Вирішено

Послуги "VoLTE" і "VoWiFi"

Рівень користувача 5

Чи буде Київстар на мережі 4G (LTE) розгортати послугу VoLTE?

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 23 December 2020, 14:37

Переглянути оригінал

774 Відповідей

Рівень користувача 1

@Kostiantyn H., отримала від вас інформацію в особистих повідомленнях. Передаю запит колегам. 

Дякую! ))

@Solwet30, поступово модельний ряд буде поширюватись. Слідкуйте за оновленням інформації на офіційній сторінці 🤗

Я слідкую...Такі поради це вся користь від Kyivstar kommunity???Конкретної відповіді немає,хоч би по терміну?А то з 2020 року технологія Volte в Київстар стоїть на місці і перелік телефонів  майже не збільшується.В сусідніх ворогуючих країнах уже скоро 5g запустять,а у нас за 2 роки volte не можуть протестувати і повноцінно запустити

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Solwet30, користі значно більше від Спільноти Київстар..., якщо є інформація. Терміни повідомити не зможу, так як цієї інформації ще немає. Як тільки щось дізнаюсь, одразу напишу. 

нарешті мені підключили volte, якість голосу чудова. але помітив, що телефон набагато швидше став розряджатися (десь у півтора рази), при чому навіть якщо за весь цей час не було жодного дзвінка (тобто у режимі очікування). це так і має бути? у всіх така сама ситуація? телефон samsung s20fe

Рівень користувача 1

нарешті мені підключили volte, якість голосу чудова. але помітив, що телефон набагато швидше став розряджатися (десь у півтора рази), при чому навіть якщо за весь цей час не було жодного дзвінка (тобто у режимі очікування). це так і має бути? у всіх така сама ситуація? телефон samsung s20fe

А в мене на жаль без змін, після заміни сім-карти VoLTE зник і більше не з'явився. Хоча на Є-сім карті іншого оператора все працює чудово. А з Київстаром щось не складається.. 

Рівень користувача 4

Не працюють вхідні дзвінки із активним VoLTE на пристрої Huawei P30 lite. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@bug, можу лише написати про свій досвід користування технологією. Так, в мене також швидше почав розряджатись телефон.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kostiantyn H., @PavloL, поки що за вашими номерами відповідь не отримувала:(

Рівень користувача 4

@Kostiantyn H.@PavloL, поки що за вашими номерами відповідь не отримувала:(

На рахунок цього питання вам в особисті повідомлення не писав.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PavloL, так, не писали, але так як ваш номер вже є у колег, і активність за номером вони бачать, не виключено, що можуть надати коментар по цій ситуації. 

Рівень користувача 4

Не працюють вхідні дзвінки із активним VoLTE на пристрої Huawei P30 lite. 

Проблема була вирішена оновленням до EMUI 12 яке прийшло після активації VoLTE за номером.

Рівень користувача 2
Позначка

@Xomyak Доброго вечора. Нагадаю і я про себе, бо все чекаю від вас відповідь😁

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PavloL, дякую за зворотний зв’язок. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Shreck, відповіла в особистих повідомленнях.

@Xomyak Доброго дня!

Маю смартфон з підтримкою volte із списку, контракт, в налаштуваннях все увімкнув, але volte не працює.

Прошу допомогти в пiдключеннi volte.

Номер телефону надiслав в особистi повiдомлення.

Рівень користувача 1

Доброго ранку!

Вчора обкиївстарився. Наразі 2 сім у смартфоні, відповідно КС та Лайф. На лайфі на всю працює VoLTE а на КС ні, навіть не пахне. У сапорті кажуть чекати на диво.

Згідно форуму дива немає вже не перший рік.

То виходить що я не того оператора обрав?

Де мій VoLTE??

Рівень користувача 5
Позначка +1

@EugeneR а кто вам его обещал? Сейчас всем подряд не подключают, увы. Так же и lifecell – подключает волнами. Если у вас контракт – можете оставить заявку на подключение, технари включат. Если предоплата – можете пока забыть.

Рівень користувача 1

@Roshima Якщо кожен буде чекати на доки вода під нього потече то у світі буде вже 10джи а в нас тільки почнуть підключати VoLTE, хвилями.

І доречі, що з вашою мовою?

Рівень користувача 2
Позначка

@Roshima Якщо кожен буде чекати на доки вода під нього потече то у світі буде вже 10джи а в нас тільки почнуть підключати VoLTE, хвилями.

І доречі, що з вашою мовою?

По перше,що з мовою не так? А по друге, якщо вас щось не влаштовує, ніхто вас не тримає, користуйтесь лайфом, у чому проблема? 

Рівень користувача 2
Позначка

Вітаю всіх! 

Неділі дві як в мене запрацював VoLTE. Не знаю точно що цьому сприяло, отож опишу мої попередні дії:

Спочатку звернувся за допомогою у цій спільноті до модератора Хом'як, дякую що відгукнулись! ;) Паралельно звернувся в додатку " Мій Київстар"  онлайн чат з проханням підключити мені данну послугу, на що отримав відповідь - ваша заявка прийнята, очікуйте, з вами зв'яжуться. Зі мною ніхто так і не вийшов на зв'язок.

Через декілька днів після того я пішов в один із сервісних центрів свого міста по причині відновлення додаткової сім, сімпара, ( тариф контракт "Київстар 4G" ) раніше сім було втрачено. Оновив обидві сімки. Через два дні запрацював VoLTE. Смс про підключення прийшло приблизно через неділю після підключення послуги.

Смартфон Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 

Рівень користувача 3
Позначка +1

@EugeneR, розумію ваше невдоволення.

Ми також переймаємося долею VoLTE, але впливу на пришвидшення процесів, як модератори, не маємо😔

Залишається лише чекати👐🏻

Рівень користувача 1

@EugeneR, розумію ваше невдоволення.

Ми також переймаємося долею VoLTE, але впливу на пришвидшення процесів, як модератори, не маємо😔

Залишається лише чекати👐🏻

Я б не сказав невдоволення, швидше розчарування. Можете додати мене до Вашого списку бажаючих протестувати послугу. Із задоволенням покористуюся тим що вже давно є в інших операторів, так би мовити зрівняю 9то кращий та дам розгорнутий фідбек.

Рівень користувача 3
Позначка +1

@EugeneR, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Передам запит колегам. 

Доброго дня.

Що треба зробити (та як саме) щоб запрацював VoLTE (Samsung Note 10+, контракт)?

Відповісти