Вирішено

Послуги "VoLTE" і "VoWiFi"

Рівень користувача 5

Чи буде Київстар на мережі 4G (LTE) розгортати послугу VoLTE?

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 23 December 2020, 14:37

Переглянути оригінал

742 Відповідей

Рівень користувача 2

Доброго дня! Ще восени отримав повідомлення про те, ще мені підключили VoLTE, проте ніякого VoLTE в мене до теперішнього часу немає. Разів так 5 звертався до служби підтримки за телефоном 466, мені навіть намагались допомогти і дуже переймались тим, що в мене не працює VoLTE. Та, нарешті, написали, що, мовляв, вибачте і поміняйте телефон. Але я якось не хочу міняти свій Samsung Note 20, який начебто підтримує цей стандарт. Може ви мені допоможете?)) У мене контракт, esim, гаджет Samsung Note 20, Буду дуже вдячний!

Рівень користувача 1

А я є власником Galaxy Z Fold 3 (контракт)

І звертався в підтримку, і писав в цій темі, і в лс теж писав.. декілька разів))

Але VoLTE так і не з'явився на телефоні....…

хоча на моїх Galaxy Watch4 працює вже досить давно VoLTE від іншого оператора))

Рівень користувача 4

Вітаю. Спостерігаються труднощі при роботі функції VoLTE

Із активною послугою VoLTE (в статус барі відображається відповідний значок) на пристрої Huawei P30 lite (далі абонент 1).
Вхідні дзвінки абоненту 1 поступають але при спробі його прийняти відразу скидає. 
У абонента 2 який телефонує абоненту 1 гудки при дзвінку не йдуть. 
Вихідні дзвінки працюють.
При відключенні функції VoLTE вхідні дзвінки працюють.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@aaa1981, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Передам запит колегам. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DmytroPitenko, повторно запит колегам передала. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PavloL, йду в особисті повідомлення 📝

Рівень користувача 2

@aaa1981, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Передам запит колегам. 

Доброго дня, позавчора Вам писав)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@aaa1981, вже побачила 😅 Пробачте, дуже багато звернень в особисті повідомлення. Намагаюсь всім відповісти, але щось багато скарг. 

Рівень користувача 1

@DmytroPitenko, повторно запит колегам передала. 

Any news?

Рівень користувача 1

Поддержка Motorola появится?

Motorola G51 значка нет, VoLTE не запускается.
Android 11
Контракт

RRYAS31.Q3-56-79-2-2
25503-300382900.300382900

Есть ли смысл обращаться с заявкой на добавление телефона в список поддерживаемых?

Рівень користувача 1

Android 11
Контракт

RRYAS31.Q3-56-79-2-2

Есть ли смысл обращаться с заявкой на добавление телефона в список поддерживаемых?

Ims registration state: not registered

Рівень користувача 5
Позначка +1

Android 11
Контракт

RRYAS31.Q3-56-79-2-2

Список поддерживаемых устройств есть на сайте.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@sober607, список девайсів постійно оновлюється. Слідкуйте за новинами на офіційному сайті 🤗

@PavloL  @Xomyak 

У мене така сама проблема, також p30 lite. Вдалось вирішити? 

Рівень користувача 4

@PavloL  @Xomyak 

У мене така сама проблема, також p30 lite. Вдалось вирішити? 

Більше 2-ох тижнів пройшло із моменту подання заявки. Проблема не вирішена. Заявка в роботі.

Фіксуйте скаргу у тех. відділ із детальним описом проблеми.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@vanyamlb, ви можете додатково написати мені ваш номер телефону. Я передам запит колегам. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PavloL, сподіваюсь, що незабаром технічний запит буде розглянуто.

Рівень користувача 4

@PavloL, сподіваюсь, що незабаром технічний запит буде розглянуто.

Проблема масова. На деяких пристроях Huawei виникають такі проблеми.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PavloL, повірте, зі своєї сторони роблю все можливе. Фіксую та передаю всі скарги та звернення. На жаль, це все, що я можу зробити:(

Рівень користувача 1

Android 11
Контракт

RRYAS31.Q3-56-79-2-2

Ims registration state: not registered

В версию настроек оператора 25503-300382900.300382900 на Android входит профиль для VoLTE?

Можете дать детали настроек точки доступа для Android? (В apns-conf.xml хранятся)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@sober607, на жаль, такої інформації в мене немає 😥

Добрый день , вопрос 

Почему нельзя сделать приложение для телефона как у ваших конкурентов, я про приложение Bip от lifecell , на мой взгляд проще сделать одно приложение чем делать конфиги для каждой модели смартфонов.

В Bip можно и звонить на любые номера как с обычного номера так и принимать звонки , неужели так сложно для большой компании где есть много программистов сделать подобное приложение .

Рівень користувача 8
Позначка +1

Добрый день , вопрос 

Почему нельзя сделать приложение для телефона как у ваших конкурентов, я про приложение Bip от lifecell , на мой взгляд проще сделать одно приложение чем делать конфиги для каждой модели смартфонов.

В Bip можно и звонить на любые номера как с обычного номера так и принимать звонки , неужели так сложно для большой компании где есть много программистов сделать подобное приложение .

Можливість Bip приймати виклики, імітуючи VoWiFi - це костиль. Приємний, але костиль. Причому дуже нішевий: на весь Лайф ним користується 2.5 чоловіка, і то завдячуючи незгасимому турецькому ентузіазмі просунути свій месенджер. Розробляти з нуля додаток, яким би тішилось 2.5 чоловіка, для Київстар (чи Водафон) - це недоцільна та ірраціональна дурниця.

Тому, як то кажуть, не на часі))

Тогда будем ждать когда у Киевстар появится услуга wi-fi calling .. посколько volte в случае отсутствия связи тут безполезна

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Mentalisit, сподіваюсь, що незабаром буде чим порадувати. 

Відповісти