Вирішено

Послуги "VoLTE" і "VoWiFi"

Рівень користувача 5

Чи буде Київстар на мережі 4G (LTE) розгортати послугу VoLTE?

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 23 грудень 2020, 14:37

17.12.2020 р. Київстар починає проводити роботи по впровадженню в своїй 4G-мережі технології VoLTE (voice-over-LTE), яка дозволить абонентам здійснювати звичайні телефонні дзвінки через мережу швидкісного мобільного Інтернету.
Запуск нової технології по всій території країни, де працює 4G, буде відбуватися поступово, протягом декількох місяців. На перших етапах VoLTE зможуть користуватися абоненти Київстар, які будуть мати відповідні смартфони і будуть в зоні покриття 4G-мережі оператора.

Скористатися перевагами нової технології зможуть абоненти, які отримають SMS: "ехнологія передачі голосу VoLTE вже у вашому смартфоні. Відчуте переваги якості зв’язку без додаткової оплати! Перейдіть у меню Налаштування > Мобільна мережа > Параметри і дані > LTE, VoLTE (ввімкнути). Інфо: https://kv.st/vlt”.

Переглянути оригінал

314 Відповідей

@Ailandar, ваше побажання буде передано у відповідний відділ. 

Доброго дня і з 8 березня Вас, прошу передати до технічних фахівців, тому що вони зможуть налаштувати новий бандл з оновленням налаштувань інтернет профілю для iPhone. Просто телефон напише, що є нові налаштування оператора і запропонує оновити їх. Дякую.

Рівень користувача 1

@AlOdessa, тому що, є певні нюанси. Перший - це модель телефону, другий - це наявність SMS з інформацією про те, що ви вже можете користуватись послугою.

Все це є в цій темі. 

@AlOdessa, тому я і описала всі нюанси в повідомленні вище, щоби ви не витрачали свій час на пошук інформації в темі. 

Те, що послуга доступна абонентам масового ринку контрактної форми обслуговування по всій території України, де діє 4G, не суперечить процитованій фразі. 

А про СМС вообще смешно, читая вас создается впечатление его должен прислать кто угодно но только не оператор.

Якщо честно, не розумію, чому складається таке враження. Адже SMS повинен надіслати саме оператор. 

Дорогая ХОМЯК,

Мой вам совет выключите у себя в голове маркетолога, или отложите инструкцию, и прочтите Ваши сообщения как простой потребитель.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@werejaguar:thinking: поки що інформації стосовно телефонів на базі Android не отримувала. Завтра ще уточню у технічних спеціалістів, чи є оновлені дані. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ailandar, ваше побажання буде передано у відповідний відділ. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@scooges, в цій ситуації лише очікувати, коли буде оновлено список моделей :confused:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AlOdessa, тому що, є певні нюанси. Перший - це модель телефону, другий - це наявність SMS з інформацією про те, що ви вже можете користуватись послугою.

Все це є в цій темі. 

@AlOdessa, тому я і описала всі нюанси в повідомленні вище, щоби ви не витрачали свій час на пошук інформації в темі. 

Те, що послуга доступна абонентам масового ринку контрактної форми обслуговування по всій території України, де діє 4G, не суперечить процитованій фразі. 

А про СМС вообще смешно, читая вас создается впечатление его должен прислать кто угодно но только не оператор.

Якщо честно, не розумію, чому складається таке враження. Адже SMS повинен надіслати саме оператор. 

Рівень користувача 8
Позначка +2

Доброї ночі, в мене такаж модель, виробник також відправив до оператора і також налаштування оператора дуже давно не оновлювалися. 

Я цю проблему вже давно підіймав. Київстар вважає що ніяких налаштувань він не робив, тому забив на цю проблему.

@Ailandar на iPhone, VoLTE підтримується з SE/6S.
Але чомусь Київстар обмежив кількість пристроїв, лише до новіших моделей.
Чому саме - не відомо. Можливо вони ніколи і не запустять підтримку старіших моделей.

Так мій 8+ є в списку підтримуваних, просто в цьому поколінні є 3 моделі (A1864, A1897, A1898). Київстар включив підтримку тільки для 1897 (вироблений для Європи), а інші працюють в мережі, але в операторських налаштуваннях у них прихований пункт для активації VoLTE. Просто в новий бандл треба додати один рядочок, з моделлю 1864. Просто я купував телефон в Америці в Apple Store, а там не продають моделі для Європи.

Доброї ночі, в мене такаж модель, виробник також відправив до оператора і також налаштування оператора дуже давно не оновлювалися. 

Рівень користувача 1
Позначка

Чому саме - не відомо. Можливо вони ніколи і не запустять підтримку старіших моделей.

Так мій 8+ є в списку підтримуваних, просто в цьому поколінні є 3 моделі (A1864, A1897, A1898). Київстар включив підтримку тільки для 1897 (вироблений для Європи), а інші працюють в мережі, але в операторських налаштуваннях у них прихований пункт для активації VoLTE. Просто в новий бандл треба додати один рядочок, з моделлю 1864. Просто я купував телефон в Америці в Apple Store, а там не продають моделі для Європи.

Рівень користувача 8
Позначка +2

Рівень користувача 1
Позначка

А где написано что s 21 уже поддерживается?

Рівень користувача 2
Позначка

А какие ведроиды кроме s21 уже поддерживаются киевстаром?

Рівень користувача 1
Позначка

Шановні модератори! Прошу допомоги.

Я отримав смс, що на моєму номері є можливість користуватись VoLTE. В налаштуваннях у мене немає пункту VoLTE (хоча раніше був, зник після чергового оновлення операторських налаштувань). Я звернувся до оператора через чат, він сказав, що модель мого телефону не підтримується і щоб я звертався до виробника. Все б нічого, але телефон куплений в США і там VoLTE на цій моделі працює. Просто, наскільки я розумію, з кожного модельного ряду VoLTE увімкнено тільки на тих телефонах, які зроблені для Європи. Тому прошу, по можливості, додати в цей список iPhone 8 Plus (A1864).

@Xomyak Доброї ночі, мені прийшла смс і тумблера немає у сапорті виробника направили дотоператора, бо моєї моделі немає у списку: iPhone 8 Plus (A1864), ця модель буде добавлена у найближчий час? І тоді з’явиться можливість використовувати VoLTE? Дякую.

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Abrikosoff, зараз послуга VoLTE доступна абонентам масового ринку контрактної форми обслуговування по всій території України, де діє 4G.

Мені не доступна 😂

Рівень користувача 1

Все це є в цій темі. 

ЦИТАТА

зараз послуга VoLTE доступна абонентам масового ринку контрактної форми обслуговування по всій території України, де діє 4G.

Конец ЦИТАТЫ

Ваши аргументы странны, В Вашем сообщении было четко сказано что контрактные абоненты имеют возможность воспользоваться этой услугой, везде где есть покрытие 4G. (читать всю ветку нет возможности, и желания).

Рівень користувача 8
Позначка +5

Все це є в цій темі. 

Рівень користувача 1

Зачем писать ложь. Она доступна, ограниченному, кругу владельцев Iphone, и то не всем, даже среди контрактной формы обслуживания.

@AlOdessa, перепрошую, але я не написала, що послуга доступна всім абонентам.

Список девайсів постійно оновлюється. Як тільки отримую оновлену інформацію, одразу пишу її в цій темі.  

Також в цій темі неодноразово робився акцент на те, що користуватись можуть тільки ті абоненти, котрі отримали відповідне SMS. 

Пробачте, але де я написала неправдиву інформацію, я не бачу :shrug_tone2:

“зараз послуга VoLTE доступна абонентам масового ринку контрактної форми обслуговування по всій території України, де діє 4G.”

Очень плохо что Вы не видите, исходя из Вашего сообщения объясните Мне абоненту контрактной формы обслуживания, почему я не могу получить эту услугу.

Рівень користувача 8
Позначка +5

Зачем писать ложь. Она доступна, ограниченному, кругу владельцев Iphone, и то не всем, даже среди контрактной формы обслуживания.

@AlOdessa, перепрошую, але я не написала, що послуга доступна всім абонентам.

Список девайсів постійно оновлюється. Як тільки отримую оновлену інформацію, одразу пишу її в цій темі.  

Також в цій темі неодноразово робився акцент на те, що користуватись можуть тільки ті абоненти, котрі отримали відповідне SMS. 

Пробачте, але де я написала неправдиву інформацію, я не бачу :shrug_tone2:

Рівень користувача 8
Позначка +5

Подскажите Apple iPhone XS MAX ( А1921) поддерживается? ...

@Abrikosoff, поки що цієї моделі немає в списку :worried:

Рівень користувача 1

“і сплачують за значно дорожчі тарифи та за більший обсяг послуг “ кто Вам сказал Эту глупость?

Тому що покупна спроможність вища, не повірете.

Як ви гадаєте, хто з більшою вірогідністю придбає дорожчий тариф та додаткові послуги по типу “додатковий номер”?

Людина з телефоном за 2 тисячи гривень чи людина з мобілкою за 40 тисяч?
Перші тут скиглять постійно за вартість тарифів, кажучи що 75₴ на місяць до дуже багато, можете самі пошукати, наприклад.
Та й VoLTE там як правило 1) немає, 2) якщо є, то не стандартний, треба під кожну мобілку кожного виробника робити налаштування, с китайцями це особливо відома проблема.

І до Андроїдів черга дійде, ніхто вас не покине.
Якщо стане легше - то і на iPhone`ах воно ще не працює, загалом.
Але звісно ж, що спочатку запустять нормальні бренди, а вже потім, можливо, китайців.
Хоча можливо що Xiaomi будуть першими, бо вони дуже розповсюджені на нашому ринку. Але навіть тут є проблема - Европейська (Global) версія в VoLTE працює інакше, ніж китайська.
Тому може бути так що власникам китайців доведеться перепрошивати модеми.

Поменьше читайте маркетологов.

Люди способны купить IPHONE на последние деньги, и потом сидеть на минимальном тарифе.

Включите мозг и “отключите интернет”.

Рівень користувача 1

@Abrikosoff, зараз послуга VoLTE доступна абонентам масового ринку контрактної форми обслуговування по всій території України, де діє 4G.

Зачем писать ложь,

Она доступна, ограниченному, кругу владельцев Iphone, и то не всем, даже среди контрактной формы обслуживания.

Рівень користувача 3
Позначка

@Abrikosoff, зараз послуга VoLTE доступна абонентам масового ринку контрактної форми обслуговування по всій території України, де діє 4G.

Подскажите Apple iPhone XS MAX ( А1921) поддерживается? До сих пор нет смс о подключении, на более старых моделях уже подключено. Контракт.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AlOdessa:sweat:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Abrikosoff, зараз послуга VoLTE доступна абонентам масового ринку контрактної форми обслуговування по всій території України, де діє 4G.

Відповісти