами ваших можливостей?)

в другому відправленому скріншоті інформація від кнопки “Більше про тариф”. Можу відправити посилання щоб ви також “кайфанули” від цієї кнопки)

Рівень користувача 8
Позначка +1

в другому відправленому скріншоті інформація від кнопки “Більше про тариф”. Можу відправити посилання щоб ви також “кайфанули” від цієї кнопки)

Спустіться нижче, там все є.

Відповісти