Вирішено

Послуги "VoLTE" і "VoWiFi"

Показати перший допис

361 Відповідей

Рівень користувача 2

мне только что сообщение от Киевстар пришло, что якобы я уже могу включить, но при попытке включения в настройках все равно отображается сообщение что “в настоящий момент данный оператор не сертифицирован для использования этой услуги”, но дальше принудительно включить можно. подождем официального ответа представителя почему так, почему они в Apple не сертифицировали сеть для использования этой услуги.

Рівень користувача 7
Позначка

мне только что сообщение от Киевстар пришло, что якобы я уже могу включить, но при попытке включения в настройках все равно отображается сообщение что “в настоящий момент данный оператор не сертифицирован для использования этой услуги”, но дальше принудительно включить можно. подождем официального ответа представителя почему так, почему они в Apple не сертифицировали сеть для использования этой услуги.

Это будет отображаться еще долгое время, пока эпл не сертифицирует КС у себя

Рівень користувача 8
Позначка +1

На официальном сайте есть предупреждение о том, что подобное предупреждение пока будет.

Рівень користувача 2

осталось теперь дождаться VoWIFI и заживем )) кстати с точки зрения функционала и практичности VoWIFI было бы намного более востребованней и приоритетней чем VoLTE, но я так понимаю это теперь еще лет через 5 )))

Рівень користувача 7
Позначка

осталось теперь дождаться VoWIFI и заживем )) кстати с точки зрения функционала и практичности VoWIFI было бы намного более востребованней и приоритетней чем VoLTE, но я так понимаю это теперь еще лет через 5 )))

не думаю киевстар еще отвалит бабки за эту фичу

Рівень користувача 4
Позначка +1

Одесса, iPhone SE 2020, контракт. Заработало. 

Рівень користувача 2
Позначка

Какие результаты тестов?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Шо за жовтка крапочка біля 66%?

Рівень користувача 4
Позначка +1

Запись звука, доступ к микрофону. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Можна назву додатку? А то ж ніби на Айфоні не пишуться дзвінки…?

Рівень користувача 4
Позначка +1

Какие результаты тестов?

Слова и окончания не выпадают. Слышимость хорошая, речь разборчива. На порядок лучше чем 3ж. 

Рівень користувача 4
Позначка +1

Можна назву додатку? А то ж ніби на Айфоні не пишуться дзвінки…?

Реализовано на уровне ОС 14. https://support.apple.com/ru-ru/HT207354

Рівень користувача 8
Позначка +1

Реализовано на уровне ОС 14. https://support.apple.com/ru-ru/HT207354

Так це ж ніби не запис звуку, а індикатор використання мікрофона.?

Рівень користувача 2
Позначка

Может кто-то сделать скрин точки доступа (apn)?

Рівень користувача 7
Позначка

работает как на internet так и на www.kyivstar.net

Рівень користувача 2
Позначка

работает как на internet так и на www.kyivstar.net

А полный скрин можете сделать

Рівень користувача 7
Позначка

Рівень користувача 2
Позначка

Спасибо, но я имел ввиду apn для volte

Рівень користувача 7
Позначка

Спасибо, но я имел ввиду apn для volte

Кто ж вам даст его менять на iphone

Рівень користувача 1

Чи планується підтримка телефонів Google Pixel оператором? З того що я бачу в налаштуваннях телефон поки не знає що київстар запустив IMS у своїй мережі.

Рівень користувача 8
Позначка +1

До Андроїдів поки що руки не дійшли в них. Чекаємо.

Рівень користувача 2
Позначка

Чи планується підтримка телефонів Google Pixel оператором? З того що я бачу в налаштуваннях телефон поки не знає що київстар запустив IMS у своїй мережі.

Какой программой Вы отобразили IMS статус и как?

Рівень користувача 1

Какой программой Вы отобразили IMS статус и как?

Набрав цей код з Pixel 5:

*#*#4636#*#*

Щоб побачити статус IMS: Phone info → вверху справа є 3 крапки, на них  → IMS Service Status

Рівень користувача 1

До Андроїдів поки що руки не дійшли в них. Чекаємо.

Напевно андроїди будуть через 4PDA включати у себе. Судя по тому які коментарі у юзерів пікселя з сусідніх країн, чомусь його крім США у багатьох проблеми з активацією VoLTE в їх країнах, напевно операторам впадло правильно інтегрувати реєстрацію IMS для андроїдів хоча тут як я розумію навіть не треба з вендорами звязуватись, є готове апі починаючи з андроїда 6.0 https://source.android.com/devices/tech/config/carrier не знаю чи сімки КС йдуть з сертифікатом про який йдеться в мануалі.

Або для андроід 9.0 і новіше новий апі https://source.android.com/devices/tech/connect/ims

З того що я читав на форумах тих хто цікавиться GSM звязком, то люди кажуть у Київстара біда у 2G, 3G тому в їх же інтересах було би нормально імплементувати IMS реєстрацію на андроїді а не листами кожному вендору і чекати включать вони на своїх девайсах через апдейт новий конфіг чи ні (як це може зробити епл для своїх девайсів)

@Xomyak чи є якийсь шанс що ця інформація може бути донесена до когось хто приймає якісь рішення в компанії?

P.S: судя по тому що якісь “не руські” імена світяться навпроти APN київстара як наприклад тут https://android.googlesource.com/device/sample/+blame/master/etc/apns-full-conf.xml#6335 а сам київстар рекомендує для інтернета використовувати APN з назвою apn="internet" а не apn="www.kyivstar.net"  то виходить що інженери київстара не мають аккаунтів в Android Open Source Project (AOSP). щоб писати зміни https://source.android.com/devices/tech/config/update#create-account хоча створити той аккаунт це питання напевно одного дня!

Тому напевно нічого не зміниться...

Рівень користувача 1

Бідний київстар, почитав я документацію відносно IMS, і стає трошки смішно що є люди які підписують документи про закупку нового обладнання, вишок, є інженери/консультанти які переводять мережу на нові стандарти, і в компанії просто немає відділу який би доносив нові конфіги в ядро Андроїд системи, які необхідні щоб робити з цим багатоміліардним обладнанням массовому користувачу. Вносились би ці зміни напряму в ядро, всі мусорні виробники які стягують стоковий андроїд і потім прикручують свої свістелки і перделки робили би автоматично в мережі київстара тому що брали би необхідний КС конфіг, на основі сімкарти юзера.

Відповісти